lilul990• 28 августа в 19:00

Санкції Трампа реально діють

Не знаю, про шо ви подумали а я про мовчазну згоду Трампа лупашити українськими дронами по російським нпз. Мита це прекрасно але кращих санкцій ви вже не придумаєте. Даже орбану прийшлось мовчки проковтнути удари по Дружбі. Саліванчик би такого не пережив.
Fresh_coconut• 28 августа в 19:05
И ответку мы ловим хуже, чем мы бьём их. Надоели уже эти новости про разрушеные дома и погибших людей и детей.
Allka- skakalka• 28 августа в 19:09
Туда по нпз ,а нам в дома летит . Нечему радоваться 😥
ok1904• 28 августа в 19:09
Сарказм? Нам не треба питати трампа, куди зброєю власного виробництва пуляти
Jifferr• 28 августа в 19:10
Хоч би раз в отвєтку по московії фламінгами в´є..шили, може тоді вони б думали, що роблять. А нпз ....у них тої нафти хоч жопою жуй, ще накачають а взрили б мавзолей, може б зачухались би
Найкраща• 28 августа в 19:11
Ответ дляAllka- skakalka
А до цього по домам не летіло?
автор lilul990 • 28 августа в 19:21
Ответ дляFresh_coconut
Ми би і так її ловили
автор lilul990 • 28 августа в 19:22
Ответ дляAllka- skakalka
І так би летіло. Це терор для примусу до ультиматуму
автор lilul990 • 28 августа в 19:23
Ответ дляJifferr
Йдеться не про саму нафту а можливість її переробки. Чи ви думаєте із скважини вам зразу в авто її заливають?
нинель 1919• 28 августа в 19:40
Ответ дляFresh_coconut
200%,но неособоумные или те кто в эуропах дико рады,а мы считаем во сколько раз больше ответку ловить
Filomena• 28 августа в 19:44
Ответ длянинель 1919
Во сколько? Починати з Маріуполю чи Бучі? Де відлік має початися?
LudaSHS• 28 августа в 19:57
Наш вихід і наша гарантія в дронових і ракетних програмах, нічого іншого, своїх і наданих заходом. Свої дуже спізнилися, якби булииз 2014 р, може і війни б не було.
Бо всі бумаги, гарантіі, міжнародне право - фількіні можуть бути. Підтертися бумагами тими. Рашка перша підтерається.
Трамп би не телився а прийняв План Келога 24 р ’ мир через силу’, все у того було розписано, добром пуйла не взяти, на фішки від Сша, бізнес - пуйлу чхати, бо в нього вавка - імперія, срср, щоб уважалі.
avenueL• 28 августа в 19:59
Ответ дляLudaSHS
Все вірно, сподіватися тільки на себе і бути максимально автономними у воєнному плані.
Манула• 28 августа в 20:10
Ответ дляavenueL
Ну вірно звісно! Але на що нам сподіватись, коли рфія виробляє 1000 ракет на місяць, а ми досі лише експериментальні одиниці?
Питання риторичне ...
avenueL• 28 августа в 20:13
Ответ дляМанула
Питання риторичне ...
Україна швидко вдосконалюється, і технологічно теж. Зараз дивлюся свіжі зарубіжні огляди нашої нової ракети Фламінго, яку створили за 9 місяців (керівник підприємства - молода жінка, до речі), що взагалі в таких умовах фантастика. Всі в шоці, що Україна взагалі таке провернула.
Манула• 28 августа в 20:19
Ответ дляavenueL
Коли буде налагоджено виробництво хоча би 500 таких ракет на місяць і всі вони полетять на фашистську федерацію, тоді можна буде про щось говорити. А так маємо лише недоречний піар, який лише нам шкодить.
Як говорить народна мудрість - ’не кажіть гоп, поки не перескочиш’
ok1904• 28 августа в 20:36
Ответ дляavenueL
А де ділася паляницю?
Ну це ж блеф про фламінго... Ракета буде ракетою, коли є серійне виробництво... Серійне виробництво не розгорнути за 9 місяців, нептуни ...до цих пір не запущені в серію. А скільки зруйновано впк... Ви не уявляєте
як важко заховати заводи від обстрілів... Цехи заводів, в гараж не сховаєш
ok1904• 28 августа в 20:57
Ответ дляМанула
Ви хоча б погуглили, що директор тіпа виробника ракети не жінка... Там є великі питання по ракеті, попіарилися і все. Підприємство реальне, вірно , працює в авіакосмічній галузі.
Jifferr• 28 августа в 21:29
Ответ дляlilul990
Ми би і так її ловили
4 роки ловимо.
Jifferr• 28 августа в 21:32
Ответ дляlilul990
Я непогано знаю процес нафтопереробки. Те що ми взриваємо нпз..це як нам взривають залізну дорогу чи підстанції, чи цехи - це те, що швидко відбудовується і самоокупається. Нпз відбудують і подалі від нас. За рахунок проданої нафти, тої, що продають сирцем. Або обміняють сирець на паливо. Це насправді ніпрощо.
Jifferr• 28 августа в 21:34
Ответ длянинель 1919
Ви серйозно думаєте, що наші пукалки якось впливають на інтенсивність обстрілів? Не смішіть. На це впливає наявність ракет у парашистів і наявність розвідданих.
Jifferr• 28 августа в 21:36
Ответ дляavenueL
Не зрозуміло лише, чого не стріляємо. По складах, цехах, аеродромах?
avenueL• 28 августа в 21:40
Ответ дляМанула
Час покаже
автор lilul990 • 29 августа в 04:32
Ответ дляJifferr
Ні про що. А на фронті у кацапні дефіцит палива
Jifferr• 29 августа в 07:39
Ответ дляlilul990
Це якось критично впливає чи буде тривало? Я не кажу, що це погано, що ми лупимо по нпз. Це прекрасно, що ми хоч щось робимо на тій стороні. Просто цього мало і не впливає кардинально на хід війни і частоту бомбардувань. Це не переломить хід бойових дій. Цього занадто мало.
Парова Машина• 29 августа в 10:14
Санкції ))) смішно)
І як у нас справи на фронті тепер? Стало краще? Покажіть де саме