Соседушка• 31 августа в 00:54

Фарба для волосся

Весь час купую одну і ту ж фарбу одного виробника і в певному магазині. Я не буду називати фірму фарби, а також не буду писати назви магазинів, оскільки хтось із Вас напише, що я проводжу рекламу (або антирекламу). І тут я купила цю ж фарбу в іншому магазині (бо просто проходила повз). Колір скажу - світло-русявий. Такий колір у мене і виходив раніше. Після останньої покупки я пофарбувалась, результат - я в кольорі баклажан, з фіолетовим відтінком. Фарбу змила навіть раніше, ніж потрібно, бо почалася алергічна реакція - сильний зуд, навіть пила протиалергічне.
У когось були подібні випадки? Спочатку мені хотілося плакати, ніколи в житті у мене не було такого кольору. Через 2 дні я змирилася, як кажуть. Боюся одразу перефарбовувати, щоб не спалити волосся.
Зажуженная Жужжа• 31 августа в 01:10
Прям реальний баклажан? Покажіть
Фенте Фря• 31 августа в 01:13
Фіолетовий відтінок може давати попелястий барвник. Вимиється скоро.