Капитошечка• Изменено 28 августа в 21:33
Харчування в школі, якщо в тата посвідчення УБД
Цікавить саме по Києву.
Якщо в тата є посвідчення УБД, син в другому класі, безкоштовно тільки сніданок? Але він і так безкоштовно був з минулого року для всіх учнів початкової школи. Як у вас?
Рожева юбка• 28 августа в 23:06
Як мама дитини з можливістю харчуватись по УБД скажу, що готую сама обід дитині. Я знаю що їм там дають, тому поки мала даю своє.
руки_Крюги• 29 августа в 00:40
Ответ дляКапитошечка
Я так і робила, думала, з цього року щось зміниться, але навряд чи. Зранку він їсть бутерброди з чаєм, в школі дещо з сніданку, якщо він йому до душі) Обід носив в харчовому термосі. + Чай завжди з собою, печиво. Так, мабуть, буде і цього року.
Вимагайте нормальну їжу, щоб діти її могли їсти, а не переводити харчі. Знайома працювала в школі в Литві, то казала, що там дітей харчували просто на 5+, треба і нам вимагати, але ж то мабуть не 50 грн сніданок буде
Капитошечка
• 29 августа в 12:22
Ответ дляРожева юбка
Так я і так буду давати з собою їжу, але ж гаряче не покладеш, думала, що хоча б першу страву їв у школі.
Капитошечка
• 29 августа в 12:24
Ответ дляКартаБезКомиссий
А якщо три пільги, то вам ще ц вечерю додому теж безкоштовну принести ?)))
Так, саме так і хотілося, і бажано на вихідні ще трьохразове харчування додому
Рожева юбка• 31 августа в 17:45
Ответ дляруки_Крюги
Наших дітей годує литовська фірма. Він у Дитві готує нормально. У нас він економить на всьому, працівники крадуть мʼясо. Контррльні порціі роблять нормальні, а по факту якість і кількість залежить від керівника на кухні і перевіряючої. Але перевіряючі самі мають долю з продуктів.