КокошинЭль• 30 августа 2025

І знову про поїздку у купе потягу

Намагаюся взяти квитки на нижні полиці в першу чергу, щоб ніхто мене не загнав наверх на півдня. Без проблем би брала верхні, якби можна було сидіти внизу до вечора або якщо б вони коштували дешевше бо розумію, що є люди яким важко наверх залазити, але як вже є.
Цей раз взяла також квиток внизу. Поїзд о 16, заходить мати з дитиною років 3-5, у них одна полиця зверху. Сіла біля мене, бачу мнеться, через деякий час - може поміняємося. Я кажу добре, але тільки на ніч - це як? - я піду наверх о 23 . Вона на мене дивиться презирливо деякий час і каже з надривом - дякую, не треба, і вийшла з купе. Ну, не треба, то не треба.
Прийшла десь через годину і каже:
- добре, я згодна.
- а я ні, лізьте до себе наверх, я вже постелилася.
Вона давай щось верещати, знов кудись побігла, прийшла, постелилася і лягла зверху, періодично намагаючись мені продемонструвати свій презирливий погляд.
От що це було? Невже не можна було просто сказати дякую і прийняти умови, щоб усім було добре?!
автор КокошинЭль • 30 августа 2025
Ответ дляПишущаяся
это да, но раньше таких проблем было меньше
Бо раніше не було цієї маячні із хазяями нижніх полиць. Ще у 2018 я спокійно брала квиток на верхню полицю, бо знала, що зможу там посидіти до ночі, багаж свій покласти, чай попити, якщо треба
бифидобактерияЖоржик• 30 августа 2025
Ответ дляКомиссия50%
Наврали?
Стырила с тредса и через переводчик перевела
ВыФсеВрете• 30 августа 2025
Я ехала в каком-то обновленом вагоне.
Высота второй полки странная. Залезть можно только если подтянуться на руках, держась за ту полку для полотенец

Хотя довольно спортивная

С ужасом думаю как там может мама с ребёнком ехать
ПробілНеПрацює• 30 августа 2025
Ответ дляКокошинЭль
какие-то уроды вам попадались. регулярно раз в пару месяцев езжу по работе, но никогда ни сама не гнала людей с ног на нижней полке, и никогда мне также не запрещали там посидеть
Невгамовна Бу• 30 августа 2025
Ответ дляПишущаяся
я на стороне автора - но с маленьким ребенком на второй полке действительно неудобно
А хіба автор обрала мамі із дитиною таке місце?
Солоденька цукОрка• 30 августа 2025
Ответ дляКокошинЭль
Авторе, ви там пропустили питання щодо інших двох місць у купе. Хто там їхав на них? Чому мамка до вас звернулась?
Невгамовна Бу• 30 августа 2025
Ответ дляДевальвация
А навіщо мені безкоштовно мінятися, що я з цього буду мати
Можливо НЕ будете мати призирливого погляду, але це якщо просто звільните купе
Пишущаяся• 30 августа 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
дело не в авторе, а в том что у той мамы не было выбора
ВыФсеВрете• 30 августа 2025
Ответ дляДевальвация
Ніколи не міняюсь і проблем немаю. В крайньому випадку пропоную за обмін заплатити
И сколько обычно доплата?
Безпринципова• 30 августа 2025
а навіщо ви так рано стелились, якщо хотіли сидіти?
Невгамовна Бу• 30 августа 2025
Ответ дляПишущаяся
Всі потяги поїхали разом із автобусами,а мама іхала в евакуацію з гарячої точки?
автор КокошинЭль • 30 августа 2025
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Так, давайте посилання на тредс
ВыФсеВрете• 30 августа 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
Типа вы не знаете ситуацию с билетами на поезда
автор КокошинЭль • 30 августа 2025
Ответ дляСолоденька цукОрка
Там була літня пара років 55-60. Вони до речі, негласно мене засудили
ПробілНеПрацює• 30 августа 2025
Ответ дляПишущаяся
есть автобусы, покупает билеты и вуаля
Пишущаяся• 30 августа 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
есть автобусы, покупает билеты и вуаля
так мы же говорим про поезда
при чем тут автобус?
вы странная немного
ПробілНеПрацює• 30 августа 2025
Ответ дляПишущаяся
так мы же говорим про поезда
при чем тут автобус?
вы странная немного
вы говорите у нее выбора не было. я вам и отвечаю, есть на выбор автобус с двумя местами
Комиссия50%• 30 августа 2025
Ответ дляКокошинЭль
Дядька тоже мог поменяться, или он осуждающе смотрел и даже не сказал, что у него артрит?
Пишущаяся• 30 августа 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
вы мне напомнили как в том году поляки спрашивали чего мы тарахкотели автобусом столько в Болгарию когда самолетом намного быстрее
Невгамовна Бу• 30 августа 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Знаю, і саме тому,кожен хто хоче їхати комфортно має цим озадачиьтся,як автор. А хто сподівається на співчуття, має із вдячністю прийняти пропозицію ,а не вимахуватись
Солоденька цукОрка• 30 августа 2025
Ответ дляКокошинЭль
Мені 53, я ні разу не літня)
Але чомусь я впевнена, що ваша історія вигадана. Хоча сама ситуація ймовірна.
Невгамовна Бу• 30 августа 2025
Ответ дляПишущаяся
так мы же говорим про поезда
при чем тут автобус?
вы странная немного
Бо завжди є вибір
ПробілНеПрацює• 30 августа 2025
Ответ дляПишущаяся
короче, по теме ответить не можете. автобусы есть, но пишите что попало
Пишущаяся• 30 августа 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
ни автобус ни поезд - нельзя назвать комфортом, на самом деле
автор КокошинЭль • 30 августа 2025
Ответ дляПишущаяся
как посмотреть - раньше свободно можно было брать на низ или верх
сейчас любой билет за счастье
На популярні напрямки ніколи не було квитків у вільному продажі. Ще в сесесерії ми купували через знайому касирку і це не завжди були нижні. Але сидіти знизу вдень завжди можна було
Невгамовна Бу• 30 августа 2025
Ответ дляПишущаяся
Але ж знизу комфортніше, ніж нагорі,і ще і вдвох
Пишущаяся• 30 августа 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
думаете та мать сознательно не захотела брать нижнее место?
Пишущаяся• 30 августа 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
да вы сами пишите лишь бы что не по теме
ВыФсеВрете• 30 августа 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
С радостью принять условие что спать можно только ПОСЛЕ 23?
Я личнощитаю, что мама ещё может и на четвереньки стать, чтоб было удобно залезать.
Ибо это АЖ нижняя полка. Можно и прогнуться
ПробілНеПрацює• 30 августа 2025
Ответ дляПишущаяся
спрашиваю еще раз, в чем проблема купить два места в автобусе? ответ будет?