Шальная коклетка• Изменено 22 августа в 23:26
В дитини красні пʼятна на попі
Добрий вечір !Вже тиждень у малого на попі якісь шершаві пʼятна (фото додаю)вони його ніяк не турбують не чешуться помагала пару днів циеопласт от ля рош позе нічого не дало мені навіть здається воно більше стало …До лікаря не посилайте і так в середу підемо але ж я кіпішую бо не знаю шо це може бути (Малий з народження алергік але зараз наче немає ніяких проявів алергії …на фото саме велике а ще пару таких маленьких є на іншій половині
Рассказница• 22 августа в 23:29
Ответ дляСережкинаЯ
Як на мене лишай, обідок червоний, і світле всередені.
Так автор пише,що воно не одне.
Рассказница• 22 августа в 23:30
Авторе, згадайте чи порошок не міняли, може якийсь хімозний продукт їв
НичеНипанимаю• 22 августа в 23:31
ну если ваше обычное средство от дерматита не помогает, то это наверно грибок
Шальная коклетка
• 22 августа в 23:32
Ответ дляРассказница
Та порошок різний використовую але той що зараз то я їм вже неділи три користуюсь якщо не більше …на рахунок їжі то не згадаю йому 6 років їсть багато чого
НеКонец-Света• 22 августа в 23:34
Если он аллергик то атопический дерматит. Аллергия она накопительная...нет нет и раз вылезла.
Смотрите питание. У моего на молоко было непереваривало лактозу. Лет до 3х точно. И пятна могли становиться больше и на ногах тоже было
Шальная коклетка
• 22 августа в 23:36
Ответ дляДайте вподобайок
Похоже на лишай Жибера
Мені теж схоже по фото в інеті але у старшої дитини колись таке було то він так швидко не ріс а це за пару днів прямо ширше краснота стала …
СережкинаЯ• 22 августа в 23:44
Ответ дляАфродитаПетровна
Кліщ кусав? Мені на еритему схоже від укусу. Лише б не лайма
Та автор пише що не одна пляма, а ще на іншій сідниці є .
Ну який кліщ в такому місці .Тут чи алергія чи лишай.
сладкий_ноябрь• 23 августа в 00:12
Ответ дляАфродитаПетровна
Взагалі не схоже на еритерму
Помидорина• 23 августа в 02:07
Ответ дляДайте вподобайок
Похоже на лишай Жибера
Не похоже. Это не Жебера.