Красавица писяная• 21 августа в 16:51
Школярів без вакцинації не пускатимуть до класів, – МОЗ.
➡️ У зв’язку з поширенням нового штаму COVID-19, МОЗ нагадує: школярів без обов’язкових щеплень можуть не допустити до занять у класах.
🏫 Із загостренням епідемічної ситуації керівництво навчальних закладів мають право перевести таких учнів на дистанційне навчання.
Обмеження можуть діяти до моменту, коли школяр отримає всі необхідні вакцини.
Красавица писяная
• 21 августа в 16:51
МОЗ: восени в Україну надійде вакцина від COVID-19 для дітей від 6 місяців
Восени в Україну надійде партія вакцини проти коронавірусу для дітей від шести місяців. Загалом очікується близько 5000 доз препарату.
Поміркована думка• 21 августа в 16:52
А шо, у нас есть обязаловка по вакцинации от ковида детей?
ХвилювАллочка• 21 августа в 16:52
Так сказали же ,что это все было искусственно и с кучей побочек.
Птица Говоруша• 21 августа в 16:53
Хай ці грамотії всім складом МОЗ шурують на фронт захищати державу. Дармоїди!
А у нас макарошки• 21 августа в 16:54
По ходу буде закінчення бойових дій бо ковід різко зник всюди в лютому 22.
А людей треба в тонусі тримати
Помогалочка• 21 августа в 16:54
Ответ дляПоміркована думка
А для них разве проблема сделать это обязаловкой?
Душа компанії• 21 августа в 16:54
Ответ дляПоміркована думка
Мля, да не от Ковида, а обязательный пакет детских прививок - краснуха, АКДС итд
А у нас макарошки• 21 августа в 16:54
Ответ дляПтица Говоруша
Вже вас всі послухали і пішли
Птица Говоруша• 21 августа в 16:54
Задовбали ’благодійники’. Хай краще дрони чи аптечки для ЗСУ закуплять.
Фиона Шрековна• 21 августа в 16:54
Ответ дляА у нас макарошки
А людей треба в тонусі тримати
Тоже об этом подумала. Пиdarмоты разрабатывают план , как нас дома держать , границы закрыть , сборища людей запретить.
Душа компанії• 21 августа в 16:55
Ответ дляА у нас макарошки
А людей треба в тонусі тримати
Да, ещё не весь бизнес по одному месту пошел, в связи с войной. Надо добить.
Локшина на вухах• 21 августа в 16:56
Ответ дляХвилювАллочка
Ну и шо. Не выбрасывать же теперь остатки вакцины, которую наштамповали на радостях, на много лет вперёд. Вот вам, дорогие украинцы, в виде гуманитарной помощи вакцина, помните нашу доброту.
Помогалочка• 21 августа в 16:56
Ответ дляА у нас макарошки
А людей треба в тонусі тримати
На жаль, не буде ніякого закінчення. Буде і війна, і розгони-карантини під чергову вакцинацію. Принаймні спробують.
Поміркована думка• 21 августа в 16:56
Ответ дляДуша компанії
Мля, а с какого хрена они ковид теперь приплетают к обязательным прививкам?
А у нас макарошки• 21 августа в 16:57
Ответ дляПомогалочка
Не дарма склад областей переписують
Локшина на вухах• 21 августа в 16:57
Ответ дляПомогалочка
Ага. Нас ядеркой не запугали, хер нас теперь вабще чем напужать можно.
А у нас макарошки• 21 августа в 16:58
Ответ дляДуша компанії
Це да. Або кордони хочуть закрити
Душа компанії• 21 августа в 16:58
Ответ дляПоміркована думка
Ваше право согласиться на это или нет. Но большинство ж будут согласны как всегда. Побегут колоть детей абы в школу ходили.
Жертва интернета• 21 августа в 16:58
Бізнес є бізнес. Вакцину закупили, гроші відмили. Тепер треба її кудись збагрити
А у нас макарошки• 21 августа в 16:59
Ответ дляПоміркована думка
Щоб не наражати на небезпеку нещеплених дітей. Ну ви як в 1 клас ідете, чесслово))
Помогалочка• 21 августа в 16:59
Ответ дляА у нас макарошки
Це да. Або кордони хочуть закрити
Теж думаю, це ж дуже зручно можна буде списати на карантинні обмеження. Паралельно заробити на вакцинації.
А у нас макарошки• 21 августа в 16:59
Ответ дляЖертва интернета
Вакцин не має
Душа компанії• 21 августа в 17:00
Ответ дляА у нас макарошки
Вакцин не має
Будут воздухом в вену, думаете?
Помогалочка• 21 августа в 17:00
Ответ дляА у нас макарошки
Вакцин не має
Вже їдуть для дітей від 6 місяців.
А у нас макарошки• 21 августа в 17:00
Ответ дляДуша компанії
Будут воздухом в вену, думаете?
Я про вакцини від корони
Борець за гаманець• 21 августа в 17:01
Ответ дляКрасавица писяная
Давайте ссылку.
Я эту новость иначе видела)
Душа компанії• 21 августа в 17:01
Ответ дляБорець за гаманець
Давайте ссылку.
Я эту новость иначе видела)
Я тоже. Тут уже детей от 6 месяцев приплели.
Им тоже в школу надо?
Радуга-дуга• 21 августа в 17:01
А с момента начала войны где ковид спрятался, почему о нём только сейчас вспомнили и обратно заговорили?