В рот не ложи• 24 августа 2025

Хор "Гомін". Дуже розчарована.

Так хвалили, так восторгались, вообще не пойму чем, мне категорически не понравилось. Нормальных солистов у них нет, слушать легендарные украинские песни , которые пели Яремчук, Зинкевич и тп в этом исполнении - это кошмар, более менее, всего несколько песен было спето, включая сон, остальные - сплошное разочарование.
Кто ходил на концерт, как ваши впечатления? Никому не навязываю свое мнение, но вдруг кто то планирует и на волне тех восторгов в инете, купит билет, а потом пожалеет, советую пересмотреть записи в инете, если действительно нравится, идите.
автор В рот не ложи • 24 августа 2025
Ответ дляВ танке
Яремчук помер в 95, перед тим хворів. Зінкевичу вже 80 + і він давно не дає концерти. Цікаво скільки Вам років, якщо Ви відвідували концерти цих людей
Майже 50, і Зінкевич таки ще співає
КаРаКаТиЦа• 24 августа 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Не ходил/ла.
По-моему, это совершенно очевидно
А чому це очевидно ?
В танке• 24 августа 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Так, виконання
Чому? Я дещо дотична до мистецтва, зокрема, вокалу. Цей хор справді дуже достойний, гарні чисті голоси, розвід по голови шикарний, виконання прекрасне, візуалізація теж гарна. Порівнювати оперних співаків та естраду досить дивно в принципі
автор В рот не ложи • 24 августа 2025
Ответ дляВ танке
https://lviv.kontramarka.ua/uk/vasil-zinkevic-moa-...
Сижу_и_плачу• 24 августа 2025
Ответ дляМашМааш
Я не была, иду в октябре, Днепр. Билеты 900-3000, купили по 1500. Смотрела видео выступления, жду ровно то, что там, не больше , очень понравилось)
О,и я иду 26-го) купила билеты, и на следующий день уже ни одного не было.
А сейчас смотрю, ещё один концерт на 15-00 сделали, и билеты есть пока.
Не стесняюсь• 24 августа 2025
Ответ дляВ танке
А еще, задолго до хайпа в тиктоке, Гомин получил видзнаку Лучший хор Украины.
Но откуда это знать автору этой темы?
автор В рот не ложи • 24 августа 2025
Ответ дляВ танке
Ну, вам - достойний, мені- соромно, що в Україні таке авторство видають за якісне виконання
автор В рот не ложи • 24 августа 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Но откуда это знать автору этой темы?
А кто раздает у нас эти знаки??? Полно контор рога и копыта, которые и хор коров лучшими признает
Не стесняюсь• 24 августа 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Да, исключительно Рога и копыта. Ну, кто же еще!
Вумна, аж страшно• 24 августа 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Майже 50, і Зінкевич таки ще співає
Они поют без музыкального сопрвождения?
автор В рот не ложи • 24 августа 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Вы не ерничайте, а лучше напишите, кто дал этому хору такое признание? Конкретно, какая организация ?
автор В рот не ложи • 24 августа 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Они поют без музыкального сопрвождения?
Кто они?
В танке• 24 августа 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Майже 50, і Зінкевич таки ще співає
Просто мені 43 і я велика прихильниця цих співаків, але жодного разу не була на концертах цих виконавців вживу. В 95 мені було 13 років. Я ніяк не змогла б вживу їх почути, тому й питаю. До речі, вони обидвоє естрадні виконавці, не рівняйте з хором
автор В рот не ложи • 24 августа 2025
Ответ дляВ танке
Ну, а я слышала их, Зинкевич до сих пор даёт концерты, и я не сравнивала с хором, я ответила на конкретный вопрос
Вумна, аж страшно• 24 августа 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Кто они?
Хор Гомін
Самая СоветЧиваЯ• 24 августа 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Но откуда это знать автору этой темы?
У вас така дивна манера спілкування, оця нікому непотрібна іронія, істеричні смайли, чи ви досі ще не зрозуміли що у цьому житті у кожного свій смак, те що для вас мега круто іншому може не сподобатися. Мої батьки з сестрою також ходили на хор, батькам норм.розвіялися,сестрі не сподобалося, але вона також аплодувала, але це нічого не означає. Я багато років жила у Вероні, влітку у арена ди верона збиралися тисячі людей з усього світу, на концерти, опера,вистави.Ми також з чоловіком часто ходили на різні заходи, після усі присутні розходились по ресторанам в окрузі і сиділи обговорювали побачене, розповідали що сподобалось і критикували і ніхто нікого не обсміював за це,тому що адекватні люди розуміють що критика це норм. Особливо у мистецтві
Маурита• 24 августа 2025
Ответ дляВ танке
лет 65..
