Чесно брешу• 20 августа в 19:50
Як взяти мені довідку ф. 5 від військовослужбовця, якщо він відмовляє надати
Ситуація така : Батько дитини мобілізований, неплатник аліментів, наразі чекаю - виконавча має накласти арешт рахунків. У нас в місті діти військових харчуються безкоштовно, але потрібна довідка, що він в лавах ЗСУ, як мені її оформити, якщо він по телефону відмовляє в наданні..... Можливо хтось вже стикався з такою ситуацією, буду вельми вдячна за інфу
Чесно брешу
• 20 августа в 19:54
Ответ дляПоліцейський патруль
Яке тільки падло ваш бувший
Є таке, ще й везе йому - понакладали арешти на рахунки, а заробітну плату всеодно отримав, благо його родичі сказали на карту якого банку він отримує зп.... Я пішла до виконавця, а виявляється, що саме цього банку не було в системі🤯направили лист тепер у цей банк.... Чекаємо
Домашка• 20 августа в 19:56
Ответ дляЧесно брешу
Отправьте официальное письмо в часть, где служит бывший. Думаю помогут.
Чесно брешу
• 20 августа в 19:58
Ответ дляДомашка
В тому і проблема, що не знаю де проходить службу
Домашка• 20 августа в 19:58
Ответ дляЧесно брешу
Тогда сходите в ТЦК, узнайте где проходит службу
мадамГрицацуева• 20 августа в 20:16
Ответ дляОливьЕЖечка
Сходіть в тцк, там можливо дадуть.
До чого тут тцк взагалі?
Аби ляпнути?
мадамГрицацуева• 20 августа в 20:18
Ответ дляЧесно брешу
Спробуйте зателефонувати на гарячу лінію МОУ.
можливо, підкажуть щось.
Треба знати, в якій частині служить
можливо, підкажуть щось.
Треба знати, в якій частині служить
Божий одуванчик• 20 августа в 20:24
Так начебто уряд прийняв рішення, що харчування в школі цього учбового року буде безкоштовним. Не тільки молодша школа, а вся. А... знайшла, прифронтових та прикордонних шкіл стосується
Божий одуванчик• 20 августа в 20:31
Автор - може Ваша школа з
Дніпропетровської, Донецької, Запорізької,
Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської,
Херсонської та Чернігівської областей? Тоді і форма 5 не потрібна, і так буде безкоштовним харчування
Чесно брешу
• 20 августа в 20:34
Ответ дляБожий одуванчик
Автор - може Ваша школа з
Ні, дякую за інфу, але Київська область
Смайлик• 20 августа в 20:39
Ответ дляЧесно брешу
Ні, дякую за інфу, але Київська область
Тоді на гарячу лінію міністерства і питаєте конкретно хто дає довідку. Що мобілізований брали в тцк. У вас прізвище одне?
Ви представляєте інтереси дитини. Якщо виконавча не в частину звернулась, а він повинен перекидати гроші, то за несплату теж на них скаргу за бездіяльність
Я на хвилинку• 20 августа в 20:40
Ответ дляЧесно брешу
ваш виконавець не в курсі, що на зарплатні рахунки арешт не можна накладати? як накладе, так і змусять зняти, напише адвокат скаргу до Мінюсту. краще відразу хай в військову частину направляє виконавчий лист, і будуть вираховувати 20% грошового забезпечення.
Смайлик• 20 августа в 20:41
В частині частин хлопці самі платять. Тому може бути затримка, якщо нема зв´язку
Чесно брешу
• 20 августа в 22:11
Ответ дляЯ на хвилинку
Чому ж, не в курсі? Але рахунок заблокують і для розблокування таки доведеться звернутись в виконавчу....
Чесно брешу
• 20 августа в 22:11
Ответ дляСмайлик
Ні, прізвища різні.
Чесно брешу
• 20 августа в 22:13
Ответ дляСмайлик
Це не той варіант, що сам заплатить. Там борг більше 250 тис...
Смайлик• 20 августа в 22:34
Ответ дляЧесно брешу
Так виконавча як передала доки на аліменти? Ще раз: є так, що платить військовий сам , а є , що з зарплати самі чоловіки перераховують. І чого арешт, якщо поступово можуть певний % за борг.
Чого не хоче довідку дитині дати? Може їй на телефон. А ні, то в тцк йдете і кажетеч що батько дитини не виходить на зв´язок, треба документ, що мрбілізований