Почемучечка• 26 августа 2025
Чи можуть ще вирости груди у 25 років?
Розмір 2 зараз
Вага 63 кг, зріст 173. Хочу 4 розмір.
Почемучечка
• 26 августа 2025
Ответ дляМафиозная
по-моєму, розмір міняється тільки якщо міняється вага. причому першими худнуть саме сіськи. і якщо поправляєшся, то сіськи поправляються останніми. ще можуть груди вирости через 1-2 роки після закінчення ГВ. так що збирайте на пластику. естроген ви ніякою терапією не піднімете.
Ну якщо в мене з моєю мінімальною вагою такі, то спробую набрати) Мій розмір 75B навіть якщо дуже ще худну, а я доволі струнка. Так що може вага добавить
Наивная Хо• 26 августа 2025
Ответ длячаревна
У кого- то от поедания капусты выросла грудь?
Просто интересно )
Від капусти ні, а на Мірені з 2,5-3 до 5 виросла за 2 роки.
Крошка Енот• 27 августа 2025
Ответ дляПишна молодиця
Здоровая грудь у большинства , не повод для гордости
Маю сумніви з цього приводу. У всіх знайомих як мінімум кісти.
Крошка Енот• 27 августа 2025
Ответ дляПочемучечка
Про яку саме капусту? Якщо брюсельская то ще повірю, бо там є.індол, що дуже добре впливає на гормональний фон, має.антиоксидантні і проти ракові властивості, а от звичайна капуста, сумніваюсь)
Навіть для лікувального ефекту ту капусту треба їсти тоннами. Це дурниця.
Почемучечка
• 28 августа 2025
Ответ дляКрошка Енот
Є екстракт індолу
Крошка Енот• 28 августа 2025
Ответ дляПочемучечка
Є екстракт індолу
Цікаво, чи виросли в когось від нього груди. Я пила пів року від кіст. Кісти не зникли, груди не виросли :))