аромат Жука• 25 августа 2025
Искусственный климакс, кто прошел?
Девочки, кому назначали укол(капсулу) в живот. Мне 44, замучили кровотечения, стояла мирена три года, я на ней постоянно кровила. Сейчас предлагают раз в месяц колоть гозерелин виста( золадекс) 6 месяцев.
Я начиталась побочек и сам укол сложно колоть . Не могу решиться
Поліцейський патруль• 25 августа 2025
Какая причина кровотечений, диагноз, когда делали выскабливание и какая гистология?
ТочноБудет• 25 августа 2025
У вас три года стояла спираль и были кровотечения и вы так и ходили с ней?
Коренная киевлянка• 25 августа 2025
насколько я слышала, после укола, все симтомы климакса тоже будут, приливы, давление и.т.д.
Знову Я• 25 августа 2025
Ви в цьому віці може вже і не вийти зі штучного. отримаєте старість з молоду. Плюс ризик онколонії в 40+ вище і нормальні лікарі стараються не призначать гормони. Але це моя думка, вирішувати вам.
НичеНипанимаю• 25 августа 2025
Відповідаю вам як лікар
По-перше треба розуміти чому ви 3 роки кровили на Мірені. Скоріш за все помилка діагностики або не врахували протипоказання чи обмеження до встановлення
По-друге ви маєте розуміти, що на Золадексі крововтрата припиниться, але будуть інші неприємні відчуття. І що гірше за все, то після 6 місяців лікування ви все одно поступово повернетесь до своїх кровотеч. Тому подумайте, чи варто це робити. Було б вам 49-50 років, тоді так, уколоти і сподіватися що з клімаксу ви вже не вийдете. Але вам лише 44 роки.
Стосовно складності уколу - ні, нічого складного, звичайна інʼєкція
аромат Жука
• 25 августа 2025
Ответ дляПоліцейський патруль
Аденомиоз, ранее были и миомы и эндометриоз
Мандолина Бу• 25 августа 2025
Мені 41. В хірургічному клімаксі з квітня. Гормонозаміщуюючу не можна ( була гормонозалежна пухлина)
За ці 5місяців прожила багато цікавого, нажаль.
аромат Жука
• 25 августа 2025
Ответ дляЗнову Я
От мені як раз кажуть що онко від кровотеч може бути
НичеНипанимаю• 25 августа 2025
Ответ дляаромат Жука
Візан вам не пропонували? Що значить раніше були міоми, а куди вони поділися? Звісно вони могли зменшитися на Мірені, але там теж є нюанси
НичеНипанимаю• 25 августа 2025
Ответ дляЗнову Я
Гормони різні і іноді саме гормони профілактують деякі онко
НичеНипанимаю• 25 августа 2025
Ответ дляаромат Жука
Не від кровотеч, а від причин кровотеч. Ендометріоз (аденоміоз) вкрай рідко переходить в рак
аромат Жука
• 25 августа 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Відповідаю вам як лікар
Фолікули зараз 0-2, тому і рекомендують.
Обійшла вже яких тільки можна лікарів, кажуть у вас відкриті сосуди/ тонкі сосуди , бо іншої причини немає, все виключили
Так, а що зараз робити. Моя вага 47 кг і от коли по ногам тече
аромат Жука
• 25 августа 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Видаляли оперативно 5 років тому
НичеНипанимаю• 25 августа 2025
Ответ дляаромат Жука
Тобто занадто тонкий ендометрій? Чому не розглядають варіант призначення КОК, на приклад Клайри? Те, що у вас мало фолікулів ще не означає, що треба вас підштовхувати в клімакс. Воно не добре, коли рано
аромат Жука
• 25 августа 2025
Ответ дляМандолина Бу
Вам видалили матку? Розкажіть, будь ласка
Бо теж є такий варіант
НичеНипанимаю• 25 августа 2025
Ответ дляаромат Жука
Видаляли оперативно 5 років тому
Зрозуміла по міомах
А Візан не пропонували?
аромат Жука
• 25 августа 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Мається на увазі, що коли організм втрачає постійно багато крові, то інші органи теж страждають і недоотримують кисень і тому це не обов’язково жіночі органи
аромат Жука
• 25 августа 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Зрозуміла по міомах
А Візан не пропонували?
Ні
НичеНипанимаю• 25 августа 2025
Ответ дляаромат Жука
Бо теж є такий варіант
Заспокойтесь. Не треба поспішати в операційну.
Поговоріть зі своїм лікарем про Клайру. При чому я б вам радила не видаляти Мірену, а спочатку пропити місяці 3-4 Клайру, подивитись на динаміку кровотеч і лише потім, якщо все буде добре, прибрати Мірену і залишитись на Клайрі до 49-50 років.
НичеНипанимаю• 25 августа 2025
Ответ дляаромат Жука
Ну як би так, але не настільки прям критично
ТрамвайGirl• 25 августа 2025
Ответ дляМандолина Бу
І я мала гормон чутлива пухлину.В штучному клімаксі
аромат Жука
• 25 августа 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Як лікар пояснив, що кровотечі будуть все рівно на КОК
аромат Жука
• 25 августа 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Мірена змістилася кровотечею, тому вийняли, зробили вишкрібання в червні, в липні прийшли місячні і знову кровотеча
НичеНипанимаю• 25 августа 2025
Ответ дляаромат Жука
Не факт. Тут на жаль важко передбачувати, але саме по Клайрі результати в таких випадках як у вас доволі гарні. КОКі ж різні і кожен має свої плюси та мінуси при різних станах
Мандолина Бу• 25 августа 2025
Ответ дляаромат Жука
Бо теж є такий варіант
Матку, яєчники і шийку.
Що розказувати)? Я піймала онко на першій стадії, тож мені повезло.
Зараз намагаюсь оформити інвалідність.
П´ю кальцій, вітамін Д, ременс і магній)
Приливи іноді бувають дуже сильні, після видалення з´явилась гіпертонічна хвороба. Стоматолог сказала ходити до неї в гості кожні 3місяці.
Сама операція була лапарою, через 2доби вже вдома.
Але після операції почались проблеми з сечевим
Зараз намагаюсь оформити інвалідність.
НичеНипанимаю• 25 августа 2025
Ответ дляаромат Жука
Я б не колола агоністи. Або уколола і зверху прикрилась би Клайрою і потім продовжила прийом після закінчення тих 6 місяців. Молода ви ще щоб у клімакс заходити, шкода мені вас
аромат Жука
• 25 августа 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
От і я спочатку наче погодилася, а зараз розумію що не готова 😭
НичеНипанимаю• 25 августа 2025
Ответ дляаромат Жука
Не сумуйте, вихід завжди є. Поговоріть ще раз лікарем, може все ж таки спробуєте Клайру, хочаб до нового року, уколоти чи прооперувати завжди встигнете
аромат Жука
• 25 августа 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Дровеліс ще лікар пропонує, це теж Кок , але для прикриття, якщо будуть симптоми після уколу