Аленький носочек• 26 августа 2025

Вибачте за тему...але вам у школах уже розповідали за можливий карантин?

Не наганяю і не розганяю, я ковідом ще рік тому хворіла в серпні і були знайомі ,які теж хворіли,але в змі було тихо.
А це з кожного кутка за той карантин.
Зараз теж є хворі знайомі.
Ходили на збори і вчитель сказав, що можливо буде карантин, але поки немає точної інформації, можуть про це сказати прямо перед 1 вересня. Але з цього приводу вже відмінили всі святкові заходи у школі, діти одразу проходять у свій клас.
Коротше дурня якась
У вас по школах щось казали?
Там все розмивчато• 26 августа 2025
шо токо не придумают, лишь бы не работать.....
хутряна володарка• 26 августа 2025
Пока ничего не говорили.
Детей собирают только в четверг.
Какая у вас область?
автор Аленький носочек • 26 августа 2025
Ответ дляТам все розмивчато
Вчителі? Та нє, наші навпаки завжди проти дистанційного. Навіть,коли сильний обстріл, рідко роблять онлайн.
Ответ дляхутряна володарка
Пока ничего не говорили.
Детей собирают только в четверг.
Какая у вас область?
Передмістя Києва
Svitlo_• 26 августа 2025
Працюю в школі. Навіть натяку немає.
хутряна володарка• 26 августа 2025
Ответ дляАленький носочек
Передмістя Києва
Не Борисполь случайно?
хутряна володарка• 26 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Працюю в школі. Навіть натяку немає.
В какой вы области?
Там все розмивчато• 26 августа 2025
Ответ дляАленький носочек
в институтах..зарплаты по 30-ке, брони, а они сидят на удаленках....им ок...
Ищу-брожу• 26 августа 2025
Разговоры в больницах - со следующей недели масочный режим. Кривой Рог
Бронетапці• 26 августа 2025
У нас и так онлайн карантин хронический
Вічний двигун• 26 августа 2025
Про больницы слышала, что вводят масочный режим
В нашей школе еще тихо про это
Не хочу, чтобы дети были в масках 😵‍💫
Oksana0612• 26 августа 2025
Взагалі байдуже буде чи не буде
Тішуся неперетішуся• 26 августа 2025
Никто ничего не говорил. А праздничные мероприятия и так отменены для всех, кроме первоклашек и выпускников уже давно.
кураГАЛЯ• 26 августа 2025
Ничего не говорили,но у нас и так 3 года ’карантин’.Если так,то жаль,что метро школы не будет,хоть какое-то жалкое подобие учёбы было
Все і одразу• 26 августа 2025
Будут разгонять #мывсеумремспаситедетей. Люди, не ведитесь, мы все это проходили, не давайте колоть хотя бы детей. Запретят ходить в школы, значит ВСЕМ нужно не привести детей, а не пркупать справки и тем более не колоть. Когда, как ни при вакцинации государство так заботится о здоровье нации - никогда. Не ведитесь на этот бред.
https://healthnews.obozrevatel.com/ukraina-poluchi...
Oksana0612• 26 августа 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
В нас для всіх.
Десь так, але...• 26 августа 2025
НЕТ
Анонім Перший• 26 августа 2025
Ні. Але в школі у нас розповідають і про необхідність закривати вікна вночі в певні дати, бо з літаків кліщів труять:) так що довіри нема
Svitlo_• 26 августа 2025
Ответ дляхутряна володарка
В какой вы области?
Рівненська
Леди Г• 26 августа 2025
У нас вчера было собрание, но про карантин ни слова. И про прививки тоже, тут разгоняли.
Пожмаковна• 26 августа 2025
О, кажется таки заказ прошел на ковидоистерику. И все политологи срочно переквалифицируются в вирусологов. Ждем маню и ко с новыми мансами - ’буряты в масках’
Грабля• 26 августа 2025
Ні, я київська вчителька, взагалі навіть чуток таких немає. Зараз максимально відходять від дистанційної форми. Взимку у нас була сильна захворюваність на грип, то загального карантину не було. Коли у класі залишалось менше 10 учнів, то могли цей клас перевести максимум на тиждень на онлайн, і все Тому перехід на ковідний карантин з дистанційними уроками - це дуже навряд, а от масочки з укольчиками - оце може бути
Грабля• 26 августа 2025
Ответ дляТам все розмивчато
Ви правда думаєте, що вчителі між собою вступають у злочинну змову і самі собі запроваджують карантин?))
БезникаяЯ• 26 августа 2025
Это ожидаемо
А_мій_самий_самий• 26 августа 2025
Вчера было род.собрание в школе, никто ничего не говорил. Паника только на Советчице, и про карантин, и про массовую вакцинацию от ковида. Люди даже статью в интернете прочитать не могут, читают только название. А в статье речь идет о плановой обязательной вакцинации от кори, дифтерии, и тд. Каждый год перед 1 сентября это пишут, что могут не допускать детей без обязательных прививок
Хитрушка-чекушка• 26 августа 2025
Може щось і буде. Вчора були батьківські збори і мене здивувало, що директорка нічого не знає - чи буде лінійка, де вона буде( якщо так) - у актовій залі чи на вулиці, яка у дітей програма 1 вересня...Типу, все вирішиться в останній момент.
Ответ дляГрабля
О ні, нехай себе колять.
Я проти
dahashutka19• 26 августа 2025
І натяку немає за карантин, Дніпро .
Я думаю якщо і буде, то як с грипом. Просто будуть закривати класи, де хворіють багато дітей .
dahashutka19• 26 августа 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
Ура, адекватный комментарий. Тоже сегодня нескольким людям говорила, что речь идёт про обязательные прививки , те что по календарю.