Трактор Віка• 21 августа 2025

Порадьте репетитора з алгебри-геометрії з власного досвіду

Дівчата, порадьте репетитора(алгебра-геометрія) з власного досвіду для дитини 9кл. Навчається по Мерзляку, рівень знань непоганий. Всім буду вдячна!
кнопкодав• 21 августа 2025
Відкрийтеся, повідомлю тел. репетитора
автор vladuchka • 21 августа 2025
Ответ длякнопкодав
Відкрийтеся, повідомлю тел. репетитора
Дякую!
сладкий_ноябрь• 21 августа 2025
В мене є хороший, знайшла його доречі саме через порадницю, багато років тому. .
Але не дешево.
автор Трактор Віка • 21 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Але не дешево.
А недешево це скільки, якщо не секрет?
Кили и Манджаро• 21 августа 2025
А Вам для чего репетитор? Для ДПА и НМТ сдать? Или что-то с математикой связанное поступать?
сладкий_ноябрь• 21 августа 2025
Ответ дляТрактор Віка
А недешево це скільки, якщо не секрет?
В цьому році 600 за годину.
Nataliya T• 21 августа 2025
Ответ длякнопкодав
Відкрийтеся, повідомлю тел. репетитора
Будь-ласка, повідомте і мені.
Nataliya T• 21 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Але не дешево.
Будь-ласка, поділіться контактом, якщо можливо.
Millie• 21 августа 2025
Наша репетитор гарно знаходить підхід і ціна адекватна. Але ще студент. Дитину влаштовує, результат є.
автор Трактор Віка • 21 августа 2025
Ответ дляКили и Манджаро
Я не знаю, чи буде ДПА в цьому році. Але напевно потрібно на нього орієнтуватися. Просто хочемо, щоб дитина добре розуміла математику. Донька сама зацікавлена, рівень непоганий у неї на мою думку). З 10 класу у них буде математичний клас.
автор Трактор Віка • 21 августа 2025
Ответ дляMillie
Поділіться контактами.
Кили и Манджаро• 21 августа 2025
Ответ дляТрактор Віка
Могу порекомендовать Сканави- учебник для поступающих во ВТУЗы, там с ’упростить выражение’ начинается, но уровень продвинутый. Пусть сама даже решает - прекрасная подготовка к математическому классу.
И, мой совет, проверяйте работу репетитора - сколько нарешали. Решать на занятиях надо много.
Я репетирую на поступление на примат, мехмат. Работаю по еще советским учебникам - там очень много хороших практических задач. Найдите в сети или на блошке учебники конца 80-начало 90х - не пожалеете.
Мерзляк слабоват, конечно.
Успехов вам!
Millie• 21 августа 2025
Ответ дляТрактор Віка
Поділіться контактами.
Напишіть в приват
Куратор дебошей• 21 августа 2025
Колись підробляла репетиторством, можу порадити не Мерзляка, много, но дурного краще підручники Янчека з алгебри. Геометрію, тут складніше, якщо сильно запущено, то важко відновлювати знання. Ще займалися по ’система тренувальних завдань’ , зараз пошукаю в інтернеті назву, коли навіть онлайн була книжка, радянська книжка, але то саме існування, вже до гарного складання НМТ
Куратор дебошей• 21 августа 2025
Ось для 10-11 класу як тренування просто чудове видання :https://prom.ua/ua/p1912963750-simonov-aya-bakaev....
автор Трактор Віка • 21 августа 2025
Ответ дляКили и Манджаро
Мерзляк слабоват, конечно.
Успехов вам!
Дякую!
Вся така шо куди там• 21 августа 2025
Всім раджу репетитора математики з досвідом 0971439164. Ми круто піднялись по знаннях за 2 місяці, були в 9 класі. Саме завдяки цьому репетитору вступили в КПІ ліцей
автор Трактор Віка • 21 августа 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Дякую!
автор Трактор Віка • 21 августа 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Дякую!
Жена аллигатора• 21 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Але не дешево.
Ми доречі теж тут знайшли 2 прекрасних репетиторів, але з англійської і німецької
Крайня невістка• 21 августа 2025
Рекомендую нашого репетитора 0957670617.
У 8 класі починали майже з 0, а зараз з математикою немає проблем. Готуємось до НМТ, розв´язуємо завдання підвищеного рівня складності. Не знаю, чи є вільні місця. Запитуйте.
Попадалочка• 21 августа 2025
Ответ дляЖена аллигатора
Сколько берет репетитор по немецкому? У меня прям беда с ними. спасибо
автор Трактор Віка • 21 августа 2025
Ответ дляКрайня невістка
Дякую!
Мяо мой мяо• 21 августа 2025
Ответ дляВся така шо куди там
А яка вартість заняття у нього?
Лена Кор• 22 августа 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Може і чудове, але зараз настільки багато прикладів завдань в інтернеті, що навряд чи потрібно купувати саме цей збірник.
Навіть є зливи з останніх років НМТ.
Репетитори це відслідковують.
Печенюшка• 22 августа 2025
Я вже в схожій темі недавно рекомендувала
Сину дуже подобалися заняття. Готувалися до НМТ з нуля за рік. Чи є ще місця зараз я не знаю.
автор Трактор Віка • 22 августа 2025
Ответ дляПеченюшка
Дякую!
Маша-fae1• 22 августа 2025
Доброго дня,можу вам зпропонувати оналйн навчання в Plume School , ось контактний номер +380 (63) 078 85 14 - пишіть/дзвоніть в любий час завжди відповідають зразу, вони тыльки выдкрились нещодавно,але я записала доньку вже тиждень займається і просто полюбила всі шкільні предмети
автор Трактор Віка • 27 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Але не дешево.
Можете, будь ласка, дати контакти вашого репетитора?