МЕСТО_Встречи• 23 августа 2025
А військовим знижка буде?
Що відповідати на такі питання?
Я розумію що можна просто відмовити. Питання не буквально "що написати у відповідь", а в моральній площині...
Мені чомусь неприємно коли так питають, наче військові бідніші за пенсіонерів, мам що виховують дітей самотужки, вчителів на минімалках, інвалідів, тому саме їм положена знижка, навіть якщо на цьому ніде не наголошено.
Окрім того в магазинах де є знижки певним категоріям, для цього треба надати відповідне посвідчення. А тут як? на слово вірити?
Ну і ще таке.. Я б розумію якби то були товари дійсно першої необхідності. Але ні, це витратні до побутових гаджетів (для прикладу нехай буде іригатор). Тобто ну якщо дійсно скрутне становище - ну це не те, без чого не обійтися ніяк.
А з іншого боку, ну можливо ця людина дійсно мене і мою дитину захищає, а я на знижку жадібна...
Податки плачу, чеки видаю, оплати приймаю виключно на офіційний рахунок. Сама виховую дитину.
Меряю линейкой• 24 августа 2025
Ответ дляЗалатавая
Так а шо, ваш чоловік в окопі?
Впевнена, що ні
Та мене якось байдуже. Я перед вами звітувати не повинна. І не всі військові сидять в окопах
Меряю линейкой• 24 августа 2025
Ответ дляВсе і одразу
Звичайно що ні
Інакше б не квакала
Можете своєму допомогти. І знижка буде
Все і одразу• 24 августа 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Можете своєму допомогти. І знижка буде
Чоловіки з УБД заслуговують знижку,ось і все.Як і мій чоловік аналогічно.
Військовий-це не значить автоматично УБД.
МЕСТО_Встречи
• 24 августа 2025
Ответ дляВсе і одразу
Давайте не ображати один одного... Питання ж в іншому було....
Меряю линейкой• 24 августа 2025
Ответ дляВсе і одразу
Фі, яке ви хамло.
Я вас пробачаю.
ТЦКуни давно собі убд поробили.
Я вас пробачаю.
ТЦКуни давно собі убд поробили.
Все і одразу• 24 августа 2025
Ответ дляМеряю линейкой
Фі, яке ви хамло.
Я вас пробачаю.
ТЦКуни давно собі убд поробили.
Я вас пробачаю.
ТЦКуни давно собі убд поробили.
За них не можу знати,а ті хто отримав посвідчення ,сидячи в окопах,як і мій чоловік,заслуговують не тільки на знижки в магазинах.
Меряю линейкой• 24 августа 2025
Ответ дляВсе і одразу
А як їх відрізняти?