Мудробаба• 25 августа в 01:58

Родичі. Рідні. Ви емпат. Не виходить спілкування

Є тут хтось, в кого геть не виходить близьке спілкування з рідними, родичами? Наприклад, ви емпатична, чуйна та емоційна людина, і вам потрібне таке спілкування, така міцна дружба, така незрима опора, що наче рідні, родина, рідня - це ж сила. Але такого спілкування та стосунків не виходить. Можливо, що людям це непотрібно (чи у них свої причини). А вам треба. І ви намріяли, що рідні повинні триматися разом. Особливо, коли в знайомих є саме такі приклади. Що ви робите в такій ситуації? Просто після енної спроби подружитися з рідними, з родичами, порозумітися, бути друзями, особливо в такі непрості для нашої країни часи, знов відчуваю порожнечу. Де ви шукаєте ту підтримку та опору, якщо з рідними не виходить? Дякую, хто дочитав.
ЛеньГуглить_правда• 25 августа в 02:01
Им не надо, они вас в дверь, а вы в окно?
Позитивна• 25 августа в 02:06
вы может и эмпат но и прилипало ! я не могу терпеть этот колхоз - мне самой никогда не бывает скучно и плохо
неДоПриличий• 25 августа в 02:08
Допустим дочь вышла замуж за общительную родню,я 200%ный эмпат,что мне делать.П.С. со мной никто не советывался
Попа как у Кардашьян• 25 августа в 02:15
Шукайте опору в собі. Ви не емпат, а вампір
задумчивая мордочка• 25 августа в 02:16
Чим менше родичів - тим краще для мене.
Ці всі посиденьки, гості, столи, розмови ні про що - не для мене

Особливо зрозуміють інтроверти.
Ви повинні вміти приймати і їхню позицію.
Якщо не виходить з родичами - шукайте подругу однодумця, якій ви будете виносити мозок одна одній спілкуваннями
Ну ниче се• 25 августа в 02:20
Як варіант знайти собі чоловіка з такою родиною і стосунками в родині, як Ви описали. Власну родину створити таку з чоловіком це вже важче, тому що чоловікам багатьом в принципі не дуже та родина і потрібна. Діти від народження кому подобається оце все, а кому воно не потрібно, а замовляти дитину з набором, якихось якостей конкретних ще не навчилось людство.
Зайченя• 25 августа в 02:23
Понимаю Вас. Я тоже, в очередной раз плюнула на идею большой дружной семьи. Теперь мне пишут, только, когда надо денег одолжить. А это не то, что я в них искала.
Самый близкий, это любовник. Ещё, была соседка, но она умерла.
Крихітка на всі• 25 августа в 02:28
99% моей родни чуждые по духу мне люди. некоторые из них еще и как люди так себе, некоторые нормальные, но общение не сложилось, разные интересы. ищите свой круг общения в другом месте
автор Мудробаба • 25 августа в 02:47
Дякую всім за відповіді. Особливо тим людям, які були толерантними у коментарях.
Видна міленіалка• 25 августа в 07:00
Если бы вы действительно были эмпат, вы бы уважали чужие желания, а так вы обычный эгоист.
Бавовна• 25 августа в 07:02
Ответ длязадумчивая мордочка
Чим менше родичів - тим краще для мене.

