Вельми шановна• 26 августа 2025
Початок прикорму
Через місяць вводити дитині прикорм, для вивчення цього питання купила книгу «Прикорм. Легкий старт», там є меню на 31 день, але вже на другий день в меню 4 різні продукти, і в тому числі мʼясо, чи варто давати дитині його так рано? І чи не сильно багато продуктів для початку?
Нехай щастить• 26 августа 2025
Это новые тренды, мы вводили по-старинке, с овощного пюре чайная ложечка или каша. А вы смотрите сами.
годовасик• 26 августа 2025
ніхто так прикорм не вводить, починають з моно овочів. Наприклад кабачок або броколі
годовасик• 26 августа 2025
Ответ дляElinaH
Сейчас новый тренд, что все аллергены надо дать до года.
та воно і так встигнешь до року майже все дати спробувати
годовасик• 26 августа 2025
день 2 курячу гомілку подаємо з кістками щоб зручно було тримати))) Автор давайте далі фотки цієї прекрасної книги.
Витворунка• 26 августа 2025
Ответ длягодовасик
Ну. Гомілка це взагалі
Вельми шановна
• 26 августа 2025
Ответ длягодовасик
Весела пiсенька• 26 августа 2025
Ужасная книга ( начинайте прикорм с однокомпонентных овощей. Кабачок идеально.
Витворунка• 26 августа 2025
Ответ дляВельми шановна
фото
Ще обкладинку сфоткайте бо це ніби для більш старших діток
годовасик• 26 августа 2025
Це точно прикорм, а не книга ПП? Зелена гречка, батат..боже в цій кнізі прекрасно все
Вельми шановна
• 26 августа 2025
годовасик• 26 августа 2025
Автор, я починала прикорм з овочів, а потім вводила м´ясо (кроля,курку, перепілку) з овочами.
Вельми шановна
• 26 августа 2025
Ответ длягодовасик
Через скільки вводили мʼясо?
Вельми шановна
• 26 августа 2025
Ответ длягодовасик
І ще цікавить молоко і яйце
годовасик• 26 августа 2025
Ответ дляВельми шановна
Через скільки вводили мʼясо?
та десь через пів місяця потроху, бо овочі моя не дуже то і їла, а з м´ясом прям пішло. Але моя була ще на ГВ
годовасик• 26 августа 2025
Ответ дляВельми шановна
І ще цікавить молоко і яйце
ой вже не пам´ятаю, як таке цільне молоко моя не пила і досі не п´є, молочні каші також не полюбляла, яйце чи то в 7 місяців жовток вже давала спробувати.
Добра, коли сита!• 26 августа 2025
А почему текст в книге как будто с китайского на украинский в гугл переводчике переведён
Бритоножка• 26 августа 2025
О, це новий модний тренд - дитина з першого дня прикорму ´´їсть´´ усе одразу і обов´язково самостійно руками. Як то кажуть, на любителя
якщо у мами багато часу і натхнення на прибирання і миття дитини 3-4 рази на день
Вельми шановна
• 26 августа 2025
Ответ дляБритоножка
Та я поки всеодно планувала починати з пюре, тут тепер більше питання з чого починати
Бритоножка• 26 августа 2025
Ответ дляВельми шановна
Якщо йти по цій методиці, то пюре дитина має їсти самостійно руками
Десь через тиждень вже в меню борщ, який дитина теж їсть руками, а мами з упоєнієм і насолодою спостерігає, як цей борщ розлітається по кухні, але не втручається і процес, інакше харчовий інтерес у малюка не сформується.
Ви або приймаєте цей метод повністю, і йдете по книжці, або по старінке - починаєте з однокомпонентних овочевих пюре (картопля, кабачок, броколі, цвітна капуста), поступово додаєте моркву, гарбуз, буряк, цибулю, далі каші, далі фрукти, потім м´ясо і кисломолочні продукти, цільне молоко - після року
Витворунка• 26 августа 2025
Ответ дляБритоножка
Можна з каш почати. Не завжди дитина сприймає овочі відразу
Вельми шановна
• 26 августа 2025
Ответ дляВитворунка
Яких саме каш?
Готова до другої• 26 августа 2025
Дети все разные. У меня старший ребенок ложку до 10 месяцев не признавал, рот зажимал и все. Позволила с начала прикорма есть кусочки руками и дело пошло легко и с удовольствием. Да, уборки и танцев с безопасной подачей было немало, но дочь научилась есть руками, а приборы поняла, начиная с вилки, ближе к году.
А сын младший вообще руками не любит. Ему пюре подошло с первого дня.
Оба ребенка быстро научились жевать, меню было разнообразное, спокойное, давала и мясо, и овощи, и каши. К году дети вышли на общий стол. Автор, вы не бойтесь, вы по ребенку сами увидите, что ему подойдёт.
Витворунка• 26 августа 2025
Ответ дляВельми шановна
Яких саме каш?
Гречана, рисова, кукурудзяна. Купуйте в магазині ці каші, в дитячому