Дверной_Проем• 28 августа 2025
Навчання дітей закордоном- де? Які країни ви розглядали перед цим рішенням?
Яку мову вони вчили в Україні щоб закордоном було легше вчитись?
Дуже дякую за цінну інформацію🙏🙏🙏🙏 з якого класу вони поступали?
Заместитель Анонима• 28 августа 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Ну тогда не удивительно,что ваша сестра не знала английский ,если она просто зазубрила для сертификата . По сути она его не учила
Гениально.
Я вообще-то об этом и пишу
Жинси на дитину• 28 августа 2025
Син в школі, має В2 з англ. Коли переїхав в Німеччину, його англ спочатку дуже допомагала, поки німецької не знав. Але і зараз у нього найкращі знання з англійської в класі. В кінці року минулого здавали контрольну, але вона повністю проходила як іспит В2. Все здав чудово і рівень підтвердив.
Ну і за цей час вивчив німецьку досить добре.
Але він малий ще, до вступу поки далеко. Найважче в цій ситуації те, що ще і французька минулого року додалася…
ПАЦАНКА О• 28 августа 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Гениально.
Я вообще-то об этом и пишу
Так это сугубо проблема вашей сестры
Адекватные люди изучают язык ,чтоб учиться на нем в дальнейшем
Заместитель Анонима• 28 августа 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Так это сугубо проблема вашей сестры
Зачем вы влазите в беседу если не понимаете о чем она?
ПАЦАНКА О• 28 августа 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Я прекрасно понимаю ,а вот видимо вы и ваше сестра не понимаете для чего нужно изучать язык ,вам важен сертификат,а не знания . Еще и пишите тут ,что на курсах типа не учат
. Это ваша сестра не учила .
Лучше б не позорились
. Это ваша сестра не учила . Лучше б не позорились
Заместитель Анонима• 28 августа 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
. Это ваша сестра не учила .
Лучше б не позорились
Еще один гениальный вывод).
Я и писала о том, что нужен был сертификат для поступления. И его получили)
ПАЦАНКА О• 28 августа 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Еще один гениальный вывод).
Вы реально не догоняете
Толку от того поступления ,если сидит на лекциях и не понимает о чем они
Сертификат нужен для поступления. Но его идут получать после того как выучили язык.
В вашей же ситуации все наоборот
Будьте так ласкаві• 28 августа 2025
Ответ дляКаляка маляка
Мне приходилось учить чештину. После английского (я преподаватель) было ох как непросто! Все эти разговоры про то как за год можно выучить язык до уровня, чтобы на нём конспектировать лекции, у меня вызывают возмущение. Мне кажется, что всё это заграничное обучение в вузах - развод родителей-лохов на бабки.
Не знаю сын отличник, конспекты пишет, выучил быстро
Заместитель Анонима• 28 августа 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Вы реально не догоняете
В вашей же ситуации все наоборот
Это вы реально не догоняете
ПАЦАНКА О• 28 августа 2025
Ответ дляЗаместитель Анонима
Это вы реально не догоняете
Конечно
Не позорьтесь ,серьезно
Каляка маляка• 28 августа 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Поздравляю! У Вас гений.
Брюлик в стразах• 28 августа 2025
Ответ дляКаляка маляка
Я вот не понимаю как можно язык за год до С1 выучить. Послушаешь - у всех дети сверх одаренные.
Вообще никак , минимум 3 года . Для изучения есть количество часов которые нужно пройти .
Обнимашкина• 28 августа 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Вы реально не догоняете
В вашей же ситуации все наоборот
Иногда люди заблуждаются: думают, что если получили сертификат с подтверждением уровня, то значит, что они знают язык на этом уровне, а это часто не соответствует реальности. Потому что учат ровно так и столько, сколько необходимо для получения сертификата, а это просто вершинка айсберга.
ПАЦАНКА О• 28 августа 2025
Ответ дляОбнимашкина
Именно так и есть
И как мы читаем здесь одну советчицу ,то ее сестра просто зазубрила для получения сертификата
Будьте так ласкаві• 28 августа 2025
Ответ дляКаляка маляка
Поздравляю! У Вас гений.
Как и большинство украинцев, которые быстро выучили язык и отлично учаться
Бойова• 28 августа 2025
Ответ дляКаляка маляка
Сдать тесты на уровень и владеть уровнем это разное
Плюс за год не с 0
Бабулька• 28 августа 2025
Ответ дляЖинси на дитину
А де ваш син так англійську вивчив? Ви жили в англомовній країні? Чи ви її добре знаєте і з сином розмовляли? Чого питаю, бо у сина в школі по 8 годин англійської, крім лексики і граматики ще література (англійська, американська), і такі предмети як біологія, історія, культура (тобто різнопланові теми). І при всьому цьому рівень В2 починають тільки у 10 класі. От думаю що з молодшою робити, яку тактику обрати.