Особливо зрозуміють інтроверти.
Иногда можно и родичей уважать, но жить ради них, чтоб им комфортно - это реальный бред. Себя ущемлять чтоб они были счастливы, или свою семью чего -то лишать чтоб их самолюбие удовлетворить, потому что у нас прекрасные отношения. Никто не кому не должен мешать и тогда и родичи будут желанные, а вообще что сусолить. Вконце и так кто-то хитрый окажется.
So_so• 25 августа в 07:38
Это не про эмпатию совсем, это про страх перед жизнью и поиском опоры в других людях. Остаётся искать её в себе и тех отношениях, которые сможете построить.
Allein74999• 25 августа в 07:41
Родственников не выбирают. Выбирают друзей.
Виннипуховна• 25 августа в 09:29
А Ви самі є опорою та підтримкою родичам? Чи це все діє в односторонньому порядку, тільки коли Вам вигідно і потрібно?
автор Мудробаба • 25 августа в 10:56
Ответ дляВидна міленіалка
У чому егоїзм? Коли щось просять та не питають, чи зручно, підтримаю і ділом, і словом. Бо думаю, що це і є дружба. Коли ж мені в основному приємні лише слова, словесне відчуття підтримки, чую осуд за спиною або мовчання. Тому розумію, що мене не сприймають, скоріше за все так, як мені б хотілося. Для мене осуд за спиною це не нормально у стосунках з близькими.
автор Мудробаба • 25 августа в 10:59
Ответ дляВиннипуховна
Завжди намагаюсь підтримати і ділом, і словом, і фінансами. Не те, щоб чекаю, але сподіваюсь на близьке розуміння (словесну підтримку, моральні погляди, але такого нема, видно, по-різному сприйняття відносин, в мене, схоже, якесь ідеалізоване).
автор Мудробаба • 25 августа в 11:03
Ответ дляSo_so
Дякую. В чомусь ви праві. Певно, в мене якесь ідеалізоване сприйняття стосунків між рідними, родичами, якась картинка з красивих фільмів засіла, бо шукала я саме якоїсь щирого спілкування, без підколів один з одним, без осуду, бачу, не виходить. Певно, люди такі чи не час. Також засмучує, що тут, в моїй темі, люди, не знаючи мене та ситуації написали різкі речі, наче вилаялися, щипнули і втекли. Мабуть, не всім потрібно толерантне спілкування. Чи це війна дається взнаки.
Видна міленіалка• 25 августа в 11:21
Ответ дляМудробаба
Возможно вы слишком навязчивы. Тяжело объяснить, что такое уважение к себе и другим, но попробую. Если люди плохо к вам относятся лучше сохранить свое достоинство и держаться от них подальше.
So_so• 25 августа в 11:21
Ответ дляМудробаба
Такое общение возможно с людьми, которых Вы выбираете, а родственники даны нам генами, отношения с ними могут быть самыми разными.
So_so• 25 августа в 11:25
Ответ дляМудробаба
Вот оно что. Нет, это не дружба совсем, это Вы пытаетесь заслужить любовь и готовы для этого жертвовать своими интересами.
Обычно таких людей используют и не воспринимают серьезно (в лучшем случае).
В худшем это объект биллинга.
Виннипуховна• 25 августа в 11:56
Ответ дляМудробаба
Ви ’намагаєтеся’ чи реально підтримуєте? Коли Вас про це просять чи нав’язливо пропонуєте? Це має значення!
Не завжди між родичами ідеальні стосунки. Часто з чужими людьми відносини вибудовуються краще.
автор Мудробаба • 25 августа в 12:26
Ответ дляВиннипуховна
Коли просять, сама не лізу. Намагаюся, бо на 100 % не знаю, чи підходить моя допомога та старання, чи ні. Хотілося б, щоб всі дружили,
автор Мудробаба • 25 августа в 12:38
Ответ дляВидна міленіалка
Дякую.
автор Мудробаба • 25 августа в 12:39
Ответ дляSo_so
В худшем это объект биллинга.
Дякую. Є над чим подумати мені.
автор Мудробаба • 25 августа в 12:40
Ответ дляВиннипуховна
Так, з чужими в мене стосунки кращі зазвичай.
Жирафовое варьенье• 25 августа в 13:01
Повзрослеть наконец. Понять что в этой жизни вы должны рассчитывать на себя. У ваших родственников своя жизнь , они не обязаны соответствовать вашим ожиданиям . Они могут вас поддержать , но не обязаны давать вам те эмоции , которых вы от них ждёте.