автор В рот не ложи • 24 августа 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Хор Гомін
Да, без музыкального сопровождения
Не стесняюсь• 24 августа 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Якщо би ви не підкреслили, що це відбувалось саме у Вероні, я би навіть не звернула уваги на ваші поради мені, на які я очевидно не очікувала. Саме мені ви чомусь вирішили порадити бути обережною з особистими оцінками. Особливо, якщо оцінюєш таке максимально суб´єктивне явище, як мистецтво.
Але, якщо йдеться саме про Верону, то тут не може бути ніяких контраргументів.
Я дуже вам вдячна за цінний урок.
автор В рот не ложи • 24 августа 2025
Ответ дляМаурита
лет 65..
А чего не 80?
Самая СоветЧиваЯ• 24 августа 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Я дуже вам вдячна за цінний урок.
Це не поради це спілкування на форумі між людьми, ні однієї поради я вам не давала і не збираюсь. Не дякуйте. Бажаю вам у житті побачити ще щось окрім Гомін і місцевого театру, можливо тоді ваш світогляд буде більш розширений і ви не будете такою смішною у своїх висловлюваннях
Не стесняюсь• 24 августа 2025
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Я дуже вам вдячна, ви за ці кілька хвилин стали практично моїм гуру, старшим вчителем. Нечасто і раптово на своєму шляху зустрічаєш людей, які готові ділитися своєю мудрістю абсолютно безкоштовно.
Ми як раз чекаємо на початок концерту з маловідомих мені творів якихось Штраусів, Кальманів та інших маловідомих композиторів.
Сподіваюсь, мені вистачить інтелекту, зрозуміти цю музику.
Самая СоветЧиваЯ• 24 августа 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Так, чекайте)
НичеНипанимаю• 24 августа 2025
Ответ дляКашпо
Талантливый хор, талантливый дирижёр.
Но как-то дорого 1500 грн за билет. Здесь согласна. Хоров много, такие деньги не берут за свои концерты. Артисты не менее талантливы в этих хорах.
Просто раскрутили этот хор.
Так у них только одна песня и раскручена, остальной репертуар народ идёт послушать на концерт. И мы видим результат этого.
Кстати, я тоже подумывала, не съездить ли на их концерт в Мюнхен.
Спасибо автору темы, теперь вопрос отпал )))
an.ge.lina• 24 августа 2025
Ответ дляНе стесняюсь
Как мило, концерт на 3 бабули)
Яичница с беконом• 24 августа 2025
В ФБ опублікували частину виступу з Трускавця:
https://www.facebook.com/reel/629778546494938/?mib...
Чесно, не розумію в чому ваше розчарування
Чумачечая_• 24 августа 2025
Ответ дляПравильно_Валерчик
А а чем прикол хора? Та же опера намного интереснее и приятнее слушать чистые голоса. Никого не хочу оскорбить, просто не понимаю 🤔
))в чому прикол порівнювати м´ясо і рибу, нікого не хочу ображати, але якщо деякі не розуміють основи вокального мистецтва, що таке жанр і так далі то просто мовчки сидимо, це ж потрібно чистий голос, то щось нове в термінології
an.ge.lina• 24 августа 2025
Ответ дляЧумачечая_
Ви дійсно вважаєте що тут відписалися виключно эксперти вокального мистецтва? Чи на тому фото що жінка зверху виклала, з вуличною музикою для пенсіонерів, сидить експерт мистецтва, яка під порадницю слухає класику.. Хоча можливо, саме під порадницю, класика заходить якнайкраще))
Чумачечая_• 24 августа 2025
Ответ дляan.ge.lina
))тут людина прямо пише що вона поціновувач опери, яка не розуміє чому люди фольклор слухають ,а не оперу з її ’чистими ’ голосами, от мені стало цікаво що це за термін, що стає із голосами, наприклад в опері Запорожець за Дунаєм
an.ge.lina• 24 августа 2025
Ответ дляЧумачечая_
Зрозуміла, спочатку не вловила суть написаного, вибачаюсь)