Штора с кисточкой• Изменено 19 августа 2025
Вчителі просять підвищення зарплатні! SOS! Друга тема!
На жаль наша петиція нічого не дала, ніхто и нічого підвищувати не збирається! Навіть лікарям пообіцяли, а нам вже роками платять одну й туж саму заробітню плату! Скоро починається новий навчальний рік, а ми при цьому віддаючи усі сили на складне навчання заробляємо такі копійки на які вже неможливо навіть два тижні прожити! Не усі з нас мають ті спеціальності на яких можно заробляти репетиторством, держава нас не поважає. Як жити в таких умовах - незрозуміло.
Пилосмок працює• 19 августа 2025
Поки самі вчителі не будуть себе поважати, ніхто з ними не буде рахуватися. Я вчитель, допрацювала до пенсії, піти можу в будь який час, всіх грошей не заробиш і вчительська пенсія прокурорською чи суддівською не стане все одно, скільки на пенсії не працюй. Чула таке - ’от якби всі вчителі не вийшли на уроки, а влаштували страйк’ і т.д. Але всі на страйк не підуть, бо адміністрація шкіл, особливо директори, прекрасно застостосовує принцип ’розділяй і владарюй’. Одним - години і класне керівництво в кращих класах, кращі кабінети, поблажливе ставлення, іншим - зрозуміло що. Причому ’обрані’ далеко не завжди кращі професіонали, можуть мати впливових чи потрібних родичів чи знайомства, вміють лестити, чи ’зробити’ результат на конкурсах. Такі вийдуть? Директори також самі прикормлюються місцевою владою і через премії мають набагато більше, ніж зарплата. А серед директорів шкіл більшість чоловіків і їх не призивають. Та вони землю будуть їсти, щоб на посаді втриматись. Батьки також вчителів не підтримають, хоч мали бути б зацікавлені, бо без нормальних вчителів буде повний ... Якось так.
Ответ дляМама Никитки-2
Наймолодший заслужений вчитель України живе в Полтаві. Йому 29, він викладає географію у школі № 20 і має всього 6 років трудового стажу. Звати його Роман Романчук, для учнів — Роман Станіславович.
Якщо шось робити то все можливо. Почитайте про нього, він робить а не ниє, як більшість з вас
А категорія в нього яка і скільки годин він мав?
празники не помню• 19 августа 2025
Ответ дляНічна ненажера
Та, ні ті часи давно минули - зараз директор боїться вчителів ! А районо взагалі не має ніякого впливу на школи.
Вчителів англійської мови в маленьких містечках немає зовсім, як і інформатиків, фізиків, дефіцит кадрів шалений.
Зараз трішки, за рахунок війни, понабирали чоловіків, але це ж тимчасово …
Так що нехай працюють, бо діти будуть взагалі без освіти.
діти только рады, если они объявят забастовку. только у них кишка тонка.....
Нічна ненажера• 19 августа 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Какой? Аж 15 т зарплаты , когда тянешь две ставки?
15 за 1 ставку, якщо вища категорія, звання, зошити, престижність 30%, вислуга 30%, ну і відпустка, канікули, і дома раненько !
Є свої переваги, але ж кажу, це тільки через роки, продовж яких вчителя має хтось забезпечувати )))
Ответ дляНічна ненажера
В нас розрахувалась вчителька української мови - не можемо знайти. А в нас і так було дві ставки розкидані між вчителями - третю розкидати неможливо.
Мама Никитки-2• 19 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Я вам радила почитати про нього і його методи. Шось я більш ніж впевнена, що на уроках в нього всі сидять з відкритими ротами і уважно слухають. Щодо категорії і навантаження мені якось байдуже. Пройти 100500 турів і виборів думаю важче, ніж пройти атестацію.
Ответ дляМама Никитки-2
То чого ви мені тулите, що за 6 років він досяг. Це звання - вчитель року і заслужений вчитель - а не категорія після атестацій. Всі хто працюють в школах - знають як виграються ці конкурси. Я не знаю його як вчителя, але щось не чула новин, що в Полтаві в одній школі 10 дітей набрали 200 балів з НМТ з географії.
Нічна ненажера• 19 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Бо ще ж і виїхало багато вчителів !
Є знайома директор школи - на 1 вересня розраховуються 2 її завучи, заміну не може знайти - вчителі йти не хочуть, бо там з 8 до 17:00 + уроки за ту саму зп., що і в них тільки на годинах.
