Анонимба• Изменено 29 августа в 14:31
Действительно ли такая фигура нравится мужчинам?
Это мне кажется, психическое отклонение
Анонимба
• 29 августа в 15:05
Ответ дляСирОжино пирОжино
я вам желаю набрать 30.
не благодарите, все получится
30 вже занадто по ІМТ. А ось 10-15 кг самий раз) + спорт
Ну шо не так?• 29 августа в 15:08
Ответ дляНаизнанку
Це ще не тоща. Явно є спорт.
Ви гляньте на Христю Лебідь - там скелет
Та не, Кристина еще норм, в отличии от ее «подружки» Алины 🤪
Дона Ко Ко• 29 августа в 15:09
Ответ дляАнонимба
Я важу 60 кг при зрості 174. І мрію набрати 70, чим зараз і займаюсь
А в каком месте будете набирать?
Я серьезно, я вешу 58 при 172 и хорошо бы мне в идеале скинуть 2 кг чтобы живот стал плоским и немного ушел объем в попе. Зачем вам 70? Или вы наращиваете массу?
Бідося• 29 августа в 15:09
Ответ дляАнонимба
Дівчата ви подуріли? Вона виглядає хворобливо, начне із конц табору
вас попросили себе показати таку гарну, то покажіть
Анонимба
• 29 августа в 15:10
Ответ дляБідося
Ну і що, що поросили. До чого тут я?
Наизнанку• 29 августа в 15:10
Ответ дляАнонимба
Хворобливо - це осьо
Анонимба
• 29 августа в 15:10
Ответ дляДона Ко Ко
А в каком месте будете набирать?
Рівномірно, в мене фигура пісочний годинник з нахилом у грушу
Лгин• 29 августа в 15:11
Ну, вашим чоловікам подобається ваш жир.
Всі різні, і фігури подобаються різні
Бідося• 29 августа в 15:12
Ответ дляАнонимба
ну набирайте. а вона не мріє, що ви причепилися?
Бідося• 29 августа в 15:13
Ответ дляАнонимба
Ну і що, що поросили. До чого тут я?
ну ви ж притягли сторонню дівчину сюди, яка навряд чи питала вашу оцінку своєї фігури та способу життя, але вам не ліньки було в неї лайном кидатися та казати, що вона страшна, то покажіть себе гарну, це справедливо
Анонимба
• 29 августа в 15:13
Ответ дляБідося
Цікаво) як чоловіки на таке реагують. Повна відсутність дупи
Бідося• 29 августа в 15:14
Ответ дляАнонимба
яка вам нафіг різниця до чужої дупи?
Анонимба
• 29 августа в 15:14
Ответ дляБідося
Вона блогер, тож виставляє себе напоказ. Значить будь яка людина має право, її обговорювати.
Наизнанку• 29 августа в 15:15
Ответ дляАнонимба
Та є там дупа.
Анонимба
• 29 августа в 15:15
Ответ дляНаизнанку
Та є там дупа.
Де?? Це шорти які максимально намагаються підтянути те- чого немає
Лгин• 29 августа в 15:17
Ответ дляАнонимба
Та не хочемо ми обговорювати разом з вами незнайомих людей. Що ви до нас вчепилися з чужими дупами?
муха в кедах• 29 августа в 15:17
Ответ дляАнонимба
Та щас, я навпаки набираю на дитячому харчуванні. Хочу важити 70 кг
Троль
Дона Ко Ко• 29 августа в 15:17
Ответ дляАнонимба
Идите набирайте ваши +10. Что Вы к ней прицепились? Хорошая стройная фигурка, подтянутые ягодицы, есть талия.
Анонимба
• 29 августа в 15:19
Ответ дляДона Ко Ко
Ні, фігура хвороблива. Таких треба примусово лікувати
Лгин• 29 августа в 15:20
Ответ дляАнонимба
Лікуйтеся, у вас і справді є проблеми, про які ви пишете в старпості - ´психическое отклонение´
Анонимба
• 29 августа в 15:27
Ответ дляЛгин
Зі мною все ок
Дона Ко Ко• 29 августа в 15:29
Ответ дляАнонимба
Ну съешьте уже печеньку и расслабьтесь
Хомо_сапиенс• 29 августа в 15:48
Ответ дляДона Ко Ко
Вас в Гугле забанили? Ищите body habitus если не доверяете нашим источникам
А вас? Нащо мені шукати те, що переписують копірайтери зі статті в статтю.
Погугліть бухенвалдь, покажіть там товсті та тонкі кістки.