Намазюкана нішою• 29 августа в 15:16
Це в усіх шкільних закладах так?
Добрий день.
Просто цікаво.
Це у всіх шкільних закладах такій розклад?
Для мене не дуже.
У школяра навчання має бути, як у дорослої людини на роботі.
Чи це я так сильно люблю свою бубочку і так переймаюсь.
Дитина перейшла в шостий клас.
Розумію що 8 урок буде не часто, але .
Готова до рука лице, клоунів...
Просто цікаво.
Для мене не дуже.
Дитина перейшла в шостий клас.
Розумію що 8 урок буде не часто, але .
Готова до рука лице, клоунів...
Моя улюблена страшко• 29 августа в 15:26
Ответ дляПрестидижитатор
Ну то у вас перерви великі. То нормально )
У сина в школі перерви 5 хвилин, уроки хвилин 40. 1 велика перева на 10 хвилин… ото де нічого не встигнеш зробити…
потому что две смены
Первоклашка Я• 29 августа в 15:26
Ответ дляНамазюкана нішою
Мені відповіла класний керівник, що 8 уроків буде один раз на тиждень.
Внекласне читання
на скажут что читать дома и домой
Голена блондинка• 29 августа в 15:27
Ответ дляНамазюкана нішою
фото
Это розклад для старших классов.Расписание ваше где?У нас не было 8 уроков в 6 классе.1-2 раза по 7.
Голена блондинка• 29 августа в 15:28
Ответ дляНамазюкана нішою
Чем отличаются от начала уроков?
Тем,что это расписание школы,а не класса
Пирожкиня• 29 августа в 15:29
Так. Навантаження на школяра БІЛЬШЕ ніж у дорослого на роботі. Це ж давно відомо.
Намазюкана нішою
• 29 августа в 15:29
Ответ дляБарвіночка
Так чё вы паникуете? Вы из своей школьной жизни, помните, что такое внеклассное чтение?
Конечно помню).
Когда классная руководитель говорила , что кто будет отсутствовать на уроке поставит в табель неуд).
Я правда школу закончила почти 30 лет назад
Престидижитатор• 29 августа в 15:30
Ответ дляМоя улюблена страшко
потому что две смены
У Автора? Не думаю що там 2 зміни. У нас так, 2 зміни. І розклад був такий. Ой, трохи не те скинуло, то у нас скорочений розклад дзвінків був ))) але щоденне приблизно таке ж ) уроки по 40 хв були ))
Намазюкана нішою
• 29 августа в 15:30
Ответ дляНаивная Хо
У мене дитина з 22 року ходить у другу зміну, так що вам ще пощастило.
Интересно, со скольки до скольки она в школе?
Намазюкана нішою
• 29 августа в 15:31
Ответ дляВ рот не ложи
Это расписание уроков и звонков. Это не значит, что у вашего вообще будет 8 уроков. Ещё нет никакого расписания уроков. Уже хернёй страдаете.
Это просто вопрос .
Вы решили поумничать?
Бавовна• 29 августа в 15:33
Ответ дляМеряю от 0
8 уроков у меня было в 9-11 классах. Разве вам уже выдали расписание?
Це НУШ.
Там уроків більше.
Мій менший перейшов до 6 класу, розклад їм сьогодні дали, я його ще не бачила.
Минулого року, у 5 класі, у нього раз на тиждень було 8 уроків і 4 рази на тиждень по 6 уроків.
Там уроків більше.
Гомосноб• 29 августа в 15:33
Я помню, что мы ели 6 уроков высиживали и 3 пары в институте. Я не представляю как это 8 уроков отсидеть.
Марфа Українівна• 29 августа в 15:34
У нас в минулому році взагалі уроки були парами, чи блоками хто як називає. 4 предмети в день , але 1 предмет по 30хв.тричі , тобто півтори години 1 предмет, перерва 5 хв.між цими мініпарами. А велика 10 хв, це коли на інший предмет вже. Уроки були до 15.20. Зараз ще розкладу нема.
Намазюкана нішою
• 29 августа в 15:34
Ответ дляПрестидижитатор
Мені ваш розклад більш подобається.
Можно і на курси дитині сходить після уроків
Бавовна• 29 августа в 15:35
Ответ дляФрекенБок
Вы гоните? Вам дали расписание звонков первой смены. Нет в 6 классе по 8 уроков
Якщо у мого у 5 класі було 8 уроків раз на тиждень минулого року, то чому у дитини автора такого не може бути у 6 класі?
Секс-Бомба• 29 августа в 15:35
У сина в ліцеї ( Миколаєві), ще харчування буде безкоштовним з 1 по 11 Кл.Через це перерви всі зробили по 20- ть хв, щоб якось всі класи встигли почерзі поїсти.Уроки будуть о 16 начало 17 закінчуватися(9 й клас)
Наивная Хо• 29 августа в 15:35
Ответ дляНамазюкана нішою
Останній урок закінчується завжди о 17:40, в школу або на 12:20 або на 13:10, 10й клас. 3 уроки в тиждень - дистанційка на 8:50 чи 9:40.
Престидижитатор• 29 августа в 15:36
Ответ дляНамазюкана нішою
Мені ваш розклад більш подобається.
Ну це дивлячись яка у дитини зміна. Мій на 2 зміні кілька років був. Заняття з 13.00 до 18.20. Які там курси після уроків? )))
Хоча мій встигав на англійську онлайн.. а домашка з ранку.. а потім знов школа.. перша зміна краще )
Янгол в камуфляжі• 29 августа в 15:36
У вас дійсно дуже довгі перерви. У доньки 8 уроків майже щодня (10 клас), закінучуються о 14:50.
Наивная Хо• 29 августа в 15:36
Ответ дляГомосноб
У нас 3 пари було 1 раз в тиждень і то не завжди, щодня по 4 пари було.
постою_послушаю• 29 августа в 15:38
Ответ дляМоя улюблена страшко
это просто расписания
выдохните
В смысле? Это расписание звонков, да, но у ребёнка автора будут уроки по этому расписанию. И это, действительно, очень много
Наивная Хо• 29 августа в 15:38
Ответ дляМарфа Українівна
Я би була задоволена парними уроками. Але у нас так лише по одному разу два уроки підряд алгебра, геометрія, фізика. Все інше врізнобій.
Моя улюблена страшко• 29 августа в 15:38
Ответ дляпостою_послушаю
Много?
Уверены?
Гомосноб• 29 августа в 15:39
Ответ дляНаивная Хо
Было иногда и 4, но это был жестяк
Наивная Хо• 29 августа в 15:39
Ответ дляСекс-Бомба
Капець капецьний. Ви в якому ліцеї?
Наивная Хо• 29 августа в 15:41
Ответ дляпостою_послушаю
З чого ви взяли, що у автора будуть всі 8 уроків ? Це розклад для всіх класів.
постою_послушаю• 29 августа в 15:44
Ответ дляфрау Гітта
Ви на приколі,це для всієї школи дзвоники,а у вашої бубочки буде максимум 7 уроків і то не кожен день)
В стартпосте написано, что будет по 8 уроков несколько раз в неделю
Наивная Хо• 29 августа в 15:47
Ответ дляпостою_послушаю
Автор не знає розкладу уроків і думає, що 8 уроків буде нечасто. А думати можна все, що завгодно.
Виниловая пластинка• 29 августа в 15:48
У сына и в 9 классе не было 8 уроков, это просто расписание, не только для 6 класса