Дверной_Проем• 28 августа в 09:45

Навчання дітей закордоном- де? Які країни ви розглядали перед цим рішенням?

Яку мову вони вчили в Україні щоб закордоном було легше вчитись?
Дуже дякую за цінну інформацію🙏🙏🙏🙏 з якого класу вони поступали?
автор Дверной_Проем • 28 августа в 21:29
Ответ дляЖинси на дитину
Не знаю навіть що Вам порадити… ні, я не говорю з дитиною англ мовою. Який сертифікат, наскільки він відповідає справжньому рівню знань - мені судити важко. Але саме коли сказала репетитор, що син готовий здавати, тоді і здавав, це було тестування Кембрідж, здавав вже в Німеччині. І в німецькій школі йому в кінці минулого року підтвердили цей рівень знань. Він отримав 59 балів з 60, один бал зняли ( не повірите) за акцент))
А ви можете порадити свого репетитора, або курси якісь де вивчили цю англійську мову
Жинси на дитину• 28 августа в 23:03
Ответ дляДверной_Проем
Наша репетитор повністю зайнята постійними учнями… ми в свій час 2 роки чекали , щоб до неї попасти. Курси ні, не знаю про це нічого, не стикалася
Бабулька• 28 августа в 23:42
Ответ дляЖинси на дитину
Так а скільки все ж таки займався з репетитором, скільки років і скільки годин на тиждень? Що робив самостійно? Ви ж можете це розказати. А в якому віці отримав сертифікат? 59 балів це щось не те, там від 160 треба.
Жинси на дитину• 29 августа в 15:43
Ответ дляБабулька
Займається 5 років 2 р на тиждень по годині, є домашні завдання. Плюс в школі щодня уроки. Сертифікат отримав в 12 років. Бали це не з сертифіката, а з шкільної перевірки в Німеччині. Це просто як контрольна була, але ( як сказав син) було дуже схоже на екзамен - аудіювання, письмо, читання, говоріння.
Єдине додам, що екзамен в2 Кембрідж був адаптованим саме для підлітків, бо здавала саме діти 12-15 років. Можливо , там інші теми в розмовній частині, точно не знаю, чим від дорослих відрізняється.
Бабулька• 29 августа в 17:52
Ответ дляЖинси на дитину
А, зрозуміло, я подумала ви про бали на сертифікат. Дякую за відповідь.
Бабулька• 29 августа в 17:55
Ответ дляЖинси на дитину
Син ваш молодець. Навіть якщо адаптовано для підлітків, то у цьому віці різниця між 12 і 15 роками доволі суттєва.