Штора с кисточкой• Изменено 19 августа 2025
Вчителі просять підвищення зарплатні! SOS! Друга тема!
На жаль наша петиція нічого не дала, ніхто и нічого підвищувати не збирається! Навіть лікарям пообіцяли, а нам вже роками платять одну й туж саму заробітню плату! Скоро починається новий навчальний рік, а ми при цьому віддаючи усі сили на складне навчання заробляємо такі копійки на які вже неможливо навіть два тижні прожити! Не усі з нас мають ті спеціальності на яких можно заробляти репетиторством, держава нас не поважає. Як жити в таких умовах - незрозуміло.
Мусик Пусик• 19 августа 2025
Ответ дляЦикавенная
Я розумію вашу позицію. Але навіщо ви позиціонуєте її правильною? Ніхто не хоче платити податки, це прямо нормально. Але під це є відповідна стаття в якомусь там кодексі, з різними мірами відповідальності, тобто це все ж злочин. Ваше ’я колись там буду’ нічим не відрізняється від тих, хто ’гребе лопатами’. Для когось ви теж лопатами гребете. Не агітую вас нічого платити, але пишіть вже краще, що маєте ФОП
Я написала,що податки це БЕЗ МЕНЕ
Я не написала,що всі не повинні платити податки
робіть що, хочете
Мусик Пусик• 19 августа 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
У вас нет предоплаты?
Деякі учні офлайн дають наперед
Я потім все одно відпрацьовую,якщо якесь заняття хтось прохворів
Ніхто не збирається оплачувати пропущений , бо забув повідомити
Нічна ненажера• 19 августа 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
У нас нет таких маленьких школ. Минимум 2 класса на паралели и в классе 30+ (при этом с 24 года классы перерестали делить на труды и английский). Престижность в старшей 5%
Я зрозуміла і написала, що тоді причин знижувати немає !
Цикавенная• 19 августа 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Так она и не работает в школе. Это репетитор, вы можете выбрать того, кто платит налоги (там будет дороже,,но то такое)
Не буде, там копійки тих податків на ФОП 2-3 групи
Дівчина Бобула• 19 августа 2025
Ответ дляКомиссия50%
Так обещали 4000 евро, что не платят?
нє, ну класно ж обробили мізки, що реально повірили в цю лобуду...
Бабка_в_кедах• 19 августа 2025
Ответ дляЦикавенная
И даже их переложат на родителей
ЧорноброваЯ• 19 августа 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Вобщем, погуглила я, і шо виходить. В цьому році вчителям вже підіймали зарплату на 1300 грн і з вересня ще 2600. Но як завжди вони самі нужденні і ображені, а головне неоціненні )
1300 - це з податками, без них мало би бути 1000, але ось у мене не вийшло чомусь, 900+ лише. Але! При цьому позрізали інші доплати, і в результаті вийшло ще навіть трохи менше))) З вересня не ЩЕ 2600, а замість 1300. Тобто мінус податки, то буде 1800-1900. Але ж обов´язково ще десь обскубуть, щоб не дай божечки вчитель свій хліб товщими скибами не почав різати.
ЧорноброваЯ• 19 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
В нас класи і 28 і 29 дітей. Престижність 5%
У нас 32-38, і так само.
ЧорноброваЯ• 19 августа 2025
Ответ для-Ань-
І експериментальними ковідними вакцинами вчителів перших примусово прокололи. Тому що в цій професії найтупіший контингент з рабським світоглядом.
А я вас дуже поважала... А ви так всіх підряд обізвали. І, до речі, багато хто знайшов спосіб пропетляти ці примусові заходи, це не таємниця. Я й маску не носила, хоч на мене на роботі вже ледь пальцями не тикали. Нічого, не хворіла. Але ок, я з найтупішого контингенту, я вже мала би звикнути.
Ответ дляЧорноброваЯ
То ви на власній шкурі відчули, як цькують і тикають пальцями за ’інакомисліє’.
Ви доросла, змогли частково відгавкатись і не носити маску. А діти, на яких шановні педагоги гаркали і примушували носити маску?
ЧорноброваЯ• 19 августа 2025
Ответ для-Ань-
Так, дітей шкода. Але якби хоч один з батьків наполіг, що дитина не може носити маску, але ж ні, я про таке не чула.
Ответ дляЧорноброваЯ
Я наполягала, забороняла. Педагогам реально байдуже на батьків.
І моєму дитю легше було носити маску, ніж вислуховувати брєд від педагогів.
Цикавенная• 19 августа 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
И даже их переложат на родителей
Ви помиляєтеся. Вище і нижче ринку працювати ніхто не буде (не зможе).Споживачу то без різниці, хто там що платить. На першій кризі таке з орендою, пам´ятаю, було, в доларах))) ринок і є ринок, сам себе відрегулює.
Цикавенная• 19 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
А вчитель не вивчає в вузі всі підручники. Плюс програма змінюється кожні років 7. А ознайомлюватись з підручником і новою програмою йому немає часу. В нього рівно 18 оплачених годин.
А методичний день куди подівся?
тянитолкайка• 19 августа 2025
Ответ дляНічна ненажера
У відпускні ця доплата враховується.
Угу, тільки ми цього не відчули чомусь. Ця доплата завжди йшла окремою виплатою. Так от окремо від відпускних нічого не дали.
Ответ дляЧорноброваЯ
A чули, що батьки письмово забороняли вносити персональні дані в АІКОМ, в електронні журнали, забороняли передавати персональні дані третім особам (за межі закладу освіти)? А педагоги всеодно зливають персональні дані заради субвенцій.
Зараз в ’Мрію’ будуть всіх заганяти (аналог ’Дії’ для дітей), а це вже штучний інтелект. Вчителі самі заповнюють бази інформацією, і скоро професія стане непотрібною, так як дітей буде навчати штучний інтелект.
тянитолкайка• 19 августа 2025
Ответ дляДівчина Бобула
Не знаю жодного вчителя, який би повірив в цю маячню. Здається, що то якийсь інший контингент на кшталт бабок на лавках.
тянитолкайка• 19 августа 2025
Ответ для-Ань-
Не дай Боже таку перелякану мамцю собі в клас...
тянитолкайка• 19 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Під час відпустки вона не платиться.
Я це знаю. Але он вище інше стверджують.
Бабка_в_кедах• 19 августа 2025
Ответ дляЦикавенная
Я не ошибаюсь. У меня разница между оплатой налом и безналом 50грн. Родители выбирают нал . Заграница платит на карту фоп на 50грн дороже
Бабка_в_кедах• 19 августа 2025
Ответ дляЦикавенная
А методичний день куди подівся?
Ушёл на репетиторство, что б прокормить себя и детей
Мусик Пусик• 19 августа 2025
Ответ длятянитолкайка
Воно на весь форум таким переляканим себе виставляє
Бабка_в_кедах• 19 августа 2025
Ответ для-Ань-
Зачем вы вререте? У учителя нет доступа и возможности вносить данные. Этим занимается секретарь
Цикавенная• 19 августа 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Тоді навіщо та школа взагалі. Репетитором воно надійніше, очевидно. Але люди працюють - кожен зі своїх причин. І деякі навіть їдять при цьому) хоча зарплати за звісно... капець. Але і робота не так щоб дуже перевантажена, он, бачите, і на репетиторство день знайшовся. У мене, звісно, зарплата трохи краща, але всі дні на тижні зайняті і відпустка як пощастить. Так що, вибачте, але те на те й виходить, якщо повний робочий тиждень працювати. Якщо що три сестри і свекруха з цього ж таки сектору, так що вразити вчительською ударною працею мене не вийде)))