Пиу!Пиу!• 27 августа в 15:51
Кто разбирается в анализах?
Предыстория в поликлинике сдавала соскоб сказали грибок на коже ног , лечили очень долго безрезультатно, сама пересдала анализы, что это за зверь такой? В интернете пишут безвредный, а у меня сухая рана(
Пиу!Пиу!
• 27 августа в 15:59
Ответ дляSo_so
Интересно, никого не встречала, чтобы такое находили в посеве.
Я думаю что просто так деньги заплатила либо от фонаря пишут
Оно само купилось• 27 августа в 16:04
B.subtilis продукує ряд біологічно активних речовин, що ефективно знищують бактеріальні, вірусні та грибкові клітини.
Скорее всего что-то использовали в лечении, что включает сенную палочку.
Пиу!Пиу!
• 27 августа в 16:05
Ответ дляSo_so
Возможно Вы наносили на свою рану какие-то средства с пробиотиками?
У меня было такое, что я сдавала волосы на анализ и в них нашли селен (ох, ах, ужас), а потом оказалось, что у меня шампунь виши с селеном.
За пару дней до отдачи матеря протирала салициловой кислотой потому что невозможно было фрагмент этого пятна взять(
короткопамятна• 27 августа в 16:08
Чат добре розшифровує
Що знайшли:
У посіві виявлено Bacillus subtilis (бактерія, відома як «сінна паличка»).
• Це не грибок, а ґрунтова бактерія, яка часто потрапляє на шкіру чи в зразки з навколишнього середовища.
• У більшості випадків вона вважається умовно-непатогенною (не шкідливою для здорової людини).
• Дуже рідко може викликати інфекцію, зазвичай у людей з ослабленим імунітетом або при хронічних ранах.
📋 Антибіотикограма (чутливість):
• Макроліди: еритроміцин – чутливий
• Фторхінолони: чутливий до ципрофлоксацину, норфлоксацину, левофлоксацину
• Карбапенеми: іміпенем, меропенем – чутливий
• Лінкозаміди: кліндаміцин – чутливий
• Оксазолідинони: лінезолід – чутливий
• Антисептики: мірамістин, хлоргексидин, декасан, бетадин, октенісепт – діють
• Бактеріофаги: інтертакт, піофаг, клебсіфаг – чутливий
💡 Що це означає для тебе:
• Те, що в аналізі знайшли Bacillus subtilis, не обов’язково пояснює твою суху рану. Ця бактерія частіше «випадкова знахідка», ніж причина хвороби.
• Якщо проблема з раною триває, скоріше за все, треба шукати іншу причину (наприклад, грибкову інфекцію, інші бактерії, дерматологічні захворювання).
• Антибіотики за цією чутливістю підбирає лікар, але іноді досить місцевих антисептиків (хлоргексидин, мірамістин, октенісепт).
👉 Я б порадила показати цей результат дерматологу або інфекціоністу.
Сам по собі Bacillus subtilis не є небезпечним, але у випадку тривалого загоєння рани варто виключити інші інфекції або дерматологічні причини.
Що знайшли:
📋 Антибіотикограма (чутливість):
• Макроліди: еритроміцин – чутливий
• Лінкозаміди: кліндаміцин – чутливий
• Оксазолідинони: лінезолід – чутливий
💡 Що це означає для тебе:
бибизяна• 27 августа в 17:48
Ответ дляSo_so
аналіз на селен так і проводять - аналізують волосину.
і якщо його там нема то оце тоді ох ах ужас, а якщо є то це навпаки добре, головне щоб не було замало