Угадайс• 30 августа 2025
Ось чому я не даю милостиню
Це просто чийсь "бізнес" зазвичай
Колишня муза• 30 августа 2025
Ответ дляМаксХмара
Да, своё дело они знают.
Они воевать не обучены
АнтиТанкист• 30 августа 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Ну в цій темі стільки сердобольних вже її виправдали бідненьку. І 58 років жінці!
Ушлая баба без сантиментов. Мать - проект по заработку. А в темах про цирк животных жальче, чем старуху на привязи. Двойные стандарты.
Ганцю в кєдах• 30 августа 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Ми не виправдовували! А намагалися спочатку розібратися в ситуації, а потім вже звинувачувати. А ось такі як ви не розібравшися одразу кричать ’винна!!!’... Реально думаєте це правильно? Чи мало випадків неправдивих звинувачень? Маніпуляцій? Підстав?
Лялькодзьоб• 30 августа 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
А тому що автор бачить не реальну ситуацію, а лише пост в телеграмчику і роблять висновки не маючи усієї картини, а додумуючи. Так само як і інші чужі люди бачать істерику якоїсь бабці ’в мене родичі усе вкрали і морять голодом’ і одразу стають на сторону ’бідненької старушки’.... ось до цього...
Я для вас он виклала інформацію офіційну з сайту прокуратури, читайте. І надійтеся, що вас не буде чекати така старість, хоча ви ж такі дії вважає е виправданими, тож не знаю, може вам і норм буде
Ганцю в кєдах• 30 августа 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Ця інформація зявилася на 3 сторінці... і останній абзац теж там є... зверніть і ви на нього увагу...
Лялькодзьоб• 30 августа 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Я як раз таки пішла шукати офіційну інформацію, їх і виклала вище. Так що не такі як я, а такі як ви, що виправдовують злочинців
МаксХмара• 30 августа 2025
Ответ дляКолишня муза
Они воевать не обучены
А кто крышевать бизнесы с прикованными инвалидами к «рабочим местам» и вечно спящими детьми будет? Кто килограммами доллары на верх возить будет?
Война войной, а дань данью. Её, «святую манну небесную» никто даже на время войны не отменял.
МаксХмара• 30 августа 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Это не двойные стандарты. Это больное общество.
Война у нас! Мы в большинстве своём не меньше больны, чем рашики((((
Ганцю в кєдах• 30 августа 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Не виправдовувала, а шукала можливі логічні пояснення певної поведінки людини. Я багато лежала у лікарнях і бачила як поводять себе деякі літні люди... Якщо не бачити то повної картиною, то отак зі сторони буде здаватися що там дійсно родичі над ними знущаються страшенно. Саме тому і тут не звинувачувала когось не маючи повної картини.
АнтиТанкист• 30 августа 2025
Ответ дляМаксХмара
Это двойные стандарты.
Лялькодзьоб• 30 августа 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Яку саме інформацію з третьої сторінки ви маєте на увазі? Ви кричали, що ви не виправдовували, а намагалися розібратися. Де? Ні, ви прямо в правдовували! Я дуже швидко і легко знайшла офіційну інформацію на сайті прокуратури, а не в телеграмчику. Але ж ви так сильно намагалися розібратися, що неспроможні були навіть цього зробити
МаксХмара• 30 августа 2025
Ответ дляАнтиТанкист
Это двойные стандарты.
Двойные стандарты = проблемы с психологией.
Угадайс
• 30 августа 2025
Ответ дляМаксХмара
А знаєте скільки почали з початку вторгнення наживатися на військових зборах,то теж окрема тема...
Ганцю в кєдах• 30 августа 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
О ви вже перейшли на звинувачення мене... ПРикольно... Я намагалися розібратися так я вважала за потрібне. Ви пішли іншим шляхом. Ну для того і обговорення створене.
Лялькодзьоб• 30 августа 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Я пішла шляхом пошуку фактів, а не виправдовування злочинця!
Миссис Буркул• 30 августа 2025
Ответ дляУгадайс
Ні,був гуртожиток по 800 гривень,а потім інший гуртожиток не пам´ятаю скільки коштував
Ще напишіть скільки років тому це було.
Угадайс
• 30 августа 2025
Ответ дляМиссис Буркул
Ще напишіть скільки років тому це було.
2018 рік
Ганцю в кєдах• 30 августа 2025
Ответ дляУгадайс
Оооо, я памятаю як в березні купували ’з рук’ турнікети на фронт для близької людини... ті самі турнікети котрі гуманітаркою йшли... тут дійсно кому війна, а кому мати рідна... прикро це....
Миссис Буркул• 30 августа 2025
Ответ дляУгадайс
Мої 400 це 2018 рік
Ну то сьогодні множте на три. І додайте вартість житла і ліків
Ганцю в кєдах• 30 августа 2025
Ответ дляЛялькодзьоб
Ок. Заспокойтеся. Це обговорення і люди висловлюють різні думки. ЧОго ви так нервуєте?
Угадайс
• 30 августа 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
Знайомому чоловіка все волонтери підігнали,а він і не брезгує банку відкрити та по людям позбирати ,отак от
В нас країна попрошайок на всіх рівнях
Миссис Буркул• 30 августа 2025
Ответ дляУгадайс
Ніякої комуналки в студентських гуртожитках немає
А в квартирі пенсіонерів - є.
Угадайс
• 30 августа 2025
Ответ дляМиссис Буркул
На сьогодні це 100 гривень
Херсон це Україна• 30 августа 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
а в чому склад злочину? я щось не зрозуміла... ЧИ у старенької пенсія була 1000$+
нічого, що це експлуатація?
Зубная фея• 30 августа 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
А якщо не було чим годувати стареньку? Я щось реально не роузмію в чому злочин...
А нащо її приковувати, хто вкраде бабусю? Нема чим годувати, то сама би і просила
Зубная фея• 30 августа 2025
Ответ дляУгадайс
Донька витрачала ці кошти на себе
Цікаво, скільки донці років
Зубная фея• 30 августа 2025
Ответ дляКапитанша
Те, що на столі, то за день чи за тиждень?
Щось не думаю, що їй такі крупні купюри давали. Ну може раз чи два
Пригаю-цибаю• 30 августа 2025
Ответ дляУгадайс
Донька витрачала ці кошти на себе
А Там написано скільки років донці? Теж пенсіонерка?
Кров з молоком• 30 августа 2025
У нас в Днепре на центральной площади тоже парочка парень возит девушку на коляске и просит милостыню, хотя они здоровые лошади, позор таким людям и куда смотрит полиция, это же обман.