Василина Семеніч• 28 августа 2025
Ответ дляДверной_Проем
Фінансові можливості в мене є гарні
Ну тогда Англия или США.
Жинси на дитину• 28 августа 2025
Ответ дляБабулька
У сина в Україні була ( і є) репетитор, вже 4 роки, викладач інязу. Плюс в школі досить добрий рівень іноземних мов був в українській. Це все
Тут, в Німеччині теж в школі непогано вчать, плюс репетитор далі продовжує вчити.
Але німецьку він вже мабуть знає краще за англійську, оскільки в середовищі і школа
Дверной_Проем
• 28 августа 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
А какие языки хорошо знает ребёнок, где он\она хочет учиться и жить ?
Зимовими проблема, тільки українську любить
ПАЦАНКА О• 28 августа 2025
Ответ дляДверной_Проем
И как тогда будет учиться вне Украины ?
Хочешь учиться в другой стране -учи язык или английский ,или язык страны .
#Пойду_кгадалке• 28 августа 2025
Ответ дляДверной_Проем
Скажіть, для закордону не потрібно ЗнО? Які взагалі предмети здають?
Закордон він різний, десь потрбні бали атестату, десь НМТ (ЗНО вже надцять років ніхто не здає), а десь і вступні іспити, тому предметно потрібно цікавитися.
#Пойду_кгадалке• 28 августа 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Сын тоже поступал только в гос
В один институт было написано ,что НМТ по желанию,в итоге попросили обязательно перевод . А в еще одном вообще не было НМТ в списке ,но потом в кабине написали ,чтоб приложил документ.
Поступил во все три института.
Я читала ,что в Варшавском институте НМТ давала коэффициент больше ,чем аттестат.
Поступил во все три института.
У всіх Польських вишах НМТ рахують з більшими коефіцієнтами аніж атестат.
ПАЦАНКА О• 28 августа 2025
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ну вот ,тем более НМТ важно
Я пані прохана...• 28 августа 2025
Ответ дляДверной_Проем
Все по разному, зависит от вуза и от факультета. Нмт дочь сдавала в Праге на всякий случай, не пригодилось
Бабулька• 28 августа 2025
Ответ дляЖинси на дитину
Ну так у сина в школі теж рівень англійської не низький, але ж в 9 класі тільки В1 проходили. А ваш я так розумію ще в середній школі і ви кажете В2 у нього. А скільки часу з репетитором займається на день? І що робив крім занять з репетитором? Хочу зрозуміти як досягти такого рівня без занурення у мовне середовище, думала може ви його самі вчили з народження. Хоча може у нас різне розуміння рівнів) син заківчив успішно курс чеської на В1, але ж я розумію що там до В1 ще дуууже далеко.
Пузата Хата• 28 августа 2025
Ответ дляБабулька
Я доєднаюся і скажу нашу історію. Донька з першого класу додатково займалася англійською, але без фанатизму. Сильніше почала займатися з п´ятого класу і якраз почалася війна, ми виїхали в Бельгію, там діти англійську починають вчити з сьомого класу. Донька пішла в нідерландськомовну школу в п1ятий (а потім вже трохи шостий клас), англійскою розмовляла тільки зпарою дівчат, вчителями та сім´єю, що нас прихистила
Ми там пробули 7 міс, по поверненню з репетитором стали займатися глибше, але в групі (старшій)
І ось в травні по закінченню восьмого класу вона декілька разів проходила цей тест і їй присвоювався рівень В2
Також пройшла пробне НМТ - 176 балів
Я для себе зрозуміла, що занурення в середовище дуже-дуже потрібне
Мальта англомовна країна, можна там занурюватися на відпочинку
Також пройшла пробне НМТ - 176 балів
Ваша прЭлесть• 28 августа 2025
Ответ дляМастерЮля
так і є, поступали в державний, в переліку не було і не просили, лише атестат.
І ми в державний поступали. Просили нмт
Жинси на дитину• 28 августа 2025
Ответ дляБабулька
Не знаю навіть що Вам порадити… ні, я не говорю з дитиною англ мовою. Який сертифікат, наскільки він відповідає справжньому рівню знань - мені судити важко. Але саме коли сказала репетитор, що син готовий здавати, тоді і здавав, це було тестування Кембрідж, здавав вже в Німеччині. І в німецькій школі йому в кінці минулого року підтвердили цей рівень знань. Він отримав 59 балів з 60, один бал зняли ( не повірите) за акцент))