Тундиринда• 19 августа в 20:01
Вы любите попкорн?
У меня от попкорна какая-то зависимость…Вот к чипсам, сухарикам и всем остальным снекам- равнодушна.
А попкорн - моя слабость.
Сырный - это просто отвал всего🤤
А попкорн - моя слабость.
Сырный - это просто отвал всего🤤
Тундиринда
• 19 августа в 20:02
Ответ дляIQ 80
Люблю, не то чтобы прям жить не могу без него. Делаю сама, так вкуснее.
Как делаете?
IQ 80• 19 августа в 20:03
Ответ дляТундиринда
Как делаете?
Покупаю кукурузу для попкорна, масло, солю и все.
Тундиринда
• 19 августа в 20:03
Ответ дляIQ 80
На сковороде взрываете?
Секс-Бомба• 19 августа в 20:34
Я також люблю попкорн. Коли робимо, то навіть в дітей забираю, а вони в мене. Ми з попкорном наче скажені якісь( в хорошому сенсі цього слова)
Тундиринда
• 19 августа в 20:35
Ответ дляСекс-Бомба
Який улюблений?
Залатавая• 22 августа в 11:31
дуже люблю попкорн. Раніше з солоних купувала тільки сирний, але тепер трапився мені Вершкове масло від Фанні шіп. ну дуже смачно. велику упаковку можу сама з´їсти і не помітити
. і ще в них є прикольний карамельний з корицею і кокосом. Купила якось по приколу в четвер до кави з корицею ( є у нас в офісі такий ритуал) то тепер завжди його беремо. важко знайти в звичайних магазинах.