Мама Никитки-2• 19 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Круто. Пройти атестацію вартує ще дешевше ніж виграти Всеукраїнській конкурс. Так шо не дуже то і напружуйтесь доводячи, що нижчі рівні безкорупційні, а от всеукраїнські то да. А якщо більшість вчителів нестусні в розумовому плані то хто їм доХтУр?
Ответ дляМама Никитки-2
Щоб отримати вищу категорію - потрібно пройти три атестації.
Нічна ненажера• 19 августа 2025
Ответ дляпразники не помню
Діти може і будуть раді, може навіть деякі батьки, аби зошити не купляти …
Але я, наприклад, ні !
Бо розумію, що таке освіта і навіщо вона потрібна. Кому не треба можуть зовсім до школи не ходити
І зміна буде 1 для дітей, яким треба школа.
Але я, наприклад, ні !
Пилосмок працює• 19 августа 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Шановна, ці конкурси далеко не завжди відбивають реальний стан речей, особливо при теперішньому МОН. І можуть бути своєрідним трапмліном для управлінської роботи. Звичайно, честь і хвала молодому вчителю географії, але цікаво було б побачити, де він буде через пару років
Ответ дляПилосмок працює
І результати НМТ по географії
Мама Никитки-2• 19 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
І шо? Підвищення зарплат починається з 1 категорії не з вищої, правильно? Може починати з чогось потрібно.
ПС Романчук останній переможець конкурсу вчитель року 2024. Мабуть також проплатив і купив, правда ж?
Мама Никитки-2• 19 августа 2025
Ответ дляПилосмок працює
Не інакше як міністр освіти, замість Лісового
Мама Никитки-2• 19 августа 2025
Ответ дляПилосмок працює
А до цього десяток років запросто так працює звичайним викладачем, за 5 тис зарплатні, як тут вчителі жаліються
Мама Никитки-2• 19 августа 2025
Вобщем, погуглила я, і шо виходить. В цьому році вчителям вже підіймали зарплату на 1300 грн і з вересня ще 2600. Но як завжди вони самі нужденні і ображені, а головне неоціненні )
Ответ дляМама Никитки-2
І от для цього талановитого вчителя, який має стаж 7 років і 1 категорію - тарифний оклад аж 7294 - достойна оплата. Ну ще як йому докинуть класне керівництво, зав кабінетом - і тоді його робочий час стане далеко не 18 год в тиждень - ну може набіжить йому тисяч 12-13. Достойна оплата.
Ответ дляМама Никитки-2
Ви маніпулюєте. Це не підняття задплати - це тимчасова доплата, яку можуть відмінити в любий момент.
Мама Никитки-2• 19 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Для таких вчителі і треба підіймати зарплатню. Набагато. Вони дійсно хочуть вчити і люблять свою роботу. Но ви ж не хочете навіть почитати за нього. А марно.
Мама Никитки-2• 19 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Ну ще ж не відмінили. А тема починалась з ниття, всім підняли а вчителям ні. А виходить доплачують таки. І ще й збільшать ще на 2600
Мама Никитки-2• 19 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Як це не хочу. От я вже знаю, що він спеціаліст 1 категорії, до вищої не допрацював ще.
Новації його бачили? А застосунок, який він зробив? Чи схожі його уроки на звичайні? Таких вчителів треба підтримувати як матеріально так і номінаціями.
Ответ дляМама Никитки-2
Новації в інтернеті і реальні уроки - це різні речі. Я не знаю який він вчитель - можливо дійсно вау, а можливо просто розкручена зірка
Бабка_в_кедах• 19 августа 2025
Ответ дляНічна ненажера
У меня была высшая категория , 30 часов, выслуга, проверка тетрадей, престижность у нас 5% (сняли после введения вовиной доплаты) и аж 15 640грн. Ну его, уволилась и слава богу. Открыла фоп, репетитор, в неделю теперь получается больше, хотя часов меньше
Бабка_в_кедах• 19 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Это несложно , если есть блат. У нас дикорастущий учитель дорос до высшей за 5 лет
Пилосмок працює• 19 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
І результати НМТ по географії
Минулого року Полтавська область мала дуже проблемні результати НМТ. Не вказано, як з географії, та й умови у дітей далеко не найкращі. Але освітні шоу це одне, а результати НМТ - різні речі
Нічна ненажера• 19 августа 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
1000 і престижність фінансуються окремо, не мали знімати.
Бабка_в_кедах• 19 августа 2025
Ответ дляНічна ненажера
Где это прописано`? И кто должн контролировать?
Нічна ненажера• 19 августа 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
Той, в чиїх руках нарахування педагогам зп., фонд зп., хто розпорядник коштів !