люблю_тортики• 26 августа 2025
Чому немає квитків на потяг?
і взагалі самого поїзда? Треба квиток на 81 поїзд Київ-Ужгород, спеціально зайшла зрану за 20 днів але цього поїзду на цю дату немає взагалі. Чому так? Хоча він ходить кожен день
люблю_тортики
• 26 августа 2025
Ответ дляМенее Более
написано - усе викуплено
Але я зайшла з самого ранку і жодного квитка
Менее Более• 26 августа 2025
Ответ длялюблю_тортики
розумію вас чудово
беріть на 4.28 з Ужгорода - квитків повно
Чаклунка-ведунка• 26 августа 2025
Ответ дляElizAb
Потому что на укр.зал пид*сы
Объяснитесь. Для уз пассажирские перевозки убыточное мероприятие, недофинансирование государством. Плюс часть вагонов повреждена.
Чаклунка-ведунка• 26 августа 2025
Ответ длялюблю_тортики
Мы ловили с двух аккаунтов за 20 дней. С момента открытия продаж. Мне вообще не удалось, со второго аккаунта получилось.
люблю_тортики
• 26 августа 2025
Ответ дляЯ тут Живу
Він є і квитки на нього є
А чому я у себе в додатку не бачу?
Я тут Живу• 26 августа 2025
Ответ длялюблю_тортики
А чому я у себе в додатку не бачу?
Перевірте зараз
Я тут Живу• 26 августа 2025
Ответ длялюблю_тортики
А чому я у себе в додатку не бачу?
У мене було, що на один потяг пізніше відкрився продаж. Я більше на нього хотіла, але його о 8 ранку не було в списку. Купила на інший, повернулася на стартову сторінку десь о 8:40 - а він є
люблю_тортики
• 26 августа 2025
Ответ дляЯ тут Живу
Перевірте зараз
Я не правильно написала у темі, мені треба на 81 потяг але Ужгород-Київ, а саме з Сваляви
люблю_тортики
• 26 августа 2025
Ответ дляЯ тут Живу
Дякую, буду чекати, теж так подумала, що може не має продажу на цей потяг
КоКоКоКоКоКо...• 26 августа 2025
Потому шо все помешаны на бабле. Перекупы всё скупают.
Проводники в доле, не проверяют документы при посадке. Но это всё решить можно очень легко ,за 1 день. Если захотеть.
Я тут Живу• 26 августа 2025
Ответ длялюблю_тортики
Ні, ну кілька годин затримки у відкритті продажу - навряд. Хв 5 допускаю. На ваш вже викуплені всі квитки. Ставте автовикуп
мадамГрицацуева• 26 августа 2025
Ответ дляЧаклунка-ведунка
У меня знакомая работает на УЗ, убыточное оно только для вас.
ТрамвайGirl• 26 августа 2025
Взяла до Одеси без проблем. Сезон закінчився. Єдине, потяг ходить раз в 3 дні. Влітку ходив через день. Може і з цим потягом так
Счастье_же_вот_оно• 26 августа 2025
він є з Києва до Ужгорода. а до Сваляви нема,бо невигідно. Викупити до станцій посередині не можна.бо через вас люди до Ужгорода і Мукачево доїхати не можуть
Сірничок• 26 августа 2025
А ще вони трохи підзадолбали своїми дитячими і жіночими купе)
Я купляла квитки батькові 62 роки, то навіть якщо вони є, то лише для жінок і дітей.
А чоловіки вже не люди?((
Купила, звичайно.
Але моніторила просто кожні 3 секунди, щоб щось піймати
А чоловіки вже не люди?((
Купила, звичайно.
Счастье_же_вот_оно• 26 августа 2025
Ответ длялюблю_тортики
бо продаж до станцій посередині закритий.
Сірничок• 26 августа 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Я їду в санаторій на західну.
Купила квитки на 9 вересня на Київ - Свалява без проблем.
Але це рівно о 8.00
В 8.40 вже нічого майже не було.
В 12, звичайно, все уже розкупили просто((
Але це рівно о 8.00
В 8.40 вже нічого майже не було.
Счастье_же_вот_оно• 26 августа 2025
Ответ дляСірничок
Я їду в санаторій на західну.
Але це рівно о 8.00
В 8.40 вже нічого майже не було.
Але це рівно о 8.00
В 8.40 вже нічого майже не було.
я до трускавця змогла купити лише автовикупом. на серпень. о 8.05 вони висять,але купити не можеш.
Счастье_же_вот_оно• 26 августа 2025
Ответ дляСірничок
А чоловіки вже не люди?((
Купила, звичайно.
А чоловіки вже не люди?((
Купила, звичайно.
для цього є автовикуп
Сірничок• 26 августа 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Я пробувала поки не вийшло.
Хвилин 15 на це пішло.
У нас санаторій вже оплачено.
Мама автобусом не поїде - спина
.
Але вийшло все-таки
Хвилин 15 на це пішло.
У нас санаторій вже оплачено.
Мама автобусом не поїде - спина
. Але вийшло все-таки
Счастье_же_вот_оно• 26 августа 2025
Ответ дляСірничок
Я пробувала поки не вийшло.
Хвилин 15 на це пішло.
У нас санаторій вже оплачено.
Мама автобусом не поїде - спина
.
Але вийшло все-таки
Хвилин 15 на це пішло.
У нас санаторій вже оплачено.
Мама автобусом не поїде - спина
. Але вийшло все-таки
а я швиденько підключаю автовикуп і викуповую нижні місця.
Сірничок• 26 августа 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Ну це вже резервний варіант, якщо не вийшло в перші 30 хв.продажу)
Счастье_же_вот_оно• 26 августа 2025
Ответ дляСірничок
за 30 хв все розкуплено. я підключаю за 10 хв і завжди є нижні місця. система сама викуповує. жодного разу я без квитків не лишилася. ось купувала по 2 нижніх у 2-х купе.
люблю_тортики
• 26 августа 2025
Ответ дляЯ тут Живу
Вже з´явився цей потяг у додатку І квитки, дивно що так пізно і квитків вже зовсім мало
Добра всем!• 26 августа 2025
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Я купляла на Трускавець у серпні, туди і назад. Викупила з першого разу о 8.01. Але у мене один квиток, можливо кому більше, то складніше.
Чаклунка-ведунка• 26 августа 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Странно и загадочно вы написали конечно. Чтобы что?