Оченьценная• 25 августа 2025
Хто недавно робив електрику в новобудові?
Цікавить на яку приблизно вартість розраховувати? Чорнова, 39 квадратів...робота+матеріали
Сижуревувшоке• 25 августа 2025
Я робила два дні тому
Квартира студія. Київ, 27 метрів
З роботою біля 30 тис грн
В мене є прайс на роботу - можу скинути
Квартира студія. Київ, 27 метрів
З роботою біля 30 тис грн
В мене є прайс на роботу - можу скинути
Оченьценная
• 25 августа 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Я робила два дні тому
Квартира студія. Київ, 27 метрів
З роботою біля 30 тис грн
В мене є прайс на роботу - можу скинути
Квартира студія. Київ, 27 метрів
З роботою біля 30 тис грн
В мене є прайс на роботу - можу скинути
дякую
Залатавая• 25 августа 2025
Залежить від апетитів.Мені порахували ,я ’похвалилась’ на роботі.То двоє наших інженерів запропонували зробити це вдвічи дешевше.І зробили.
Сижуревувшоке• 25 августа 2025
Ответ дляЗалатавая
Вони робили то в свій робочий час ?
Залатавая• 25 августа 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Вони робили то в свій робочий час ?
Ні звичайно.На вихідні і після роботи.Інструмент з роботи використовували,бо він частково їх власний
Сижуревувшоке• 25 августа 2025
Ответ дляЗалатавая
В нас, наприклад, нема такого, у вихідні заборонені шумні роботи
А ввечері, після основної, не кожен поїде ще працювати
А ось в цих робітників звичайний робочий день
Бесконечность-не предел• 25 августа 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Я робила два дні тому
Квартира студія. Київ, 27 метрів
З роботою біля 30 тис грн
В мене є прайс на роботу - можу скинути
Квартира студія. Київ, 27 метрів
З роботою біля 30 тис грн
В мене є прайс на роботу - можу скинути
Скиньте, будь ласка!
Сижуревувшоке• 25 августа 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
Скиньте, будь ласка!
Розценки на электромонтажные
роботы
1. Подвод провода его закрепления открытая проводка - 30 грн/м.п
2. Подвод провода его закрепления открытая проводка свыше 4 квадратов -40 грн/м.п
3. Вырезка отверстий установка коробки бетон 160 грн шт.
4.Вырезка отверстий установка коробки кирпич газоблок 100 грн шт
5. Выдалбливание отверстия и монтаж щитка кирпич -1000 грн. Бетон 1500 грн монтаж щитка 500грн.
6. Сборка распред коробки распайка проводов 200грн шт.
7. Установка и подключение розеток выключателей 100грн шт.
8. Сверление сквозных отверстий в стене бетон кирпич до 30 см 80грн шт.
9. монтаж и подключение автоматов в щитке -модуль место 150грн шт.
10. Штробление стен под проводку кирпич газоблок 90грн м. п бетон 140 грн м.п заделка штробы 50 грн м.п
11. Монтаж и подключение звонка 210грн монтаж и подключения кнопки звонка 150грн
12. Монтаж короба LED ленты 200грн м.п.
Монтаж LED ленты подключение в коробе 200 грн м.п. установка и подключение трансформаторов 200 грн шт.
13.Монтаж и подключение люстры от 400 грн .монтаж и подключения бра от 250 грн . Монтаж и подключения точечного светильника 160 грн
14. Установка врезного канального вентилятора 300 грн шт
роботы
12. Монтаж короба LED ленты 200грн м.п.
Ответ дляСижуревувшоке
Розценки на электромонтажные
роботы
12. Монтаж короба LED ленты 200грн м.п.
роботы
12. Монтаж короба LED ленты 200грн м.п.
Дуже вдячна
Залатавая• 25 августа 2025
Ответ дляСижуревувшоке
Шум тільки коли штроби роблять.Все інше тихо,не гучніше за сусідів .
Зробили схему,прорізали штроби,підрозетники вирізали.Далі все тихо робиться.
Ну й вони не ввечері робили,в після роботи В нас цілодобовий,тримінний графік.
Зайченя• 26 августа 2025
у мене 40 кв, майстер сказав, що у мене мало йому роботи по сучасним міркам))) маючі на увазі, що я небагато робила розеток і та різних рівнів освітлення)) тільки верхнє світло, вимикачі і розетки - робота 15 тис , проводів на 9 тис і розетки з вимикачами десь під 2 тис