Показушница• 27 августа в 08:04
Ой, і знову ремонт (однокімнатна чорнова)
Як бюджетніше його зробити, плануємо під здачу, але хочеться зробити як для себе? Бачу в епіцентрі непогані знижки на плитку, ламінат....і.т.д. підкажіть на який бюджет розраховувати приблизно?
Мрію про пончик• 27 августа в 08:06
В черновом ремонте знижка на ламінат как мертвому припарка😁
Брюльтик• 27 августа в 08:08
От слова ремонт, у меня дёргается глаз.
Завидую вам, автор, вы кремень
Пошаманю• 27 августа в 08:08
На будь-який розраховуйте, у Вас він необмежений? Чи за Вас прорахувати?
Киця-бриця• 27 августа в 08:12
450 ye за квадрат, плюс 10 тис ye на меблі і техніку. Це під здачу х ремонтом ´´як для себе ´´
НашлаПерепискуМужа• 27 августа в 08:15
Шпаклюйте стіни під побілку,натяжна стеля,лінолеум в кухні і ванній,бюджетні меблі в Дубку
Дешевий сучасний килим в епіку.
До речі,на виплату багато що там беру.
Плитку покладете через пару років,це не обов*язково під здачу.
От електрику максимально зручно маєте зробити.
Дешевий сучасний килим в епіку.
До речі,на виплату багато що там беру.
Небоброїдка• 27 августа в 08:15
Бюджет напряму залежить від виконавця робіт, чи будете робити власними силами, чи винаймати майстрів. Роботи дуже подорожчали і знайти майстра ще той квест.
АБВГДэшница• 27 августа в 08:17
Який лінолеум? Це вчорашній день. Не слухайте таке. Плитка кладеться не на пару років
Небоброїдка• 27 августа в 08:17
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Дешевий сучасний килим в епіку.
До речі,на виплату багато що там беру.
Дешевий сучасний килим в епіку.
До речі,на виплату багато що там беру.
Лінолеум у ванній?
Там може за час оренди грибок в´їстися глибоко в підлогу, потім запах і виводити спорт з бетону...(
НашлаПерепискуМужа• 27 августа в 08:22
Ответ дляНебоброїдка
Лінолеум у ванній?
З напуском ,на рівень плінусу-як треба заливати ту підлогу? Лінолеум,а не картон.
Чи маргіналам здавати?
Вибере нормального клієнта і спатиме спокійно.
Врешті,через півроку,як збере кошти,доробить.
Теж проблема
Чи маргіналам здавати?
Теж проблема
Блиск думки• 27 августа в 08:23
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Чи маргіналам здавати?
Теж проблема
Чи маргіналам здавати?
Теж проблема
Вы цены видели на линолеум?
Небоброїдка• 27 августа в 08:24
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Чи маргіналам здавати?
Теж проблема
Чи маргіналам здавати?
Теж проблема
Так це тимчасовий варіант, а тимчасові роботи на коло вийдуть потім дорожче, коле стане питання переробляти. Якщо там стіни і підлога рівні і стяжка вже чистова (а на чорнову лінолеум і не можна класти), то краще одразу покласти плитку на підлогу і стіни щоб на 20+ років закрити питання.
Уравнобешенная• 27 августа в 08:35
Ответ дляАБВГДэшница
Линолеум чем плох ?
Плитку где в комнатах ?
АБВГДэшница• 27 августа в 08:35
Ответ дляУравнобешенная
Линолеум чем плох ?
Плитку где в комнатах ?
Лінолеум плох всем
Уравнобешенная• 27 августа в 08:36
Ответ дляАБВГДэшница
Лінолеум плох всем
Чем, как по мне отличное покрытие, а что вместо ламинат ?
Уравнобешенная• 27 августа в 08:39
Автор, все дорого я бы считала так : 1000 электрика, 1000 пол, 1000 стены
+ ванна 2000, кухня 2000, комната 1000
Окна у вас есть ?
Итого: 8000 если бюджетно + мебель
+ ванна 2000, кухня 2000, комната 1000
Окна у вас есть ?
