Лукава_Кiшка• 21 августа в 09:08
Нормально ли, что ребенок хочет спать со мной, хотя имеет собственную комнату
комнату и кровать? Ребенку 5.
ТебеОноНадось• 21 августа в 09:11
Ну раньше я бы сказала категорично нет. А сейчас я 12 летку к себе зову спать, когда шахеды всю ночь летят над домом и взрывы.
Захекалася читать• 21 августа в 09:12
Якщо ваша дитина хоче, то для неї це нормально. Чи нормально для вас - вам вирішувати.
ФруктЕщеТот• 21 августа в 09:14
Для 5 лет норма. Для 12 не норма. Кроме случаев реальной опасности.
Захекалася читать• 21 августа в 09:14
У мене діти-погодки. Син відбрунькувався в 2,5, коли я відлучила, переселився сам, бо ми з дочкою вовтузилися і заважали йому спати. А дочка ходила по ночам до 8 років: можна, я з тоблю посплю?
Мэри Попкинс• 21 августа в 09:18
У мене у сина в 9 років був період, що приходив до мене спати - казав, що страшно. Десь місяць тривало. Потім цей період минув і далі спить окремо.
Тектологиня 80lv• 21 августа в 09:25
Згадала себе в дитинстві. Дуже любила спати з мамою, коли батька не було вдома
Вилами по воде• 21 августа в 09:54
Мій син у 5 років спить лише обійнявши мою руку як коала на гілці. Без цього прокидається і поаче. Ну така потреба у дитини 🤷🏼♀️