Рубаю олівлє• 28 августа 2025

У вас бывала влюблённость в другого будучи замужем?

У кого бывало, как приходили в себя? Как избавиться от чувств? Пытаюсь не думать, но не могу. Что делать.
В браке, семья, все хорошо и так накрыло. Я виду не подаю. Но так тяжело в душе. Как избавиться от чувств? За 13 лет брака впервые, никогда не думала что могу так думать о человеке. Как взять себя в руки?
автор Рубаю олівлє • 28 августа 2025
Ответ дляФайна цьоця
Я начала в тренажерный зал ходить, и прогулки, стало легче. А ещё признала, что меня не любили никогда, стало отпускать, сон стал налаживаться. Начала отвлекаться на другие дела.
Тоже буду искать возможности отвлечься. Плюс еду домой, потому как в городе, где родители и мы в юности встречались морально тяжело(
Файна цьоця• 28 августа 2025
Ответ дляРубаю олівлє
Все будет хорошо, отправьте его в блок, чтобы не компенсировал мозги.
автор Рубаю олівлє • 28 августа 2025
Ответ дляФайна цьоця
Заблокировала. Но ночью вообще накрывает, думаю постоянно. Как так вот поиграть чужими чувствами.
Файна цьоця• 28 августа 2025
Ответ дляРубаю олівлє
Это пройдет.
Блиск думки• 28 августа 2025
Ответ дляРубаю олівлє
А кто кому первым предложил увидеться? И в 22м и сейчас.
автор Рубаю олівлє • 28 августа 2025
Ответ дляБлиск думки
Он предложил. В 21 он увидел меня на фото одногруппников ( встреча) и написал давай увидимся. И пропал на 3 года. В 24 он позвонил и стал звонить часто, стали общаться. Мне было приятно, хотя не всегда общение было приятным ( если он был пьян часто вспоминал прошлое и упрекал что я его бросила) ну и мечтал о встрече с его слов, часто говорил вот дождусь я тебя...да много чего такого. А в итгне он меня полностью проигнорировал будто я вообще никто и не было этих 1.5 года активного общения.
Рогнеда Карповна• 29 августа 2025
Ответ дляБлиск думки
Ну так её муж, скорее всего, не в курсе. И живёт себе обычной жизнью.
Ну тобто вона його обманює.
Якби той чоловік завів когось на стороні для «спілкування і просто побачитись», автор би одразу вирішила що не такий він вже і скучний, а весь форум написав би що він козел. Подвійні стандарти)
Незламна Україна• 29 августа 2025
Было, взаимно, химия сумасшедшая была, да и есть, чуть до разводов не дошло, он тоже женат, но правильно выше сказали - что-то серьёзно менять с возрастом сложнее. Я думаю так часто происходит из-за усталости от быта и главное вовремя понять, что с другим мужиком будет все также - тот же быт, почти те же проблемы. Но я не жалею, потому что это реально было круче, чем в юности )))
автор Рубаю олівлє • 29 августа 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Ну тобто вона його обманює.
Как же без вас, моралистов, ну никак. Идите с Богом.
Мамкиня доця• 29 августа 2025
Ответ дляРогнеда Карповна
Цікаво, а якщо б ваш чоловік отак «закохався» у свою колишню любов, ви б як реагували? Шукав би зустрічі з нею щоб «просто поговорити по душам»? Я без стьобу, якщо що, у мене теж було виникли почуття до іншого, і я одразу ж припинила з ним спілкування. Бо одна справа емоції які ми не завжди контролюємо, а інша справа спілкуватися за спиною і робити якісь конкретні речі. Я поважаю свого чоловіка і свій свідомий вибір партнера, то які нафіг зустрічі на стороні? Навіщо?
а ви думаєте, що доля тепер відплатить вам тією ж монетою? і ваш чоловік в такий самий момент теж зупиниться, поведе себе так, як ви? даремно.
а там уже і клімакс не за горами, а вам і згадати нічого.
Мамкиня доця• 29 августа 2025
Ответ дляРубаю олівлє
Я реально в шоке. Не могла представить, что человек так может поступить. Тем более этого человека когда то я близко знала, ладно бы совсем чужой мужик. При чем сам активно мне и комплименты и все такое и обещания,и по факту - пшик. Удалю да и все, буду забывать. Ужасно неприятно и даже больно от такого отношения.
раджу клин клином.
або хоча б із своїм чоловіком підіть на побачення, підіть на якусь активність спільну. подзвлніть старим друзям, влаштуйте пікнік.
підіть в салон краси, доведіть себе до ідеалу. витратьте гроші на нову сукню, нову сумочку. подаруйте собі нові приємні емоції. воно й пройде.
Мамкиня доця• 29 августа 2025
у мене теж був амур, і я навіть не збиралася нічого в своєму шлюбі міняти. просто насолоджувалася. але насолоджуватися виходило короткий час, а потім почалися гойдалки і він мене кинув. потім правда хотів вернутися, але я вже переключилася на іншого. мені клин клином завжди допомагає. і допомагає не закохуватися, бо знаєш, що це просто гормони і воно за рік саме стухне.
Цигарний шланг• 29 августа 2025
Була закоханість, взаємна, при кожній зустрічі хімія і тяжіння не описати просто. Але зупиняв мій шлюб. В першу чергу мене. Нічого так і не відбулось. Зносило дах конкретно, але вирішила взяти себе в руки, не бачитись, не переписуватись, не дивитись коли був в мережі. Перші місяці думала, що сходжу з розуму. Ще ж все в собі, нікому нічого не розкажеш, не поділишся. Ніякий спорт, нове захоплення і робота не допомогали. Тільки час. Ось вже рік минув і тільки зараз я можу сказати, що він мені байдужий. Сама собі дивуюсь, куди і чого мене так несло. У вас буде те саме, не робіть дурниць, цінуйте свого чоловіка і родину
Рогнеда Карповна• 29 августа 2025
Ответ дляМамкиня доця
Життя нікому нічого не гарантує, я відповідаю тільки за свої вчинки, якщо він щось зробить інакше - то це буде його відповідальність, трагедію з цього не робитиму, розлучусь та і все. Мені буде що згадати, не переживайте, без мужиків життя теж буває насичене)))
Рогнеда Карповна• 29 августа 2025
Ответ дляРубаю олівлє
Я не вам відповідала взагалі то, так що не треба мене будь ласка нікуди посилати, якщо не хочете бути посланою у відповідь
автор Рубаю олівлє • 29 августа 2025
Ответ дляМамкиня доця
раджу клин клином.
Я просто видалила все фото, його з телефону, не буду дивитись и думати, забуду. Це перший час так трохи складно, потім буде наче і не було. А що робити...
автор Рубаю олівлє • 29 августа 2025
Ответ дляМамкиня доця
Я взагалі нічого такого не хотіла і не планувала. Наче як гарний чоловік і сім´я. З ним починали як друзі, було приємно і я привязалась. Не знаю кохання це чи щось інше але хотіла зустрітись як друзі, нічого не чекала. Просто образливо якось.
Мамкиня доця• 29 августа 2025
Ответ дляРубаю олівлє
звичайно, що образливо.
я думаю, це він так вам мститься за минуле.
козел.
автор Рубаю олівлє • 29 августа 2025
Ответ дляМамкиня доця
звичайно, що образливо.
козел.
Можливо. Відвернуло, хай на його совісті буде.
Мамкиня доця• 29 августа 2025
Ответ дляРубаю олівлє
от і добре, що вас відвернуло від нього. це найкращий вихід.