Итого: 8000 если бюджетно + мебель
Показушница
• 27 августа в 08:47
Ответ дляМрію про пончик
згодна, але трохи там, трохи тут та й назбирається
Показушница
• 27 августа в 08:47
Ответ дляКиця-бриця
🙄шось це занадто мені здається
Киця-бриця• 27 августа в 08:49
Ответ дляПоказушница
🙄шось це занадто мені здається
Це реалії.
Дешевше - або власними руками, але тоді довго.
Або з лінолеумом, і стінами за 1000 уе
, як вище порадили.
Але це вже не, ´´як для себе’
Або з лінолеумом, і стінами за 1000 уе
, як вище порадили. Але це вже не, ´´як для себе’
Показушница
• 27 августа в 08:51
Ответ дляБлиск думки
Вы цены видели на линолеум?
так, мені здається, що по ціні плюс мінус однаково з плиткою вийде
Показушница
• 27 августа в 08:52
Ответ дляУравнобешенная
+ ванна 2000, кухня 2000, комната 1000
Окна у вас есть ?
Итого: 8000 если бюджетно + мебель
+ ванна 2000, кухня 2000, комната 1000
Окна у вас есть ?
Итого: 8000 если бюджетно + мебель
дякую, я теж десь так і порахувала
Показушница
• 27 августа в 08:54
Ответ дляУравнобешенная
+ ванна 2000, кухня 2000, комната 1000
Окна у вас есть ?
Итого: 8000 если бюджетно + мебель
+ ванна 2000, кухня 2000, комната 1000
Окна у вас есть ?
Итого: 8000 если бюджетно + мебель
так, в нас є вікна, вхідні двері, батереї
Показушница
• 27 августа в 08:54
Ответ дляУравнобешенная
А за сколько вы купили квартиру ?
35 тис
Киця-бриця• 27 августа в 08:56
Ответ дляПоказушница
А ви вартість робіт і додаткових матеріалів враховуєте? Покласти плитку зараз від 600 грн/квадрат, і ще спробуй знайди майстра, плюс клей, плюс вирівнювання стін за потреби.
Монтаж лінолеуму точно дешевше.
Тирамісу на терасі• 27 августа в 09:21
Ответ дляПоказушница
дякую, я теж десь так і порахувала
Роблю саме зараз ремонт під оренду, але як для себе)
Десь так і виходить
ЛісАпетная• 27 августа в 10:03
Ответ дляКиця-бриця
Монтаж лінолеуму точно дешевше.
В санузле лучше сразу плитку и закрыть вопрос
А на кухне можно линолеум
Сэкономить можно на стенах ,плитку только в зоне ванной и умывальника,а так краска
А на кухне можно линолеум
Метелик• 27 августа в 10:26
Я купувала плитку Аллоре Груп, вона продається в Епіцентрі і в Новій лінії, по якості претензій немає, ціна доволі доступна. Робила акцентну стіну у санвузлі. Ремонт не лакшері, але цілком пристойний, хоча і не планую в ній жити, але ж все може бути. Ставила і ванну, і душову робила, тумба і унітаз підвісні, шпалери німецькі метровка, кухня 15 кв.м, купувала повністю всю техніку нову, меблі робили самостійно з чоловіком, з дсп Egger i Cleaf. В кімнаті вологостійкий ламінат, все інше на підлозі керамограніт. Зараз поселила в цю квартиру свекруху, так зручніше для нас її доглядати, бо поруч. На все витратили 8300$ за період 2023-2024. Хоча ремонт робили з березня по вересень 2024р, але деякі матеріали я купувала завчасно, коли попадалася дуже хороша ціна. Квартира новобуд 47 кв.м.
Метелик• 27 августа в 10:35
Трішки збрехала, зараз записи свої подивилась, витрати стали 8740$. Вибачаюсь за дезінформацію.
Показушница
• 27 августа в 10:52
Ответ дляМетелик
дякую, нічого Ви не збрехали, це ж приблизно, і це дуже добре Ви вклались, як і я мабуть шукали де дешевше...
Показушница
• 27 августа в 10:53
Ответ дляМетелик
дякую!