Намазюкана нішою• 29 августа 2025
Це в усіх шкільних закладах так?
Добрий день.
Просто цікаво.
Це у всіх шкільних закладах такій розклад?
Для мене не дуже.
У школяра навчання має бути, як у дорослої людини на роботі.
Чи це я так сильно люблю свою бубочку і так переймаюсь.
Дитина перейшла в шостий клас.
Розумію що 8 урок буде не часто, але .
Готова до рука лице, клоунів...
Просто цікаво.
Для мене не дуже.
Дитина перейшла в шостий клас.
Розумію що 8 урок буде не часто, але .
Готова до рука лице, клоунів...
Моя улюблена страшко• 29 августа 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Ну то у вас перерви великі. То нормально )
У сина в школі перерви 5 хвилин, уроки хвилин 40. 1 велика перева на 10 хвилин… ото де нічого не встигнеш зробити…
потому что две смены
Первоклашка Я• 29 августа 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Мені відповіла класний керівник, що 8 уроків буде один раз на тиждень.
Внекласне читання
на скажут что читать дома и домой
Голена блондинка• 29 августа 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
фото
Это розклад для старших классов.Расписание ваше где?У нас не было 8 уроков в 6 классе.1-2 раза по 7.
Голена блондинка• 29 августа 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Чем отличаются от начала уроков?
Тем,что это расписание школы,а не класса
Пирожкиня• 29 августа 2025
Так. Навантаження на школяра БІЛЬШЕ ніж у дорослого на роботі. Це ж давно відомо.
Намазюкана нішою
• 29 августа 2025
Ответ дляБарвіночка
Так чё вы паникуете? Вы из своей школьной жизни, помните, что такое внеклассное чтение?
Конечно помню).
Когда классная руководитель говорила , что кто будет отсутствовать на уроке поставит в табель неуд).
Я правда школу закончила почти 30 лет назад
Престидижитатор• 29 августа 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
потому что две смены
У Автора? Не думаю що там 2 зміни. У нас так, 2 зміни. І розклад був такий. Ой, трохи не те скинуло, то у нас скорочений розклад дзвінків був ))) але щоденне приблизно таке ж ) уроки по 40 хв були ))
Намазюкана нішою
• 29 августа 2025
Ответ дляНаивная Хо
У мене дитина з 22 року ходить у другу зміну, так що вам ще пощастило.
Интересно, со скольки до скольки она в школе?
Намазюкана нішою
• 29 августа 2025
Ответ дляВ рот не ложи
Это расписание уроков и звонков. Это не значит, что у вашего вообще будет 8 уроков. Ещё нет никакого расписания уроков. Уже хернёй страдаете.
Это просто вопрос .
Вы решили поумничать?
Бавовна• 29 августа 2025
Ответ дляМеряю от 0
8 уроков у меня было в 9-11 классах. Разве вам уже выдали расписание?
Це НУШ.
Там уроків більше.
Мій менший перейшов до 6 класу, розклад їм сьогодні дали, я його ще не бачила.
Минулого року, у 5 класі, у нього раз на тиждень було 8 уроків і 4 рази на тиждень по 6 уроків.
Там уроків більше.
Гомосноб• 29 августа 2025
Я помню, что мы ели 6 уроков высиживали и 3 пары в институте. Я не представляю как это 8 уроков отсидеть.
Марфа Українівна• 29 августа 2025
У нас в минулому році взагалі уроки були парами, чи блоками хто як називає. 4 предмети в день , але 1 предмет по 30хв.тричі , тобто півтори години 1 предмет, перерва 5 хв.між цими мініпарами. А велика 10 хв, це коли на інший предмет вже. Уроки були до 15.20. Зараз ще розкладу нема.
Намазюкана нішою
• 29 августа 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Мені ваш розклад більш подобається.
Можно і на курси дитині сходить після уроків
Бавовна• 29 августа 2025
Ответ дляФрекенБок
Вы гоните? Вам дали расписание звонков первой смены. Нет в 6 классе по 8 уроков
Якщо у мого у 5 класі було 8 уроків раз на тиждень минулого року, то чому у дитини автора такого не може бути у 6 класі?
Секс-Бомба• 29 августа 2025
У сина в ліцеї ( Миколаєві), ще харчування буде безкоштовним з 1 по 11 Кл.Через це перерви всі зробили по 20- ть хв, щоб якось всі класи встигли почерзі поїсти.Уроки будуть о 16 начало 17 закінчуватися(9 й клас)
Наивная Хо• 29 августа 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Останній урок закінчується завжди о 17:40, в школу або на 12:20 або на 13:10, 10й клас. 3 уроки в тиждень - дистанційка на 8:50 чи 9:40.
Престидижитатор• 29 августа 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Мені ваш розклад більш подобається.
Ну це дивлячись яка у дитини зміна. Мій на 2 зміні кілька років був. Заняття з 13.00 до 18.20. Які там курси після уроків? )))
Хоча мій встигав на англійську онлайн.. а домашка з ранку.. а потім знов школа.. перша зміна краще )
Янгол в камуфляжі• 29 августа 2025
У вас дійсно дуже довгі перерви. У доньки 8 уроків майже щодня (10 клас), закінучуються о 14:50.
Наивная Хо• 29 августа 2025
Ответ дляГомосноб
У нас 3 пари було 1 раз в тиждень і то не завжди, щодня по 4 пари було.
постою_послушаю• 29 августа 2025
Ответ дляМоя улюблена страшко
это просто расписания
выдохните
В смысле? Это расписание звонков, да, но у ребёнка автора будут уроки по этому расписанию. И это, действительно, очень много
Наивная Хо• 29 августа 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Я би була задоволена парними уроками. Але у нас так лише по одному разу два уроки підряд алгебра, геометрія, фізика. Все інше врізнобій.
Моя улюблена страшко• 29 августа 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Много?
Уверены?
Гомосноб• 29 августа 2025
Ответ дляНаивная Хо
Было иногда и 4, но это был жестяк
Наивная Хо• 29 августа 2025
Ответ дляСекс-Бомба
Капець капецьний. Ви в якому ліцеї?
Наивная Хо• 29 августа 2025
Ответ дляпостою_послушаю
З чого ви взяли, що у автора будуть всі 8 уроків ? Це розклад для всіх класів.
постою_послушаю• 29 августа 2025
Ответ дляфрау Гітта
Ви на приколі,це для всієї школи дзвоники,а у вашої бубочки буде максимум 7 уроків і то не кожен день)
В стартпосте написано, что будет по 8 уроков несколько раз в неделю
Наивная Хо• 29 августа 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Автор не знає розкладу уроків і думає, що 8 уроків буде нечасто. А думати можна все, що завгодно.
Виниловая пластинка• 29 августа 2025
У сына и в 9 классе не было 8 уроков, это просто расписание, не только для 6 класса