Соседушка• Изменено 27 августа в 22:31
Чоловік непоганий, але хочу кращого
Якби гарантій немає, що взагалі зустріну краще, чи хоча б такого ж
Якщо коротко пояснювати, сам на своїй хвилі, не відчуваю, що я кохана, що мене бажають, у нього є емоції, але умовно до ’рибалки’
Чи взагалі такого зустріти як мені хочеться, не знаю, тому не рипаюсь, а бути у пошуках та заміжньою неприємно. Мені в цих відносинах краще ніж без них точно, але вони теж не такі як хотілось би
у когось є схожі історії, як ви?
Соседушка
• 27 августа в 22:33
Ответ дляСкляна миша
Ви машину обираєте?
люди теж мають свій набір властивостей та характеристик
Соседушка
• 27 августа в 22:34
Так, я відчуваю себе в цьому виборі трохи інфантильно
Якщо обрала то по ідеї вже не рипатись, або розлучатися та ризикувати далі
Соседушка
• 27 августа в 22:36
Ответ дляБоневтікла
сколько вам лет? и кто платит за рыбу ?
Мені 25, йому 27
В нас у кожного своє житло куплене батьками, на роботі поки він трохи більше заробляє, але я не з тих що вдома буду сидіти
ЯкаКраля• 27 августа в 22:36
Ответ дляСоседушка
Надеюсь ваш муж также о вас думает
Тогда вы можно сказать идеальная пара
Просто это так неприятно
Если с тобой живут непонятно зачем
Тогда вы можно сказать идеальная пара
Просто это так неприятно
Если с тобой живут непонятно зачем
Соседушка
• 27 августа в 22:37
Ответ дляЯкаКраля
Надеюсь ваш муж также о вас думает
Тогда вы можно сказать идеальная пара
Просто это так неприятно
Если с тобой живут непонятно зачем
Тогда вы можно сказать идеальная пара
Просто это так неприятно
Если с тобой живут непонятно зачем
я виходила заміж по коханню, горнусь до нього, турбуюсь
а він як сам по собі, все треба проговарювати, пояснювати, як мене обіймати, як говорити, як зі мною вести, наче це йому самому не потрібно
от звідти і пішли думки, а чи це моя людина чи ні
Боневтікла• 27 августа в 22:38
Ответ дляСоседушка
Мені 25, йому 27
Вам 25? Что вы делаете на этом сайте ? За рыбу кто платит
Рыба обычная, лосось на ужин
Соседушка
• 27 августа в 22:39
Ответ дляБоневтікла
Рыба обычная, лосось на ужин
Те саме що і ви тут робите
За їжу платимо хто як, не жируємо щодня їсти лососів
З магазина хто іде той і купує, то я, то він
Perfect look• 27 августа в 22:40
Ответ дляСоседушка
Мені 25, йому 27
Дева он ?)
Соседушка
• 27 августа в 22:40
Ответ дляPerfect look
Дева он ?)
майже, він рибка мартовська
до порядків йому доречі взагалі все одно
Perfect look• 27 августа в 22:41
Ответ дляЯкаКраля
Надеюсь ваш муж также о вас думает
Тогда вы можно сказать идеальная пара
Просто это так неприятно
Если с тобой живут непонятно зачем
Тогда вы можно сказать идеальная пара
Просто это так неприятно
Если с тобой живут непонятно зачем
Ну, если автор для мужа как мебель, то нафига такой нужен ?
Соседушка
• 27 августа в 22:42
Ответ дляЦідило правди
давайте поменяемся - все познается в сравнении
я думаю це так не працює)
а що у вас?
Perfect look• 27 августа в 22:43
Ответ дляСоседушка
майже, він рибка мартовська
Тогда странно, рыбы обычно любвеобильные и те ещё прилипалы.
В любом случае, если он индифферентен к вам, то лучше найти того, кто будет вам давать любовь и эмоции. Вам всего 25, а живете как с дедом престарелым
Ms. Dolly• 27 августа в 22:50
Понимаю Вас. У меня идеальный муж, но я хочу еще лучше. Хотя, понимаю, что тупая затея
мадам Везувий• 27 августа в 23:07
Ответ дляСоседушка
Куди вам ще кращого?
Вас і цей ігнорить.
Неправдиша• 27 августа в 23:30
Ответ дляPerfect look
Дева он ?)
У меня муж дева , на своей волне, работа, копьютерные игры, порядка в квартире не придерживается, срач так срач, поэтому эти ваши гороскопы ничего не значат
Perfect look• 27 августа в 23:35
Ответ дляНеправдиша
У вас и есть типичный дева )
А порядок они любят обычно чужими руками сделанный 😂
Неправдиша• 27 августа в 23:42
Ответ дляPerfect look
У вас и есть типичный дева )
Ахаха это точно, сам как свинушка бы жил🙄
Кукусикиииииии• 27 августа в 23:53
У меня чуток иначе) после развода встречалась с мужчинами, и каждый был лучше предыдущего.
Было сложно остановиться, когда встретила своего нынешнего мужа.
Потому что я продолжала самосовершенствоваться, развиваться, и мне казалось, что дальше будут мужчины ещё лучше и лучше.
Но я проработала этот вопрос, закрыла. Вышла замуж и понимаю, что лучше мог бы быть кто-то ещё, но мне не нужно лучше, мне нужен мой человек, мой муж.
Мальчижка• 28 августа в 00:06
Ответ дляСоседушка
Поки немає дітей розходьтесь
Бо буде тільки гірше, а потім діти привʼяжуть в спільне майно
Кажу на власному досвіді
Буде він у вас як чемодан без ручки
Кажу на власному досвіді
Буде він у вас як чемодан без ручки
Ответ дляСоседушка
А Ви сама у себе кохана людина?
Мені 40, майже 20 років шлюбу, тільки зараз починаю розуміти, що діло зовсім не у чоловікові, а в мені, у моєму відношенні до себе, і про любов до себе тут, навіть, речі немає, а тут хоч би почати розуміти себе, свої бажання, почуття...і як хоч трішечки вдається зануритись у себе, знаєте, така до чоловіка відчувається вдячність за його терпіння)))