Багиня• Изменено 31 августа 2025
Зновуть будуть рости ціни на усе. (.
Це автоматом приведе до подорожчання всього, щи виготовляється на заводах., а також кругом, де задіяна електрика.
. Хліб ( уже прогнозують по 50), молоко,, ковбасні вироби, курятина і т.д. Хімія,одяг.і т.д. Навіть ліки,бо на лініях виробництва також ее.
Підвищення ціни у нас завжди йде +++ до ціни товару.. ((
---- Зростуть тарифи на електроенергію для бізнесу, який платитиме на 14-23% більше, залежно від класу напруги. Тариф для населення поки без змін — 4,32 грн за кВт/год.
Гарнюнька• 31 августа 2025
Ответ дляOlga_72
Аж поперхнулась на ваше 50-60 років здоров`я нема) 60+ так. А щоб в 50+ невистачає здоров`я для фізичної роботи, то дуже треба себе не любити.
Серйозно, всі здорові? Після клімаксу хвороба на хворобі у всіх знайомих. А хто протягом життя важко працював то й раніше. Гіпертонії, артрози, щитовидка, діабет, а то й що погірше. То переломи , то операції по жіночому. У всіх знайомих, подруг , співробітниць, здорових у віці під 60 не знаю.
Ответ дляГарнюнька
Як це заважає працювати? Маю цілий букет. Але це не впливає на фізичну роботу. Навпаки, чим більше фізично працюю тим краще себе почуваю.
Хвігура мічти• 31 августа 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
К чему это. Типа в курице одни витамины и в рыбе хек
С магазинной курицей понятно что пользы 0, а что с хеком??
Позаземний розум• 31 августа 2025
Ответ дляOlga_72
Мінімальна це менше 3000 грн. 3,7% пенсіонерів отримують пенсію до 3000 грн. станом на липень 2025 року це 380 611 осіб
А 3200 это максимальная ? От названия, что это не минимальная что-то изменится и эта сумма перестанет быть мизером при нынешних ценах ? Что же не отвечаете на вопрос, прожили бы на пенсию менее 4 тыс в месяц, как 3,7 млн украинских пенсионеров ? Боитесь что Вселенная услышит, что согласны и пошлет вам такую жизнь ?
Позаземний розум• 31 августа 2025
Ответ дляOlga_72
Не маніпулюйте цифрами. Відповідь на кількість людей що мають мінімальну пенсію 2800.
Я написала цифри офіційної статистики по мінімалке. І якщо обговорюється 2800грн, то це не 4000грн, і інша кількість людей.
4000 грн і 4800 грн це також різні пенсії, різні можливості і різна кількість людей.
Манипулируете вы и уходите от ответа !
3200 это уже высокая пенсия ? Это позорище, а не пенсия,для людей, что работали всю жизнь !
Гарнюнька• 31 августа 2025
Ответ дляOlga_72
Так працюємо, звісно не фізично, зарплати 6-10 тис грн, на них можна жити й пенсіонерам допомагати? На їжу вже й на ліки собі не вистачає. Освіта, культура, медицина п´ятий рік не міняють тарифну сітку. Я її вище викладала. Ставки до 14 розряду(спеціалісти) менше мінімалки.
Розкажіть як з кокс артрозом тазостегнового і артрозом колінних фізично працювати? Або з хворою спиною. Через силу? Так лежачою моментально станеш. На лікування, операції в більшості грошей нема.
Ответ дляПозаземний розум
Вас вселенная не почує. Бо у мене і огрод і сад. Я працюю фізично на огороді у вільний від роботи час.
Позаземний розум• 31 августа 2025
Ответ дляOlga_72
А я при чем ? Это же вы отстаиваете мизерные пенсии здесь, за что ратуете, то и получите. На огородах пахать здоровье нужно, так что не зарекайтесь, с нынешней экологией, стрессами и качеством продуктов, мало у кого после 65 хорошее здоровье , не кажи гоп!
Распутница• 31 августа 2025
Ответ дляМлинець Мій
Куда ещё больше? Всё и так очень дорого. Кроме супа и каш итак уже нечего не можем позволить . Ходишь по супермаркету , как собака выискивая акции и скидки 🥺
И я аналогично... По АТБ...
Ответ дляГарнюнька
Як мій допис про те що 50 річні ще не розвалюхи що не можуть працювати і те що ви написали корелює? Ви пропонуєте всім пенсію по 2800грн з 40 років, щоб тим кому пенсії потрібніше мали меншу пенсію? Що ви мали на увазі, коли оцю простирадло писали? чи у вас завдання вліпити цей текст і получити за кожен пост гроші?
Ответ дляПозаземний розум
А чому на пост про 50 річних не пенсіонерів ви мені відповідаєте про 65 річних пенсіонерів?
