Аноним с кешбеком• 21 августа в 10:18
1 сентября на подходе)) а у вас остались школьные фонды?
Собственно и весь вопрос)
Ну и естественно он адресован тем, кто учится оффлайн)
Кондуктор троллейбуса• 21 августа в 14:55
Ответ дляХомо_сапиенс
Зачем такие мучения если я могу купить своему ребенку штору в клас) я не хочу жить как раньше. Я ребенок 80х.. ну его нафиг тот век. Нищета, убогость, отсутствие средств гигиены и многое другое.. пусть мои дети поживут в комфорте. Кстати за 2 дня почти все родители сдали по 1200 грн в фонд. Никто и слова не сказал что что то не так)
Ну если все довольны и по деньгам хватает..
Країна мрій• 21 августа в 15:03
Ответ дляЯзвочка
Та вже відразу на авто .
Зря смеётесь. Я училась в институте заочно пять лет , у меня было две сессии в год, сдать их полностью бесплатно не могли даже отличники, единственная девочка преподаватель не брала денег , верующая. Так вот в конце 5 го курса нас всех( весь курс) собрали в лекционной , пришел ректор которого я видела впервые в жизни и сказал , за эти пять лет я не попросил у вас ни копейки, но теперь когда вы выпускаетесь я считаю будет уместным если вы все скинетесь по 100 грн мне на машину , я хочу поменять свою на новую Мазду тройку. Вот так вот.
Кидаю курити• 21 августа в 15:13
Ответ дляТундиринда
А природа поможет убрать класс ))
Мне абсолютно пофиг кто его уберет и уберет ли вообще. У штатной уборщицы ( и не одной) есть целое лето и пустая школа. У классного руководителя это рабочее место, может тоже поработать.
Тепличная• 21 августа в 15:28
Ответ дляХомо_сапиенс
А как учиться в классе целый день с югозападными окнами?
дети в июле учатся, когда жара 40 градусов
прям зажарятся в сентябре
Хомо_сапиенс• 21 августа в 15:48
Ответ дляТепличная
прям зажарятся в сентябре
У мене є гроші купити штору. Не хвилюйтесь)
Тепличная• 21 августа в 16:06
Ответ дляХомо_сапиенс
кто везет на том и едут, у меня в техникуме одногруппник в квартире зауча оплачивал двери, а все начиналось со штор
жінка незаміжня• 21 августа в 16:29
Ответ дляКонфиденциальность
Реальное не веселая, но реальность меняет отношение людей к происходящему, а тут вон большую часть все устраивает, реакции очень красноречивы)
Що влаштовує? Що спеціально призначені бідолахи закривають купу дрібних справ, купуючи ті зошити -карти-що-там-ще і букет на перше вересня і восьме березня? Більш ніж влаштовує. А то все довелось би робити самій, зайнятись мені нічим...
жінка незаміжня• 21 августа в 16:34
Ответ дляКрошка Енот
Це у вас сонце почало з іншого боку сходити ?)) бо ж і до того воно так само світило.чи новобудова і в клас вперше діти зайдуть? Куди все старе з класів дівається.? Штори,ролети, шафи, папки,проектори і т.д
Якщо десь якісь огріхи, то легко полагодити насправді. Але якщо треба до рук грошей,щоб вдвічі накрутити на тих покупках...
Ними вчителі і директор на барахолках барижать, скажу вам по секрету... По 30 дітей в класах, куди б воно могло все дітись? У мене двоє, за п´ять років другий раз полотна змінюю, чого б це, воно ж усе вічне...
Кіма кепка• 21 августа в 16:57
У мене вже око сіпається. І то ми йдемо в перший клас. Старша йшла в 2010- було простіше набагато. Не було таких поборів.
Буда нормальна школа. А зараз-суцільна корупція. Дай, дай, дай. Вчителі теж змінилися на гірше: хамовиті і в очікуванні ’ подарунків’
Кіма кепка• 21 августа в 17:01
Блін, приватна школа виходить дешевше.
Чи ’ оптіма’. Де не тре думати про одяг, книги і ін. Не тре оплачувати шкільну столовку. Не тре боятися булінгу
месяцкие• 21 августа в 17:35
У нас нет фонда, собираемся конкретно на что-то и все. Потому что желающих нет заниматься фондами.
Птица Говоруша• 21 августа в 17:45
Ответ дляпу_пугренчик
А может роллеты все-таки школа должна купить?
Как-то так с финансированием. Фактически получено 20-30% от запланированного
Викасикрет• 21 августа в 17:50
в мене дитина цього року випустилась, то я можу сказати як бувша голова БК - все залежить від батьків які в класі і від БК. Якщо будуть огризатися і не будуть прогинатися, то це одні гроші, а якщо присідатимуть на задніх лапках - то нестимуть і нестимуть. В нас 10-11 класі в фонд класу збиралось по 250 грн в рік з людини + оптом купляли зошити, атласи.
