Тримбулька• 23 августа 2025
Батьки першачків у вишиванка.
Обовязково. Це вже брєд.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 23 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
Да как хотите.Только не успеете оглянуться,как здравствуй КНДР! Права ведь у народа отбирают не все сразу,а постепенно,чтобы не рыпались.
PS На вопрос вы так и не ответили.
Шпарите, как по написанному
Лупаю цю скелю• 23 августа 2025
Ответ дляТримбулька
З такими щирими патрійотами- і ворогів не потрібно
ви очевидно звичайна скандалістка, яка з будь-чого зробить проблему.
Очевидно, що ваша школа хоче мати гарну картинку, де дійсно красиво, коли всі в різних вишиванках. Але якщо вам не подобаються вишиванки, можна одягнути білу сорочку чи блузку.
А якщо вам і таке не подобаеться, то в леопардовій сукні вас також ніхто не виставить за двері.
Але ви не в змозі знайти адекватне рішення самостійно, тому вам і вишиванки не такі, і патріоти і взагалі країна) Це вже складова вашої ментальності, вишиванки тут ні до чого.
сладкий_ноябрь• 23 августа 2025
Ответ дляВерочка 100%
Удалено администрацией...
Ну так ви в цирку, там так і є.
Насолоджуйтеся
Хвігура мічти• 23 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Та ніхто вам з школи не вижене, якщо приїдете не у вишиванці
Не роблять трагедію
Автору ведь надо в классном чате сбросить ссылку на эту тему и перессорить все мамочек первоклассников
Брюлик в стразах• 23 августа 2025
Автор, я думаю Вам стоит не заморачиваться, если для Вашей семьи это финансово накладно. Оденьтесь просто нарядно торжественно. Я уверена таких ролителей будет много. Думаю школа имела ввиду чтоб максимально оделись все у кого есть.
Тримбулька
• 23 августа 2025
Ответ дляХвігура мічти
Расшифруйте «іноагент», наверное, форумом ошиблись
Не придирайдесь . В українській мові є таке слово
сладкий_ноябрь• 23 августа 2025
Ответ дляТримбулька
Є різниця. Ніде в ЄС не вимагають коровай, подарунки вчителям, квіти...
Ми самі створили корупцію
Своїми руками
Не носіть короваї, подарунки, квіти.
Ви маєте на це право
Вишиванка тут ні до чого
Своїми руками
Не носіть короваї, подарунки, квіти.
Ви маєте на це право
Вишиванка тут ні до чого
Тримбулька
• 23 августа 2025
После 18• 23 августа 2025
Ответ дляШвидкоруч
Дно пробитое..
Дно це авториця-троллиця. Як вважаєте, чому вона номер школи не хоче написати?
Апофиозная• 23 августа 2025
Ответ дляБаррикадница
Та в топі вже тема, видихай, відпрацювала копійочку, давай наступні
Лахта не платит новорегам , и навряд ли платит анонимам на форумах, выдыхай.
Не вмію заміряти• 23 августа 2025
Ответ длякотопёс
Тяга до вишиванок з´являється при перетині кордону, і чим далі, тим сильніше
100%
Хвігура мічти• 23 августа 2025
Ответ дляТримбулька
Учні в вишиванках- то ми вже прийняли. Але батьки....
Автор, вы точно из Винницкой области или откуда-то переехали?
Котики-муркотики• 23 августа 2025
Ни у нас с мужем, ни у дочки никогда не было и не будет вышиванок. Все нормально, школу окончила не выгнали.
Ласую колобками• 23 августа 2025
Ответ дляТримбулька
Вінничинна. Номер школи не писатиму. Вибачте
Пишіть -пишіть .
Не вмію заміряти• 23 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Та ви що
Що саме вам заважає в Україні одягнути вишиванку?
Зачем ее одевать ? Дефицита одежды вроде бы нет
Кусачая Я• 23 августа 2025
Ответ дляХвігура мічти
А ви дійсно вважаєте що у мамочок немає своєї голови на плечах і інших справ, щоб сваритися із за такої дурні?
Тримбулька
• 23 августа 2025
Ответ дляПосле 18
Бо нам там навчатися. Боюсь
ИНЬэтовамниЯНЬ• 23 августа 2025
Ответ дляХвігура мічти
Тут коллега автора несколько месяцев назад в какой-то политической теме спалился. Написал «какие дурацкие законы у нас В ДУМЕ принимают»!
Я тогда орнула прям в голос.
Маска-0b9f• 23 августа 2025
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Шпарите, как по написанному
Главное,чтобы это не написано партией зелёных слуг.А то я бы оскорбилась.
Хвігура мічти• 23 августа 2025
Ответ дляТримбулька
Автор, вы так хвалите ЕС и почему то ещё находитесь в Винницкой области….
Ласую колобками• 23 августа 2025
Ответ дляМаска-0b9f
А должны быть требования школы к одежде родителей учеников?Это что то новенькое.Верной дорогой идём товарищи!
І ви бігом у тему примчали .
После 18• 23 августа 2025
Ответ дляХвігура мічти
Та ні, не помилилась, то вона спеціально тему тут відкрила. Але не врахувала, що ’іноагенти’ то на роZZіюшке законом визначено
Хвігура мічти• 23 августа 2025
Ответ дляТримбулька
К вам это слово не имеет никакого отношения)
Верочка 100%• 23 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну так ви в цирку, там так і є.
Насолоджуйтеся
Авто чем, вы приняли с утра? Этот цирк мимо меня, иногда встречается просто
Маска-0b9f• 23 августа 2025
Ответ дляЛасую колобками
І ви бігом у тему примчали .
Ну куди ж без вас,чергових вахтерів.
Ласую колобками• 23 августа 2025
Ответ дляВерочка 100%
Удалено администрацией...
Що саме виглядає смішно ?
Ласую колобками• 23 августа 2025
Ответ дляШеллар
Повний п..дець, у мене є вишиванка, і не одна, але з цим тоталітарним смарагдовим режимом і примусом не має бажання навіть витягнути їх із шафи. Керівництво школи хворе, є можливість не віддавати дитину в те багно?
Уся вата тут як тут .
Про Білорусь не забудьте написати
Тримбулька
• 23 августа 2025
Ответ дляХвігура мічти
Бо я так хочу
После 18• 23 августа 2025
Ответ дляТримбулька
Бо нам там навчатися. Боюсь
І який зв´язок школи з вашою темою тут під анонімом?