ОйЙой• 20 августа 2025
Підскажіть який класний набір косметики можна подарувати подрузі?
До 1000 грн
Жинси на дитину• 20 августа 2025
Можна один блиск для губ
Щоб прям набір чогось хорошого.. не знаю.
НаливайКа• 20 августа 2025
Якщо в неї дорогий догляд, то важко щось порадить. Ми ж не знаємо чим вона користується. А якщо навпаки не дорогим, то щось, що вона не може собі дозволить
Дівчина Гілмор• 20 августа 2025
Ви ніколи так сходу не вгадаєте.
Доглядова? Який в неї тип шкіри, чи є схильності до алергії і висипань і т.д.
Декоративна? Який в неї кольоротип, вона використовує блиск, прмаду чи матову помаду? Так само про тіні, олівці, туш
ПлюшкамиБалуюсь• 20 августа 2025
я б брала Лореаль по віку, в них, здається, на будь-який вік є, собі брала креми день/ніч найпростіші, але виявилися дуже гарними, мамі взяла на 65+ теж день/ніч, вона у захваті, навіть овал трішки підтягнули їй, хоча я в креми давно не вірю
тому можна спокійно брати їхні лінійки, це якщо саме догляд й подруга таким користується, тільки варто зауважити, що там аромат досить яскравий, є ті, хто не любить
ще є Eucerin, точно якість відмінна, теж користувалася
Конотопська відьма• 20 августа 2025
Автор, мало вводных. Нужно хоть немного знать чем человек пользуется. Например, я бы вообще не обрадовалась кремам Лореаль, как выше советуют, масс-маркетом для лица давно не пользуюсь. Своей подруге дарила тушь Гош, бальзам для губ Кико, маску для волос хорошую, гель для душа и лосьон, на которые она бы сама зажала - это то, чем она реально пользуется.