Я пішла зі школи і може хто з адміністрації і видихнув - бо я була скупа і всі витрати фільтрувала. А були такі класи в котрих під девізом ’це для наших дітей’ здавалися просто дурні суми і робились подарунки вчителям на всі свята від 1000 грн в конверті
Птица Говоруша• 21 августа в 17:55
Ответ дляВикасикрет
У нас вообще администрации пофиг на бк, на школу не собирают, приёмка прошла с некрашенными полами в кабинетах. Норм
Викасикрет• 21 августа в 17:59
Ответ дляПтица Говоруша
в нас на школу теж ніхто за 11-ть років навчання ні копійки непопросив. Але в нас директов звір - вона вигрезе і витрибує все можливе що дає держава на школу і ще спонсорів знайде )) Клас коли випускався то подарував освітлення в кабінет - на 4 тис. купили світильників і батьки самі поставили.
В школі кожного літа якийсь ремонт - то кришу міняють, то туалети перероблюють, то щось в молодшій школі в кабінетах перероблюють... ))
Интимная• 21 августа в 18:29
Ответ дляАноним с кешбеком
Напишу за наш класс)
Ничего не изменилось,
Сдайте на цветочки/конфетки/ конвертики…
Ничего не изменилось,
В нас ще вимагали участвувати тих, з о за кордоном.
Фрикаделька• 21 августа в 19:25
Ответ дляАноним с кешбеком
А с поздравлением учителей, как обстановка?
поздравляем. У нас нормальный учитель, пока во всяком случае.
Гага Газу• 21 августа в 20:12
Ответ длядамаАмстердама
Не думаю, що ви пилосос або пралку вчителю купуєте:) що там скинутись на цукерки чи квіти, зважаючі на мізерні зарплати вчителів і їхню долю терпіти ваших ’лідерів’ і дітей з особливостями (яких зараз кожен другий).
Акули ви вважаєте потрібно діти дітей із особливими потребами?
Наша взяла• 21 августа в 20:23
Ответ дляХомо_сапиенс
Ну а как без него? Солнечная сторона в классе. Элементарное.. нужно купить роллеты на окна. Это мин 10тыс..
Всегда интересовало, как до этого год этот класс существовал без ролетов🤔
жінка незаміжня• 21 августа в 20:26
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Как в наше время учились и во времена бабушек?
’В наш час’ дорослі сиділи по домам і навіть не виходили, бо температура піднялась до захмарних +28, аж три дні тривало це ’пекло’, так пекло. А ми на річці сиділи, до там зверху прогрілось до адекватного 15 см води. Так що давайте не будемо про ’наш час’ і ’бабусь’. Раз на те пішло ’в наш час’ багато що не було, давайте відмовимось, гулять так гулять
жінка незаміжня• 21 августа в 20:28
Ответ дляКіма кепка
Блін, приватна школа виходить дешевше.
Не виходить.
Кондуктор троллейбуса• 21 августа в 20:51
Ответ дляжінка незаміжня
Я к тому, что школа тоже могла потратиться
жінка незаміжня• 21 августа в 20:55
Ответ дляКондуктор троллейбуса
І хто піде тим займатись? Добиватись щось від тієї школи? Ці суми, частіше всього, не варті витрачених зусиль.
Кондуктор троллейбуса• 21 августа в 20:56
Ответ дляжінка незаміжня
Так открыты пути пока в европейские школы
И там таких проблем нет- да, есть маленький фонд на подарки детям, и если родитель не сдаёт или не может статью , на ребёнка все равно покупают
Кіма кепка• 21 августа в 20:58
Ответ дляжінка незаміжня
Не смішіть.
Ми пололи бурАки)) при 40+. Вода а діжці кипіла.. тому, ми брали з собою солодку воду. Сало,цибулю, хліб
Ми були шклєтами реально
жінка незаміжня• 21 августа в 20:58
Ответ дляКіма кепка
?
Середня вартість приватної школи 15-20 тисяч/місяць, оптима скільки там, 3-4 тисячі, це без ’допів’. ’Фонди’ при адекватному БК складають близько 1000-2000 на рік. Це неспівставні суми навіть на мій не сильно професійний погляд.
жінка незаміжня• 21 августа в 21:01
Ответ дляКіма кепка
Не смішіть.
Ми були шклєтами реально
Вірю -вірю (ну хіба ви десь з півдня, але там бураки не культивують). А у нас в центрі не так давно почали достигати кавуни, а то ’в наші часи’ їх не саджали, бо вони не встигали визріти, тож не розказуйте мені тих анекдотів.
Кіма кепка• 21 августа в 21:02
Ответ дляжінка незаміжня
Хм. Оптіма- рулить .4000. В місяць .
І святий спокій