R-Y-N-A• 21 августа 2025

Підготовка до переговорів?

У Мукачево росіяни вдарили по цивільному підприємству американців.
Так виглядає підготовка до мирних переговорів з росією
Natal_ka91• 21 августа 2025
Думаю, це тільки початок масового винесення інфраструктури, х**ло клало великий *** на трампа
Атиква• 21 августа 2025
Ответ дляАпрельская капля
Вы на одной стороне, только стесняетесь признаться, одной жопой на два базара не получится. Интересно кто стравливает, неужели евреи, или масоны, мировой в общем заговор?
Истина где то посередине, но нам ее хрен скажут. Да и зачем, когда все так замечательно идет. Я как была в 2014 , так и остаюсь в 2025 , на стороне мирного урегулирования конфликта. И именно слово Мир вызывает такую бурную агрессию. По обе стороны. А это значит что? Только то, что все идёт по их плану. И с нашего всеобщего благословения можно продолжать. ЕС и США не вступился за нас, но будет подписывать оружие, не много. Не для того, чтобы мы выстояли, а чтоб мы не сдохли окончательно.
По Банковой не летит и по Кремлю не летит. Все свободно передвигаются, общаются. А взять пу и зе, накормить отравой и сказать или оба стопаетесь в огне или хер Вам , а не противоядие. Ну или поставить перед стеной их детей , родных. Так война д тогда быстро закончится. А это никому не нужно. И вот тут надобно сделать так, чтобы люди тоже хотели этой войны. А то станут на линии фронта две армии и скажут дружно ’нахер нужно ’ . И никто не выстрелит. И ни те, ни другие не выполнят приказ. И что тогда сделают власти ? Ну там наверное есть варианты. Расстрел. Зона. И многое другое.
Апрельская капля• 21 августа 2025
Ответ дляАтиква
На нас напали, если истина посредине, то значит мы виноваты пополам, в равных долях?
По Банковой и Кремлю фигачить бесполезно, президенты там не сидят и там бункеры.Если пуйло сдохнет, не факт, что война закончится.
Teonaa• 21 августа 2025
Ответ дляАтиква
Тоді і зараз безпонтово вже порівнювати. Тоді були німці вороги України і РФ. Зараз Німеччина наші друзі. Сини, онуки, правнуки яких вбивали і катували наших буквально бабусь і прабабусь. Тепер нас вбивають росіяни , а німці нас рятують. Тому тут взагалі не варто прив´язуватися. Треба дивитися на те, що зараз
Ну якось вони хіло помагають
Розумні лби європи ж мають розуміти щось.
Bransoletka• 21 августа 2025
Ответ дляTeonaa
Значить путін правий
Якби ше локази хто саме стравлює
Мотив є, (ну припустимо): їм (кому?) не треба сильна росія. А які шляхи в напрямку угроблення росіі є у «демократичного світу»? Самі ж не можуть маратися. Звідси і потрусили вони своїм ЄС, ми скинули яника (а отже і росію). І тут почалося - спершу росія анексувала, потім ті ще підкинули дрів з своєю підтримкою. Ще помахали ЄС-сом. Потім повномасштабне, яке вонм могли б і присікти нормальними танками літаками ракетами вде давно…Але вони далі продовжують самі лише балачки.
Отже якось дивно може звучить, але якщо це так, то місця Україні в ЄС нема і не було; і щоб ми не було тою розмінною монетою, тими, чиїми руками гроблять росію, ми не мали на ЄС вестися, а відповідно не скидати яника, не майдан не допускати, і бути «під» (або «з», але не звучить уже) росією.
Це істина, яка стане відомою через багато років
автор R-Y-N-A • 21 августа 2025
Ответ дляИрина_Б_
а чем ударили? никак не могу найти фото ракет
Еще одно выползло из-под плинтуса распространять раша-вбросы
автор R-Y-N-A • 21 августа 2025
Ответ дляTeonaa
Значить путін правий
Якби ше локази хто саме стравлює
Ви вже якось там маякніть,коли до вас і ’ путін правий’ таки доберуться відповідні служби.Дуже цікаво подивитися другу частину цього потоку свідомості десь у Золкіна чи деінде
Noella_• 21 августа 2025
Ответ дляR-Y-N-A
Онуки тих, хто писав доноси при Сталіні тепер займаються скринами.
Тільки СБУ глибоко пофіг на віртуальні, анонімні жіночі посиденьки, їх хвилюють тільки такі як Арестовіч або Андрій Луганський.

На таких платформах як facebook, телеграм ведутся подібні дискусії, і ніхто не казиться
Укол Разума• 21 августа 2025
Ответ дляNoella_

Удалено администрацией...
Атиква• 21 августа 2025
Ответ дляTeonaa
Ну якось вони хіло помагають
Про це я теж зазначила. Подумайте чому саме так вони допомагають? Тут є тільки два варіанти або не можуть, або не хочуть.
Noella_• 21 августа 2025
Ответ дляУкол Разума
Удалено администрацией...
Teonaa• 21 августа 2025
Ответ дляR-Y-N-A
Тю Ви дивна
Для мене захід не друзі, а так думайте що хочете. Вже що тільки не придумають щоб роти позатикати людям. Можу дати їм інтерв‘ю. Но його не пропустять. Та й кому воно тре
автор R-Y-N-A • 22 августа 2025
Ответ дляNoella_

Онуки тих хто писав доноси при сталіні зараз розказують, що ’ путін правий’, а російські вбивці і кати нам українцям
’братья’.
автор R-Y-N-A • 22 августа 2025
Ответ дляУкол Разума
Удалено администрацией...
автор R-Y-N-A • 22 августа 2025
Ответ дляJust a crow
И его восстановили спустя сутки.
Вчера об этом информацию читала.
СБС повторно уразили нафтопровід «Дружба», а саме найбільшу НПС «Унєча».

Палає як треба 👍
Укол Разума• 22 августа 2025
Ответ дляR-Y-N-A
Удалено администрацией...
Аргументов совсем нет, потому и бесишься оскорбляя? Примитива!
Укол Разума• 22 августа 2025
Ответ дляR-Y-N-A
Удалено администрацией...
Noella_• 22 августа 2025
Ответ дляR-Y-N-A
’братья’.
Онуки сталінських донощиків, зараз доноси пишуть.
Укол Разума• 22 августа 2025
Ответ дляR-Y-N-A

Палає як треба 👍
Удалено администрацией...
Укол Разума• 22 августа 2025
Ответ дляR-Y-N-A
Удалено администрацией...
оскорбление, клевета, унижение достоинства
Укол Разума• 22 августа 2025
Удалено администрацией...