Сливочная пенка• 25 августа в 10:16

Свекры

Есть ли тут такие кто не нравится родителям мужа без особой на то причины (т.е. вы никогда не ругались, вообще мало знакомы, но их например не устраивает что скорее он не оправдал их ожидания, например женат на иностранке, не на дочке друзей, на девушке из другого социального слоя или что-то подобное (нужное подчеркнуть))
Прошло ли это со временем? Не влияет ли это на вашу семью?
Бабуся мороз• 25 августа в 14:24
Ответ дляСірничок
А вам если бы позвонили за 15 минут до прихода, вы бы как отреагировали?
А если бы без звонка приехали, то ок?
Бабуся мороз• 25 августа в 14:24
Ответ дляСірничок
Вы уж определитесь.
Бабуся мороз• 25 августа в 14:27
Ответ дляКишмишная Мая
В чому вони не праві? Мене навіть коли за день два ставлять перед фактом, то мене це нереально бісить. Останній раз був скандал. Бо мамо собі порішило, що я в робочий день маю її зустрічати і возитись, а чи можу я мене ніхто не вирішив запитати, як завжди просто поставили перед фактом.
Так автор і не лізе до них. То син чекав, чекав, вирішив ось так, а вони й так ні як...
Бабуся мороз• 25 августа в 14:31
Ответ дляЧукИГеки
Я теж не розумію. Якщо я або діти хворіємо, то мене буде бісити, якщо мені кожен день телефонуватимуть і питатимуть ’ну як ти?’ І я не буду дзвонити кожен день, тим більше, якщо допомогти я ніяк не зможу. Я не розумію цього пустого співчуття. Це й не співчуття фактично.
А грошей попросити і про сусідів донести подзвонили би? Таке ліцемірство, що аж смішно.
Бабуся мороз• 25 августа в 14:32
Ответ дляКишмишная Мая
Ви не бачите, бо у вас немає планів на цей час. Зрозумійте, якщо вас ставлять перед фактом, що треба зустріти і прийняти і носитись з людиною в робочий час, а у вас є захід за який заплатили 10000 Дол і ви не можете змістити це. Якщо ти чекаєш запис до лікаря 1.5 місці а тобі кажуть я завтра буду в цей же час, і так постійно, то я в цьому бачу проблему. Коли ти працюєш віддалено, в тебе заплановані і тут починають гості шастатити туди сюди це не норм.
Ви так пишете, наче автор щодня до них рветься, а не раз за рік і то не вона, а їх син.