Радикальная• 23 августа в 19:28
Харківʼяни вітання.
Харків — гарний, чистий, живий. У ньому є дух свободи й гідності, який відчуває кожен, хто тут бував. Ви — приклад для всієї країни, як можна берегти своє, працювати, творити й залишатися світлими навіть у темні часи.
Нехай у вашому місті завжди панують мир, розвиток і радість. Хай з кожним роком воно розквітає ще більше. Мирного неба!
Стетоскопуло• 23 августа в 19:31
А мне очень жаль Харьков
Поздравлять не с чем ( горе почти в каждой семье
Радикальная
• 23 августа в 19:32
Дивлюся відео сьогодні з вашого міста. Яка краса. Видно, що дуже любите своє місто.
Може ще третю?• 23 августа в 19:33
Ответ дляСтетоскопуло
А мне очень жаль Харьков
Сегодня День Города! Город готовился! Но весь день идет дождь...толи плачет толи к лучшему все!!!
Радикальная
• 23 августа в 19:34
Ответ дляСтетоскопуло
А мне очень жаль Харьков
В Україні майже в кожній сім’ї є біда повʼязана з війною. Шкода нас усіх.
Але ж ми живемо і не постійно ж бути на мінорі. Це не правильно.
Харків захоплює
Володарка мрій• 23 августа в 19:42
Найкраще місто на Землі! І харків´яни найкращі! Завжди підтримують і допомагають один одному! Зі святом всіх причетних!
Радикальная
• 23 августа в 21:57
Володарка мрій• 23 августа в 22:09