Королева краси• 20 августа в 08:08
Аліменти. 18+
Всім привіт! Може хто знає, як далі в цій ситуації.
Дві доньки, тато сплачує на них аліменти 33% від з/пл. Старшій через місяць 18 років, поступила на бюджет. Це вже на аліменти вона має подавати? І скільки мені на другу дитину залишиться? Що взагалі робити!
Заздалегідь дякую за відповіді!
Ноунэйм• 20 августа в 08:13
Краще якщо домовиться з батьком і він через бухгалтерію по заяві сплачуватиме обумовлену суму. Краще саме батьку, бо без мороки з виконавчою
НеВРотик• 20 августа в 08:22
Ответ дляНоунэйм
І передумає той батько через день - два- рік і автор таки піде до суду
Королева краси
• 20 августа в 08:28
Ответ дляНоунэйм
Це ні, він тільки і чекає, як спригнути))
Бла бла бла• 20 августа в 09:56
Тоді Вам треба дзвонити своєму виконавчому, і він вам підскаже які документи треба принести, можливо заяву написати.
Ноунэйм• 20 августа в 09:56
Ответ дляКоролева краси
Ну, тоді через суд. Хоча , аби мав кепку в голові то не зв´язуватися з виконавчою краще.
Аноним НаВсеГда• 20 августа в 14:06
як про мене написали, теж незнаю що буду робити, думала щось почитаю в рішенні суду, а там взагалі немудро написано (третина від доходу, до досягнення НИМИ 18 років).
Аноним НаВсеГда• 20 августа в 14:11
автор, відпишіть будь ласка, як будите вирішувати це питання, дуже цікаво (але в мене ще рік в запасі). Ще цікаво, чи буде платити зоч на одну дитину, чи потрібно все заново подавати на кожну окремо.....