Паратруперсупер• 24 августа в 15:51

Не проходять прищі

Я у відчаї, самостійно мабуть не вийде вирішити проблему. Почалось раптово з прищів на висках, тепер все обличчя та шия.
Вже більше тижня вилазять нові прищі, раніше не мала проблеми зі шкірою.
Купила боідерму від неї ще гірше стало.
Кремген навіть мазала теж не допомогло особо.
На що схоже цей висип?
YanaSultana• 24 августа в 15:55
Можливо щось з´їли і пішла така реакція, сдайте мочу, кров, ккал на аналіз і зробіть УЗД брюшной полости
lilul990• 24 августа в 16:01
Ой, плять. Я думала там якась жесть, злиті папули і пустули. Це не прищі, це якась алергія на шось, думайте шо ви не те зїли чи може якісь бади п´єте
автор Паратруперсупер • 24 августа в 16:02
Ответ дляlilul990
Пью залізо, але від нього мабуть би відразу посипало. Та хто знає, наче нічого дивного не їм ніколи (
lilul990• 24 августа в 16:03
Ответ дляПаратруперсупер
Може форма заліза вам не підходить. Залізо має кумулятивний ефект і зразу би не висипало. Треба би відмінити все шо п´єте і дивитись
автор Паратруперсупер • 24 августа в 16:04
Ответ дляlilul990
На фото ще не критично вийшло, є прищі з білими точками
автор Паратруперсупер • 24 августа в 16:05
Ответ дляlilul990
Дякую. Феритин дуже низький, це вже другий препарат. Від першого не було висипів, але і Феритин не підняв
lilul990• 24 августа в 16:05
Ответ дляПаратруперсупер
Це не критично. Я бачила в 100 раз гірше. Без перебільшення
lilul990• 24 августа в 16:06
Ответ дляПаратруперсупер
Ви самі собі виписали? Сходіть до нормального врача
Кнопкотиць• 24 августа в 16:07
Автор, а з косметики нового нічого не вводили останнім часом?
автор Паратруперсупер • 24 августа в 16:07
Ответ дляlilul990
Та ні, лікар виписував
Щира українка• 24 августа в 16:08
Демодекоз?
автор Паратруперсупер • 24 августа в 16:09
Ответ дляКнопкотиць
Було дещо але я відмінила все. Крістіна крем та міцелярне молочко, гель для вмивання новий, вмилась один раз.
Новий гель для прання шантеклер
12 галюцинаций• 24 августа в 16:09
Ничего критичного. Может, шоколадом переувлеклись. Диета, питьевой режим. Узи брюшной полости, кал- ну и загоны у людей)))
автор Паратруперсупер • 24 августа в 16:10
Ответ дляЩира українка
Демодекоз?
Звідки я знаю що це, демодекоз це на повіках?
Чи буває лише лице. Поняття не маю.
Ответ для12 галюцинаций
Не їм солодке, кал не здам бо залізо приймаю, не інформативно буде.
lilul990• 24 августа в 16:11
Ответ дляПаратруперсупер
Чи буває лише лице. Поняття не маю.
Це не демодекоз. Не партесь. Шоб він був то треба такі порушення глобальні в організмі мати. І він не так виглядає
автор Паратруперсупер • 24 августа в 16:11
Ответ дляlilul990
Дякую
12 галюцинаций• 24 августа в 16:11
Ответ дляПаратруперсупер
Тогда прекращайте тыкать пальцем в небо, сходите к дерматологу, если само не пройдет.
Кнопкотиць• 24 августа в 16:13
Ответ дляПаратруперсупер
Новий гель для прання шантеклер
Просто мене почало якось схоже прищами обсипати від гідрофілки з натуральними маслами. Знаю, що у декого така реакція, навпаки, на мінеральне масло у косметиці. І при цьому проходить воно довго, тобто навіть якщо тиждень тому відмінили, не пройде зразу. Питання, чи стало гірше з того часу як відмінили?
Ну і не варто зараз вам якісь нові креми намагатись мазати на запалення. Хіба що точкові з кислотами. До речі, чиста лінія є крем з цинком і саліцилкою - дешево і сердито. Але це допомога тому, що є, а треба шукати причину, яка може бути і ззовні, і зсередини, і накопичувальний ефект може мати...
автор Паратруперсупер • 24 августа в 16:13
Ответ для12 галюцинаций
Як почати ходити по лікарям то скрізь будуть проблеми(
Я в такому пригнічення зараз
lilul990• 24 августа в 16:15
Ответ дляПаратруперсупер
Я в такому пригнічення зараз
Подивіться папуло пустульозну форму акне і ваше пригнічення як рукою зніме
А я женатая• 24 августа в 16:15
Кремген і обличчя
А я женатая• 24 августа в 16:16
Ответ дляПаратруперсупер
Я в такому пригнічення зараз
Ну так , зараз же немає проблеми
автор Паратруперсупер • 24 августа в 16:16
Ответ дляКнопкотиць
Купила гель від прищів то стало ще гірше, там де був один прищ вилізли два. Зараз зроблю фото що купувала
А я женатая• 24 августа в 16:16
Ответ дляlilul990
Ви ще і лікар окрім політолога ?
автор Паратруперсупер • 24 августа в 16:17
Все це я відмінила(
Тільки гірше стало
автор Паратруперсупер • 24 августа в 16:19
Ответ дляlilul990
для мене саме це є проблемою.
Королева Сарказма• 24 августа в 16:19
Ответ дляlilul990
А які порушення?
lilul990• 24 августа в 16:19
Ответ дляА я женатая
Ви ще і лікар окрім політолога ?
У мене акне середньої тяжкості років 10 було. Шо я тільки не пробувала...
lilul990• 24 августа в 16:22
Ответ дляКоролева Сарказма
А які порушення?
Демодекоз це мілкий висип алергічного такого малюнку, ще і чешеться. Шоб демодекс почав любитись і розмножуватись, треба порушити мікробіом і захисний бар´єр шкіри шо пізд-ц. Або якісь всередині п-здєцові гормональні зміни які зроблять ваше шкірне сало для нього сприятливим