Гірчинка• 19 июля в 22:39
Хто робив ремонт будинок 120 кв м *-, міняти треба все
В кого був подібний досвід? Це так сказати дача, не дуже рада цьому проекту, але вже треба робити
Як довго робили , чи задоволені і які нюанси ?
КаРаКаТиЦа• 19 июля в 22:51
Дивлячись що саме ви хочете від дачі. Приїзжати на вихідні - це взагалі дуже невеликі кошти. Біотуалет, може якісь літній душ. Жити постійно 5 місяців на рік - це одні гроші, жити 8 місяців на рік - набагато більше бо це вже зовнішнє утеплення, 12 місяців - ну це вже взагалі не дача повноцінний будинок із котлом та радіаторами опалення
Гірчинка
• 19 июля в 22:55
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Скоріш за все будуть жити батьки чоловіка на перспективу і ми будем їздити
Мию вікна у мороз• 19 июля в 22:55
Я делала 70м. Три года. Дорого. Новый проект на газ.
Сейчас проблема с канализацией, надо переделать, мастер оказался дерьио
Гірчинка
• 19 июля в 22:59
Ответ дляМию вікна у мороз
Ви повністю все міняли ? Просто будинок був ? Старий ? Скільки витратили на ремонт повністю?
Пупуговка• 19 июля в 22:59
Ми робили ремонт будинка. Міняли дах (конструкцію стропил і самі стропила також), всю систему опалення (батареї під вікна + теплий пол по всьому будинку + камін), систему водопостачання і каналізації.
Чотири роки.
Гірчинка
• 19 июля в 23:01
Ответ дляПупуговка
Чотири роки.
Так нам теж все треба міняти і підлогу і вікна і проводку і дах, та все під 0
Ви багато коштів витратили?
Пупуговка• 19 июля в 23:05
Ответ дляГірчинка
Ви багато коштів витратили?
Багато. Всі квитанції зберегла, але не підраховувала. Тому точно не скажу.
Чоловік мені тим домом постійно дорікає - це я його хотіла. А він хотів купити нерухомість в Європі.
Плекаю думи• 19 июля в 23:09
Мы сейчас ремонтируем дом старый 100м
Но муж многое делает сам. И это не первый дом. Был он с отоплением и сантехникой всей, но все пришлось менять, докупать. Электрику поменяли также. Думаю, тыс в 10-12 вложимся с мебелью и техникой. Но крышка и полы отличные, стены и потолки слегка поштукатурить и покрасить. Поменяли ещё 2 входные двери и 1 окно
Плекаю думи• 19 июля в 23:10
Ответ дляГірчинка
Ви багато коштів витратили?
А если все менять, то соответственно - пол ещё потянет дай боже и крыша. На дом с заменой пола, крыши, и всего остального потратили 30 тысяч в 21м году. Сейчас это дороже
Гірчинка
• 19 июля в 23:13
Ответ дляПупуговка
А тепер ви не хочете той будинок ? Чи він в не дуже тихому місці? Хто ж знав , що війна буде
В нас батьки цей будинок захотіли
Гірчинка
• 19 июля в 23:13
Ответ дляПлекаю думи
Так теж розумію, що стане в гарну копійку
Пупуговка• 19 июля в 23:33
Ответ дляГірчинка
В нас батьки цей будинок захотіли
Ні, я люблю свій дім. Але він в Дніпропетровській області. А про війну, звісно, хто ж міг передбачити. Ми його купили у жовтні 2013, практично перед Майданом.
Робили ремонт довго, але вийшло все дуже гарно. Не тільки гроші, але й душу вклали (я, зокрема).
Гірчинка
• 19 июля в 23:44
Ответ дляПупуговка
Дай Бог хай все була добре і щоб ви могли жити в своєму будинку в радість !
Джага-джага• 20 июля в 00:16
Ответ дляГірчинка
Ви багато коштів витратили?
Це фантастичні кошти. Один дах у вас буде тисяч 300 грн.
Мию вікна у мороз• 20 июля в 00:16
Ответ дляГірчинка
Да, отбили, вывоз, электрика, трубы отопление, газ проект, котел, ванна, кухня, три комнаты. Снаружи утеплила, черновая штукатурка. Все. Деньги закончились. Думаю 20т вложила. Перестала считать.
Сейчас отдельная проблема с мастерами, позабирали на фронт.
Мию вікна у мороз• 20 июля в 00:16
Ответ дляПупуговка
Чотири роки.
Сколько крыша обошлась?
Джага-джага• 20 июля в 00:18
Ответ дляМию вікна у мороз
Сколько крыша обошлась?
В мене подруга міняла квадратів думаю 80. Чверть мільйона.
Мию вікна у мороз• 20 июля в 00:18
Ответ дляДжага-джага
Спасибо
Тундиринда• 20 июля в 03:00
Ми в 22 році купили в Закарпатті будинок. З того часу робимо ремонт. Зараз 3 ночі, а я не сплю, нервую після побаченого в тому будинку. Сьогодні виписувала на листок всі косяки зроблені криворукими майстрами. А проблема в тому, що інших тут немає. Всі або повтікали, або виловили, або сидять по хатам і не рипаються. Кухню чекаю, майстер не може приїхати щоб доробити, бо на перекомісії зняли групу інвалідності. Тому перед тим як влазити в ремонт, переконайтесь що у вас буде кому його робити.
Гірчинка
• 20 июля в 08:39
Ответ дляДжага-джага
Так, розумію