Алина-eb61• Изменено 27 августа в 10:54
с 18-22 летними выедут их родители и также девушки этих парней?
знаю такие семьи
у одних поздний ребенок в 22 году было 18 самим за 60 но работают. Сидели под шахедами в Киевской области только из-за невыездного сына . их давно ждут в испании родственники.
выедет и девушка этого парня которая уж сильно в него влюблена и вернулась из европы ради него
итого 4 работающих человека а не один
много таких случаев будет ?
или это просто статистическая погрешность
а не то что выезд парней потянет за собой еще пласт населения
итого 4 работающих человека а не один
много таких случаев будет ?
Результат:
вже голосів:
200 (76.63%)
потянут за собой
61 (23.37%)
нет
Ответ дляVShpak
Це все казочки і мрії, бо оренда дорівнює заробітній платі за роботу без знання мови ! І то, навіть не знаю, куди таких візьмуть …
Вона не доказує невдобну правду, бо студента треба там утримувати, а працюючому знати мову ! Еміграція це не мед, як багато хто думає, кожна країна має свою специфіку і ніде нас не чекають з усіма благами. Так, може хтось і живе самостійно, але живуть у соціальному житлі, яке видавали на початку війни …
Не знаю, навіщо так солодко співати що всі можуть легко влаштуватися зараз закордоном, вводять людей в оману !
В мене також багато знайомих виїхало з війною, багато хто відправив хлопців вчитися, але ніде не солодко, не безкоштовно, не легко !
золотые слова.но шоколадо мертветчуковские боты получили методички о том что за границей рай и завтра все выедут
Ответ дляОксана_12
А , ну це так. Трудова міграція не прямо щось нове. Але навчатись і працювати без допомоги батьків це таки трошки міфологія, вибачте))) У усякому разі точно не для кожного. Підробити собі на кишенькові це одне, а повноцінно утримувати себе під час навчання - зовсім інше.
а боты пишут что за границей бабло рекою