Голова колгоспу• 25 августа в 10:39

Чому на форумі так багато цієї мови???

Дівчата, все розумію. Сама вчилась в руській школі, вдома всі російською спілкувались. Але. Я стараюсь.
Коли бачу створені теми та багацько коментів рашистською мовою, мене це дуже дивує. Ну невже немає до себе поваги, що ви СВІДОМО пишете їх мовою?
Я не ідеальна, при живому спілкуванні у мене суржик, бо важко швидко знайти або перевести слово українською в голові. Але листування, ведення соц.мереж та спілкування в меседжах у мене тільки українською. Так я тренуюсь. Ви ж пишете обдуманно. Навіть не стараєтесь перейти(
Ловлю тапки, але мені не боляче за це))
Доречі, адміни дивують, форум український, офіційно у нас все українською,...а тут кацапська присутня...дивно
Успокойся_Успокойся• 25 августа в 10:41
я відповідаю мовою співрозмовника. до чого тут ЇХ мова?
Работать надо• 25 августа в 10:41
А діти у вас є? Якою мовою розмовляють якщо є?
Antoninaya1• 25 августа в 10:42
Мовний срач сам себе не розведе.
автор Голова колгоспу • 25 августа в 10:42
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Нащо ви прогибаєтесь? Бо вам так легше?
Успокойся_Успокойся• 25 августа в 10:42
Ответ дляГолова колгоспу
Нащо ви прогибаєтесь? Бо вам так легше?
не вважаю це прогибанням.
автор Голова колгоспу • 25 августа в 10:43
Ответ дляAntoninaya1
Мовний срач сам себе не розведе.
Удалено администрацией...
Antoninaya1• 25 августа в 10:43
Ответ дляГолова колгоспу
Удалено администрацией...
Вас хтось примушує?
Попихтю та й годі• 25 августа в 10:43
Це свідомий розгон. Іде нормалізація кацапської. Скоро будуть розгони ’мижебратья’ і далі по тексту.
Не рахую, а вважаю• 25 августа в 10:43
А може краще, коли є можливість вільно обирати мову спілкування?
чаревна• 25 августа в 10:44
Смотрю видео дня города Харькова, любить Украину, свой город можно и на русском языке. Быть патриотом, быть украинцем.
Что то вас язык до войны не волновал так
лаМпочка• 25 августа в 10:44
Ответ дляГолова колгоспу
Удалено администрацией...
Тому що їх тут дуже багато, да і людей яким все одно що буде з країною, ’Абы не было войны’
Залізний кіготь• 25 августа в 10:44
Ответ дляГолова колгоспу
Удалено администрацией...
Та хоч китайською аби людина не гівно!
Nathalie27• 25 августа в 10:45
Мова це всього лиш інструмент спілкування. Не сакралізуйте його
чаревна• 25 августа в 10:45
Традиционный вопрос. Автор, а ваш муж на фронте? Может защищает Украину от кацапов, борется за украинские традиции, язык, культуру? Он же наверняка на мове общается
Баба на горошині• 25 августа в 10:45
Удалено администрацией...
dulenok• 25 августа в 10:46
якщо людина захищає країну на фронті і балакає російською, то вона - гівно, а якщо обкрадає та здає свої у вишиванці і українською - то гарна людина, патріот...Так? я нічого не пропустила? Але так...мовний срач - то наше все.
Лика-прилипка• 25 августа в 10:47
Мені легше спілкуватися російською в житті, тому що я спілкувалася нею все життя. Українською дуже складно і забуваю слова. І все одно людям не догодиш, я роблю так як хочу
Дівчина Бобула• 25 августа в 10:47
Удалено администрацией...
InkaV• 25 августа в 10:47
Підтримаю Вас, болить що багато кому це ще все .... не хочу лаятись але це набридло.... Для себе вирішила не відповідати на вражу мову, ні її ні цих людей для мене не існує... ці істоти - прах та мрак.... Коли твої близькі люди загинули щоб цих покидьків не було в Україні, відстоювали нашу країну її свободу та незалежність... Їм байкот
Бабуся мороз• 25 августа в 10:47
Открываем Конституцию и читаем. Там все написано.
Баба на горошині• 25 августа в 10:48
Ответ дляБабуся мороз
Про свободу личности, да?
Залізний кіготь• 25 августа в 10:48
дякуючи всякий публічним **лядям то у більшості адекватних людей і не виникає бажання переходити на українську. І у мене також, на якій мові хочу на такій і буду розмовляти. І взагалі у людини з адекватним психічним станом все що робиться під примусом буде виникати відторгнення і несприйняття! Ну а якщо людина вівця або баран і робить те що сказала ’партія’ то це вже до психолога!
автор Голова колгоспу • 25 августа в 10:48
Ответ дляДівчина Бобула
Удалено администрацией...
На тій мові, в країні якої ви живете. Чи ви в Італії будете жити і розмовляти французською? Виглядає це саме так.
Та_все_ок_будет• 25 августа в 10:49
В Украине и до войны, и сейчас около 70% населения русскоязычные. Это и по опросам киевского института, и американского, и по запросам в гугл. Так чего удивляться, люди разговаривают на родном языке.
dulenok• 25 августа в 10:49
Ответ дляБабуся мороз
ой, там так много всего написано...что даже ее Гарант не читал, много букоФФ для него.
Дівчина Бобула• 25 августа в 10:49
Ответ дляГолова колгоспу
Вы совсем не в себе? Даже отвечать более не намерена. Провокатор
dulenok• 25 августа в 10:50
Ответ дляГолова колгоспу
а чому в Італії я не можу спілкуватися французькою з тими, кто її розуміє, зі своїмим родичами?
Забобонний фрукт• 25 августа в 10:52
А какая взаимосвязь между уважением и языком, на котором общаешься? Может, наоборот, у вас к себе уважения нет, если не умеете разговаривать на украинском, но ломаете себя, заставляете и разговариваете суржиком?
Баба на горошині• 25 августа в 10:52
Автор, не гоните. С начала Незалежности мы были все равно прорашисьскими и вся власть была у мацквы на коротком поводке. И витрины были на руском, и передачи велись на кацапском, и по ТВ большая часть каналов были расистские. И только сейчас начинают в магазинах, гос. учреждениях говорить на украинском. Мы перейдем, но постепенно, не волнуйтесь так
И кстати не думайте что те, кто говорит на руском настроены проросийски
Веселуха Муха• 25 августа в 10:52
Ответ дляДівчина Бобула
Удалено администрацией...
Если вы армянка и смогли выучить русский, в чем проблема точно так же выучить украинский?