Вельми шановна• 22 августа в 07:34

Де шукати клієнтів для косметолога?

Дівчата, закінчила курси три місяці тому, тільки естетична косметологія - догляди чистки пілінги карбоксі. за цей час було всього 4 клієнта з реклам та оголошень, серед них навіть хлопець приходив на чистку обличчя, а дівчата після процедури через деякий час ще замовляли доглядові засоби. І все.. тиша .. Хотіла влаштуватися на процент у салон, так нас прийшло одразу 5 косметологів на співбесіду 🤭 Здаватися не хочется, але де шукати клієнтів ? є мої реклами у фейсбуці, інстаграмі, телеграмі , олх . Я навіть сусідкам пропонувала, дала свою інсту але вони навіть не підписалися на сторінку 😅
Десь так, але...• 22 августа в 07:37
Ви медик? Скільки курси тривали?
Ищу-брожу• 22 августа в 07:37
Так и продолжать, искать салон, давать объявления, рекламу. Вы хотели сразу за месяц клиентов, как за 10 лет?
Кредитная• 22 августа в 07:38
Сейчас таких косметологов очень много. Большая конкуренция.
ПампушОК• 22 августа в 07:42
Паралелльно взять косметику и гиген засобы на рапространение и давать рекламу по ней.
Обычно косметологи делают такое - привлекает поклонников брендов и они становяться вашими клиентами.
Анкетируйте своих клиентов - почему они не приходят снова?
Если мне мастер или тренер нравиться - я возврпщаюсь снова и снова.
Мне нравилась одна фитнесс тренерша - я ее искала и спустя годы. (Ее комплексы нравились и советы)
Козяка-маляка• 22 августа в 07:43
я б шукала для досвіду вакансії в салонах
автор Вельми шановна • 22 августа в 07:44
Ответ дляДесь так, але...
Ви медик? Скільки курси тривали?
так, я медик с во , курси при університеті 3 місяці
Незнакомлюся• 22 августа в 07:44
Ответ дляДесь так, але...
Ви медик? Скільки курси тривали?
Ну, написано же: 3 месяца)
ГендиреХтор• 22 августа в 07:45
ну, соседки. соседки то такое, никто из моих соседок не занимается таким, не тот контингент. Можно по подьездам порасклеивать и в транспорте заплатить за месяц рекламы. Еще мне нравятся фишечки по скидкам, любые. по маникюру видела: я начинающий мастер, сделаю вам красиво за небольшие деньги, четвертый раз в полцены. За небольшие деньги я бы попробовала, наверное)
Незнакомлюся• 22 августа в 07:46
Ответ дляКицюююня
Вкладывайтесь в раскрутку соцсетей.
Десь так, але...• 22 августа в 07:46
Ответ дляНезнакомлюся
Ну, написано же: 3 месяца)
Написано закінчила курси три місяці тому
автор Вельми шановна • 22 августа в 07:47
Ответ дляГендиреХтор
так я запропонувала сусідкам ( але я іх не знаю, тільки в одном домі проживаємо) за безкоштовно послуги для контенту, з мене якісна послуга хорошими доглядовими засобами, а з них фото чи відео ))) не захотіли 😅🥲
Десь так, але...• 22 августа в 07:48
Ответ дляКицюююня
Обов´язково вказуйте що ви лікар в рекламі.
Вподобайден• 22 августа в 07:48
Ответ дляГендиреХтор
Что бы попробовала за небольшие деньги?
Лицо не ногти.
Хороший результативный пилинг в закупке на 1 процедуру как ногти на 3 раза…. И так во всем.
Украинская проф косметика фигня, Испания, Франция цены не для занедорого.
Разделяйте уход и процедура для ногтей и для лица. Тут занедорого разве что поговорить.
Десь так, але...• 22 августа в 07:49
Ответ дляКицюююня
Я б теж так не захотіла б. Ви пропонуйте безкоштовно. То так вони б могли б стати вашими клієнтами і ще комусь розказали б.
Козяка-маляка• 22 августа в 07:51
Ответ дляКицюююня
я ж теж не захотіла фото і відео для вашого контенту))
Стрибну в гречку• 22 августа в 07:51
Ответ дляДесь так, але...
Большая вероятность, что они к косметолога вообще не ходят, тогда им и бесплатно не надо.
Пополняю_Карму• 22 августа в 07:52
Ответ дляДесь так, але...
Те кто ходит бесплатно или за 3 копейки, клиентами потом не становятся
Десь так, але...• 22 августа в 07:52
Ответ дляСтрибну в гречку
Теж вірно
Десь так, але...• 22 августа в 07:53
Ответ дляПополняю_Карму
Ну і задорого у майстра на квартирі теж варіант так собі.
Викачую яйцями• 22 августа в 07:53
Значить поганий результат, ті б 4- ро клієнтів хоч би подругу загетували, якби було все на вищому рівні.
В так, народ з кожним днем біднеє.У кого є кошти на косметологів, вже до своїх перевірених роками .Тут колись тема була , так відсотків 60- ть жінок ніколи не відвідувала косметологів і не збирається, через брак коштів
автор Вельми шановна • 22 августа в 07:54
Ответ дляВподобайден
Что бы попробовала за небольшие деньги?
Лицо не ногти.
працюю на dermaseries. на курсах на ній навчались і я продовжила купувати іі.
автор Вельми шановна • 22 августа в 07:55
Ответ дляДесь так, але...
так я і запропонувала безкоштовно.
автор Вельми шановна • 22 августа в 07:57
Ответ дляКозяка-маляка
ну тобто ? безкоштовна послуга , а в замін пару фото якоїсь частини обличчя ( типу до та після окремих ділянок ) чи фото обличчя з маскою , де не видно хто ти
автор Вельми шановна • 22 августа в 07:58
Ответ дляПополняю_Карму
а що тоді робити ?
Вподобайден• 22 августа в 07:58
Ответ дляКицюююня
Я вас не спрашивала на чем вы работаете.
Но раз вы написали, отвечу что это бюджетная, средненькая косметика которая чудес не делает вообще, ничего не лечит и не омолаживает. Результата Вау никто не увидит.
Козяка-маляка• 22 августа в 07:58
Ответ дляКицюююня
мені простіше заплатіті за послугу
Ответ дляДесь так, але...
яка ще квартира ?)) я кабінет погодинно орендую, якщо є клієнти
Пополняю_Карму• 22 августа в 07:59
Вы моделей ищите или сразу клиентов? У Вас должно быть достаточно фото в профиле, работ до и после. Ищите моделей за оплату материалов
автор Вельми шановна • 22 августа в 08:00
Ответ дляВикачую яйцями
от я так теж подумала би, але.. дівчата написали гарні відгуки ( самі, я була в шоці, я не просила) , ще і замовили на 2 тис косметики
Баба на горошині• 22 августа в 08:01
Ответ дляКицюююня
Вполне имеют право не хотеть быть для вас рекламой. А вот вы почему-то думаете, что это суперценное предложение для них.