🤬Батька-одинака ТЦК мобілізувало на в Запоріжжі, а його дітей — залишено на узбіччі самих, — повідомляє «Суспільне».
Сестра просила видати брату повістку на певне число, аби той мав час на оформлення документів.
У ТЦК відповіли: «Хай воює. Дітей —на 2 тижні до лікарні, а потім — до інтернату».
Цікаво, чи той співробітник ТЦК своїх дітей вже здавала в інтернат?
Ответ дляSeehund
Удалено администрацией...
В моєму оточенні не було порушень прав чоловіків під час мобілізації. Всі, хто мав право на відстрочку, її оформили без проблем. Нікого не примушували підписувати контракт. Тому я розумію, що документів у чоловіка, які дають підставу для відстрочки, просто немає. А сказати, що я самостійно виховую дітей, може кожен чоловік. А де там та мати дітей - невідомо де чи в сусідньому під´їзді, ми теж не знаємо
SantaMonika• 29 августа 2025
Ответ дляLyudaT
Це не привід лишати дітей самих на узбіччі вночі
Ответ дляLyudaT
То есть просто повестку вручить и дать человеку определиться с судьбой детей тцк религия не позволяет?)
Черный Ловелас• 29 августа 2025
Ответ дляSeehund
Удалено администрацией...
Ответ дляLyudaT
Якщо в вашому оточенні такого не було, то це нічого не означає.
freedom_2015• 29 августа 2025
мого забрали разом з дитиною і вона була під наглядом до мого приїзду .Якщо дійсно залишили самих ,то ніжки повідривати треба з ручками їм .Ну а тато ...дивний що не привів документи в порядок.Його відпустять ,але якщо піднімуть знайомі шум .Можуть скільки завгодно ставити сині морди ,але у таких чоловіків є право на відстрочку ,але він їм має скористатись по закону і оформити ,бо на словах я батько одинак його не відпустять .Якщо у вас є такі знайомі ,то змусьте їх оформити все офіційно
Черный Ловелас• 29 августа 2025
Ответ дляSeehund
Я честно говоря удивлена такой жестокостью от женщины.
Может ее бойфренд в тцк работает и ей шмотки и золото покупает. Правды ж она не скажет.
Плохая зайка• 29 августа 2025
Якось байдуже. Зловили клятого ухилянта, а хто ж має боронити нашу землю і повертати кордони 91-го? Якщо тцк не будуть постачати мобілізаційний ресурс, швидко прийдуть кацапи і закатують нас.
Черный Ловелас• 29 августа 2025
Ответ дляПлохая зайка
Да вас первую.
Черный Ловелас• 29 августа 2025
Ответ дляПлохая зайка
С какого перепугу чужой мужик должен тебя защищать?
SantaMonika• 29 августа 2025
Ответ дляLyudaT
Ви завжди вірите всьому, що пишуть в інтернеті? Що робили діти з чоловіком об 11 вечора на вулиці? Для мене це виглядає, як чоловік навмисне возить з собою дітей, як щит від тцк.
Яка різниця що вони робили і куди йшли. То мають розбиратися соц служби, а не ви
повноваження тцк то максимум перевірити документи і вручити повістку і на тому - все. Всі ці тягання у буси незаконні
Я не вірю всьому, що пишуть
Я багато бачила на власні очі
Не думайте, що то колись не торкнеться вас і ваших знайомих
Всьому свій час
Я не вірю всьому, що пишуть
Я багато бачила на власні очі
Всьому свій час
Ответ дляПлохая зайка
Все верно, товарищ, не дадим кацапам закатувати мужиков, закатуем их сами!! !Разом до кордонів 91 року, ура!
Плохая зайка• 29 августа 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
Бо він чоловік, а чоловіки в усі часи воювали і захищали землю. А так, прийдуть кацапи і заборонять нам мову, і віднімуть решту землі.
Справжні чоловіки усі у війську, а в тилу залишаються лише мамині бубочки, ждуни і ухилянти!
Звісно вони не мали права лишати семирічних дітей на узбіччі, але там наче нема жодного підтвердження документального що він батько-одинак. Він навіть не розлучений з матір´ю дітей офіційно. Тобто він сам виховує дітей з його слів.
Я не захищаю тцк, але тут формально у чувака немає права на відстрочку
Ответ дляПлохая зайка
Потужного с компанией забыли))
Черный Ловелас• 29 августа 2025
Ответ дляПлохая зайка
И ухилянтки которые воюют с дивана кулачком.
Ответ дляfreedom_2015
Та там наче він навіть не розлучений з дружиною
Наталія-Ната• 29 августа 2025
Человека без его согласия гнать на смерть это уже не нормально.. каменный век ей богу
Ответ дляLyudaT
О, боже! Вы себя слышите вообще? Дети на дороге одни!!!!! Они еще наверное без свидетельства о рождении были, может и не его дети. Надо с собой тест ДНК носить, а то мало ли ТЦК не поверит. Нас е...ут, а мы крепчаем.
Во всем мире, даже в отсталых странах Африки, интересы детей в приоритете, и только у нас - ТЦК. Зачем тогда воевать?! За что, за кого? Что бы детей в интернаты сдавать? Та ну нафиг!