Первая ласточка инфляции• 26 августа 2025

Зонік від хронічного головного болю

Маю хронічну мігрень та шийний остеохондроз. Плюс преклімакс. За порадою невропатолога почала пити Зонік 75 на ніч. Перші три дні був відчутний результат, вперше за останні півроку не пила знеболювальні чи золмігрен. А далі знов почалось все по-старому.
Хтось мав такий досвід? Поділіться як у вас було
Ноу коммент• 26 августа 2025
вот кстати сохранила препарат, почитайте о нем, про зоник ничего не скажу, но головные боли это жесть, у меня тоже постоянные но не мигрень.
автор Первая ласточка инфляции • 26 августа 2025
Ответ дляНоу коммент
А вам що допомагає?
Майор Медуза• 26 августа 2025
Мені допомогли антидепресанти.Пила 1.5 року ,потім десь пів року -рік було також нормально.Зараз знов починають частіше приступи бути.
Ноу коммент• 26 августа 2025
Ответ дляПервая ласточка инфляции
А вам що допомагає?
цитрамон с ношпой