Оченьценная• 25 августа в 19:05

Хто недавно робив електрику в новобудові?

Цікавить на яку приблизно вартість розраховувати? Чорнова, 39 квадратів...робота+матеріали
ИМХОля• 25 августа в 19:12
Тисяч 50
Сижуревувшоке• 25 августа в 19:13
Я робила два дні тому
Квартира студія. Київ, 27 метрів
З роботою біля 30 тис грн
В мене є прайс на роботу - можу скинути
автор Оченьценная • 25 августа в 19:20
Ответ дляСижуревувшоке
Я робила два дні тому
Квартира студія. Київ, 27 метрів
З роботою біля 30 тис грн
В мене є прайс на роботу - можу скинути
дякую
Залатавая• 25 августа в 19:24
Залежить від апетитів.Мені порахували ,я ’похвалилась’ на роботі.То двоє наших інженерів запропонували зробити це вдвічи дешевше.І зробили.
Сижуревувшоке• 25 августа в 19:25
Ответ дляЗалатавая
Вони робили то в свій робочий час ?
Залатавая• 25 августа в 19:28
Ответ дляСижуревувшоке
Вони робили то в свій робочий час ?
Ні звичайно.На вихідні і після роботи.Інструмент з роботи використовували,бо він частково їх власний
Сижуревувшоке• 25 августа в 19:45
Ответ дляЗалатавая
В нас, наприклад, нема такого, у вихідні заборонені шумні роботи
А ввечері, після основної, не кожен поїде ще працювати
А ось в цих робітників звичайний робочий день
Бесконечность-не предел• 25 августа в 19:49
Ответ дляСижуревувшоке
Я робила два дні тому
Квартира студія. Київ, 27 метрів
З роботою біля 30 тис грн
В мене є прайс на роботу - можу скинути
Скиньте, будь ласка!
Сижуревувшоке• 25 августа в 19:57
Ответ дляБесконечность-не предел
Скиньте, будь ласка!
Розценки на электромонтажные
роботы

1. Подвод провода его закрепления открытая проводка - 30 грн/м.п

2. Подвод провода его закрепления открытая проводка свыше 4 квадратов -40 грн/м.п

3. Вырезка отверстий установка коробки бетон 160 грн шт.

4.Вырезка отверстий установка коробки кирпич газоблок 100 грн шт

5. Выдалбливание отверстия и монтаж щитка кирпич -1000 грн. Бетон 1500 грн монтаж щитка 500грн.

6. Сборка распред коробки распайка проводов 200грн шт.

7. Установка и подключение розеток выключателей 100грн шт.

8. Сверление сквозных отверстий в стене бетон кирпич до 30 см 80грн шт.

9. монтаж и подключение автоматов в щитке -модуль место 150грн шт.

10. Штробление стен под проводку кирпич газоблок 90грн м. п бетон 140 грн м.п заделка штробы 50 грн м.п

11. Монтаж и подключение звонка 210грн монтаж и подключения кнопки звонка 150грн

12. Монтаж короба LED ленты 200грн м.п.
Монтаж LED ленты подключение в коробе 200 грн м.п. установка и подключение трансформаторов 200 грн шт.

13.Монтаж и подключение люстры от 400 грн .монтаж и подключения бра от 250 грн . Монтаж и подключения точечного светильника 160 грн

14. Установка врезного канального вентилятора 300 грн шт
Бесконечность-не предел• 25 августа в 20:10
Ответ дляСижуревувшоке
Розценки на электромонтажные
роботы

12. Монтаж короба LED ленты 200грн м.п.

Дуже вдячна
Залатавая• 25 августа в 20:50
Ответ дляСижуревувшоке
Шум тільки коли штроби роблять.Все інше тихо,не гучніше за сусідів .
Зробили схему,прорізали штроби,підрозетники вирізали.Далі все тихо робиться.
Ну й вони не ввечері робили,в після роботи В нас цілодобовий,тримінний графік.
Зайченя• 26 августа в 10:27
у мене 40 кв, майстер сказав, що у мене мало йому роботи по сучасним міркам))) маючі на увазі, що я небагато робила розеток і та різних рівнів освітлення)) тільки верхнє світло, вимикачі і розетки - робота 15 тис , проводів на 9 тис і розетки з вимикачами десь під 2 тис