дамаБезСобачки• 31 августа 2025
Ответ дляПозаземний розум
Детей жаль, будущее их просто трэш, при чем не только в Украине, мир превратился в театр абсурда
Я вам прошу. Ми взагалі росли в 90-х, зараз і близько не тоді. Світ завжди кудись котиться і все ніяк...
Позаземний розум• 31 августа 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Сейчас ещё хуже, потому-что война.
Нет ничего хуже войны
дамаБезСобачки• 31 августа 2025
Ответ дляПозаземний розум
Это прикол ? Куча пенсионеров живут в квартирах, с пенсией 2800. У детей тоже не особо выходит помогать, при мизерных зарплатах и таких ценах
Я, звісно, нічого не хочу сказати доброго, пенсії жах. Але живуть пенсіонери в квартирах часто-густо більших, ніж на одну людину треба. Тут недавно тема була про ’маму в трьошці’. Теж не дуже розумію, вибачте, чого з тої тьошки дві однушки не зробити. Люди капіталом користуватись не вміють...
Страхованная• 31 августа 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Доживете - дізнаєтеся
дамаБезСобачки• 31 августа 2025
Ответ дляingaryta
порошенко за войну стал с долларового миллионера миллиардером и одним из богатых мира по фобсу.поднял конфеты за войну своему народу в 3 раза и народ гребет
Хм. Пан Зеленський мабуть дуже збіднів)))
дамаБезСобачки• 31 августа 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Как война влияет на цены на продукты? Только давайте без воды а по существу ? Свиньи в плохом настпоении расти перестали? Коровы молоко не дают? Подсолнухи с пшеницей не растут? И не надо про поля мне рассказывать, меньше надо за границу вывозить на продажу и ненасытных прокладок меньше . И будут нормальные цены. Но увы у нас страна не для людей. И уже с той же Польши и Германии привозят продукты, котопые качественней и дешевле, чем наши отечественные. Как так получается, не знаете ? Что даже с доставкой они дешевле ?
Знаю. У нас окуїти податковий тиск, хоч в пишуть про ’низькі податки’.
дамаБезСобачки• 31 августа 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
З ним тепліше!
Можна на шубі економити)))
дамаБезСобачки• 31 августа 2025
Ответ дляКолгоспниця
Ну вы же предлагаете что-то дешевле найти. Вот хочу уточнить - что может быть дешевле хлеба с колбасой
Все? Особливо щодо ковбаси. Дешевше ковбаси буде навіть хороша телятина.
Колгоспниця• 31 августа 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Закусывайте
дамаБезСобачки• 31 августа 2025
Ответ дляПозаземний розум
Сейчас ещё хуже, потому-что война.
Нет ничего хуже войны
Такими про війну чи рівень життя? Так я книги в школу носила в пакеті (як і більшість). І то у нас була небідна родина. Багато дітей з пакетами бачили?
Багиня
• 31 августа 2025
Ответ дляOlga_72
Удалено администрацией...
дамаБезСобачки• 31 августа 2025
Ответ дляСтрахованная
Доживете - дізнаєтеся
Сподіваюсь дожити і не впасти в той маразм, щоб замість нормального життя обирати пам´ятний мотлох перекладати. Діти роз´їдуться то нафіг мені треба цей величезний будинок? Прибирати?
дамаБезСобачки• 31 августа 2025
Ответ дляБагиня
Удалено администрацией...
У мене був перелом. Якби не треба було сапати полуницю весною, то чи й ходила б))) ніяк не могла розробити ногу, а тут полуниця несапана...
Багиня
• 31 августа 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Вам скільки років? Радійте,що Ви не знаєте, що таке хронічні хвороби.
Багиня
• 31 августа 2025
Ответ дляOlga_72
Навпаки, наукові дослідження кажуть про те що фізична і розумова праця захищає людину від деменції. Якщо це ваша особиста теорія, то мені вас шкода. При відсутності фізичного навантаження деменція прийде швидше.
Ви останнє речення- правильно зрозуміли? (’Виняток- психічні захворювання.., тоді праця- дійсно потрібна, щоб мозок краще себе почував.’)
Страхованная• 31 августа 2025
Ответ длядамаБезСобачки
Часто маразм проявляється не перекладанням свого мотлоху, а засудженням дій, вчинків, життя інших людей)
Багиня
• 31 августа 2025
Ответ дляСтрахованная
оці стресси,що валяться нам на голову... Вони ж марно не пройдуть, вже росте кількість онкозахворювань, а там і неврологія та психіка підтягнеться..
зараз до невропатолога вже прорватись не можна,дурні черги.
а ліки .. то ціна до неба.