Жена брата Админа• 22 августа в 18:22

Хто закінчив школу на екстернаті в Оптімі

Чи для вступу у ВУЗ є якісь підводні камені, чи в атестаті десь вказується, що форма навчання дистанційний екстернат?
Стильна штучка• 22 августа в 18:31
Та нема нвяктх. Аби НМТ було, а то вже не справа школи
Кофр для ноги• 22 августа в 18:44
Син закінчив 8й клас екстерномв онлайн школі Атмосферна за літо. Нам треба перестрибнути НУШ.
Син подружки та син директора закінчили 9й клас екстерном в онлайн школі і спокійно вступили в коледж.
Видають звичайний атестат державного зразка, з яким вступають в ВУЗ. Треба також НМТ. Поки проблем не було.
сладкий_ноябрь• 22 августа в 19:04
Ответ дляСтильна штучка
НМТ не потрібне при вступі і не всі його вимагають, зазвичай лише атестат, або можуть співбесіду назначити ще
Стильна штучка• 22 августа в 19:07
Ответ длясладкий_ноябрь
Автор писала про вступ в іншій країні чи що на окупованій території? Не бачу.
Де до ВНЗ нема обов´язкового НМТ. Конкретно
Позаземний розум• 22 августа в 19:27
делала приложение к дипломам бакалавров, там прописываются школы
обратила внимание, что самая плохая успеваемость у девушки, которая закончила Оптиму
БеллаДонна• 22 августа в 19:34
нет, нигде не указывается, никаких подводных камней ни для наших вузов, ни для зарубежных.
Слоник-тоник• 22 августа в 19:58
Ответ дляКофр для ноги
Он шёл в школу в нуш? Это чтоб 12 классов не учиться? Мой в 7й перешёл, тоже подумываю об этом, но думала 10-11 за год экстерном взять. А вы почему 8й решили?
Кофр для ноги• 22 августа в 20:43
Ответ дляСлоник-тоник
Пішов в 2018 році в школу, майже в 7 років. Перший рік НУШ
Виходить, що школу закінчить у 18 років та 9 місяців.
Тому перескочили за літо 8й клас екстерном і на вересень іде в 9й клас своєї школи.
Найшвидше можна рік пройти за 3 місяці.
Таким чином перескочимо НУШ, школу закінчить в 16 років та 9 місяців.
Ділі подивимось. Принаймні у сина буде шанс. Бо піся 18 без варіантів.
Вирішили, що простіше буде 8й перескочити, ніж старші класи.
Слоник-тоник• 22 августа в 20:54
Ответ дляКофр для ноги
Найшвидше можна рік пройти за 3 місяці.
Дякую за відповідь, я десь так теж хотіла, але не знала, що можна з нуша вийти
Татьяна Семакина• 23 августа в 00:08
Удалено администрацией...
ПесиКот• 09 сентября в 08:27
Ответ дляКофр для ноги
Підкажіть, на Екстерні в Атмосферній тільки відео і контрольні? Чи також конспекти і тести?
Кофр для ноги• 09 сентября в 19:51
Ответ дляПесиКот
Там були відео та тести. Але ми нічого не відкривали.
Я просто виконала річні контрольні за сина.
Нам треба було лише перестрибнути 8й клас за літо.
Математикою він займався з репетитором по 3 рази на тиждень все літо.
ПесиКот• 09 сентября в 22:22
Ответ дляКофр для ноги
Екстерн був чи Екстерн смарт(найдешевший їхній пакет) ?
Кофр для ноги• 10 сентября в 19:50
Ответ дляПесиКот
Екстерн Smart. Але ми ще встигли за 15 тисяч до кінця травня.
Для цікавості дізнавалася ціну з вересня. Назвали вже 24 тисячі.
МаринаЛис-73d2• 07 октября в 14:59
Ні, ніде не вказується, донька на екстернаті в сінкглобал навчалась - здала НМТ, поступила в універ, все ок норм