Муркошечка• 25 августа в 16:25
Какой у вас пассивный доход?
Источники?
У меня пока нет, но уже почти 40 и пора задуматься....
Хочу барабульки• 25 августа в 16:56
Ответ дляБандитка Сью
Нет пассивного, по меркам сответчицы я нищая, тут одна миллонерши в основном сидят
Остальные работают, некогда.
Хочу барабульки• 25 августа в 16:58
Ответ дляніколи такого не було
12 - 15.000 гривен даёт любовник.
Это не пассивный, это временный.
ніколи такого не було• 25 августа в 16:59
Ответ дляХочу барабульки
Это не пассивный, это временный.
Всё в жизни временно.
Хочу барабульки• 25 августа в 17:01
Ответ дляніколи такого не було
Всё в жизни временно.
Так мало даёт, или то за один раз?
Вот Она Я• 25 августа в 17:04
Ответ дляніколи такого не було
12 - 15.000 гривен даёт любовник.
И Вы работаете, надеюсь?
Карамелька• 25 августа в 17:04
Ответ дляБандитка Сью
Я вас прошу, які мільйонерші? Ті, які регулярно тут створюють теми про те як все дорого в супермаркеті купляти? Ті, які тут нили, що черешню для них купити то дорого?
У мільйонерш є гроші на більше цікаве дозвілля, а не одні і ті самі теми по колу читати і в одних і тих самих срачах приймати участь.
Карамелька• 25 августа в 17:05
Ответ дляХочу барабульки
Так мало даёт, или то за один раз?
Я за такі гроші працюю, це взагалі середня зарплата по Україні. Якщо би в мене був коханець який гроші давав мені так, то не працювала б.
Хочу барабульки• 25 августа в 17:07
Ответ дляКарамелька
Так іноді краще рік пропрацювати, ніж хтось за раз за такі послуги дасть.
Карамелька• 25 августа в 17:08
Ответ дляХочу барабульки
До чого тут рік і за які послуги? Чоловік -жлоб то краще? І для чого він потрібен?
Вот Она Я• 25 августа в 17:10
Ответ дляКарамелька
И вам бы хватило 12-15 тысяч?
Карамелька• 25 августа в 17:11
Ответ дляВот Она Я
И вам бы хватило 12-15 тысяч?
Максимально дивне запитання. Я пишу, що працюю за 15 000, як і багато людей в Україні. А так, мені б і 100 000 не вистачило.
Вот Она Я• 25 августа в 17:12
Ответ дляКарамелька
Ну так не лучше любовник,к примеру, 15 и Ваша зарплата 15? Итого 30 тысяч,а не 15...
Хочу барабульки• 25 августа в 17:13
Ответ дляКарамелька
За які? вона ще не відповіла, ви вже на себе все наклали, спічуваю що у вас чоловік жлоб.
Карамелька• 25 августа в 17:16
Ответ дляВот Она Я
Особисто мені було б краще, якщо б я мала змогу не здавати себе і свій час в оренду в офісі, а мій час би належить тільки мені. Не терпіла б випадкових людей в своєму житті, які називаються колеги. І так, було б максимально класно, якщо б я змогла спати досхочу після нічних обстрілів, коли доводиться сидіти майже всю ніч у тамбурі між квартирами, а не йти вранці на роботу.
Вот Она Я• 25 августа в 17:18
Ответ дляКарамелька
Так а чем дома заниматься, на 15 тысяч сильно в салон, бассейн, в театр не подходишь. А так,могли бы себе на отдых отложить или НЗ,гипотетически. Если только высыпаться, разве что
Карамелька• 25 августа в 17:18
Ответ дляХочу барабульки
Що я вигадала? Тут як не тема так або просять кавалери заплатити навпіл за вечерю, навіть кавою не пригостять і рідні чоловіки на 8 березня квіти не подарують, а будуть розповідати , що то не свято, його не модно святкувати і все-таки. А ви вже щось на себе поклали і фантазуєте про мого чоловіка.
Карамелька• 25 августа в 17:20
Ответ дляВот Она Я
А чим зараз ви займаєтесь дома чи не дома?
Дійсно, яке може бути дозвілля, якщо в тебе середня зарплата? Тільки шукати ще дві роботи, щоб відкладати або гіпотетично поїхати в подорож.
Вот Она Я• 25 августа в 17:22
Ответ дляКарамелька
Если бы у меня был выбор работать или нет, я выбрала бы работать. Толку дома сидеть ,если доход только от любовника,завтра он может найти другую и что тогда?
Карамелька• 25 августа в 17:24
Ответ дляВот Она Я
То знову іти і працювати.
А якщо завтра здоров´я підведе так, що працювати не вийде, квартири які здають в оренду розбомблюють, то що будете робити? Ну от якщо так теоретизувати як ви?
Вот Она Я• 25 августа в 17:26
Ответ дляКарамелька
То знову іти і працювати.
На эти все случаи будут отложенные деньги, от любовника))) немного,но они будут. Это лучше,чем сидеть его звонка ждать и гадать,даст он денег или нет.
Я думаю, вы так рассуждаете,потому что устали...
Карамелька• 25 августа в 17:31
Ответ дляВот Она Я
Звичайно втомилася, як і всі хто дійсно працює, а не фантазує про теорії ймовірностей на Порадниці)
Якщо не працювати, то і здоров´я збережеться краще :) Що будете робити, коли гроші які давав коханець закінчаться, а ви хворієте далі, і працювати не можете?
Я не знаю, що там у того автора, сидить, чекає вона дзвінка, чи чекати не доводиться як і нагадувати про гроші. Це вже ви фантазуєте далі.
Вот Она Я• 25 августа в 17:33
Это вы на меня намекаете?))
’Звичайно втомилася, як і всі хто дійсно працює, а не фантазує про теорії ймовірностей на Порадниці)’
я Кукарача• 25 августа в 17:56
Ответ дляЗашла на 5минут
12 тис.грн, здаю квартиру в оренду. Це мій єдиний дохід. Якраз аписалася у відпочинок. А взагалі менше дивіться і слухайте тих блогерів
Де були?
Не пириживай• 25 августа в 20:58
В мене близько 10% річних від акцій на фондовому ринку. Але я їх не чіпаю, реінвестую назад в акції. На життя мені доходу від бізнесу вистачає.