Багиня• Изменено 31 августа в 09:48
Зновуть будуть рости ціни на усе. (.
Це автоматом приведе до подорожчання всього, щи виготовляється на заводах., а також кругом, де задіяна електрика.
. Хліб ( уже прогнозують по 50), молоко,, ковбасні вироби, курятина і т.д. Хімія,одяг.і т.д. Навіть ліки,бо на лініях виробництва також ее.
Підвищення ціни у нас завжди йде +++ до ціни товару.. ((
---- Зростуть тарифи на електроенергію для бізнесу, який платитиме на 14-23% більше, залежно від класу напруги. Тариф для населення поки без змін — 4,32 грн за кВт/год.
Колгоспниця• 31 августа в 13:28
Ответ длядамаБезСобачки
Чим? Дешевою ковбасою???
Да чем хотите. Хоть водой запивайте. Из крана. Пока дешево...
Обнемашечка• 31 августа в 13:28
Ответ дляСамоучка
З якими цінами?
Не отвечающими зарплатам и официальному прожиточному минимуму.
Страхованная• 31 августа в 13:31
Ответ дляБагиня
оці стресси,що валяться нам на голову... Вони ж марно не пройдуть, вже росте кількість онкозахворювань, а там і неврологія та психіка підтягнеться..
зараз до невропатолога вже прорватись не можна,дурні черги.
а ліки .. то ціна до неба.
Онкології зростають по всьому світу, в Україні - різко з 1986 року.
Так, зараз у нас важкі часи, задача - вижити. Але подібні теми не сприяють цьому, вони непродуктивні.
Ну, дорого, і шо?
До речі, куди зникають реакції під дописами?)
Ну, дорого, і шо?
Відірву та викину• 31 августа в 13:39
Ответ дляМУСЯкомарова
Не бачила в своєму житті,що б пенсіонери масово вимирали через їжу.В 90-х виживали,хіба ковід підкосив.Дуже важко,помаленьку тягнуть всі.Вони дуже раціональні і заощадливі.Речі з часів ссср,субсидії,вишукують дешевше,є час.В селі не просять допомоги і одинокі,ходять в отг.І перед селом велика ділянка ,з возиками щодня їздять з міста,обробляють город,одні пенсіонери.Ну,але важковато всім.
В 90 ті роки пенсіонери отримували пенсію на відміну від працюючих, яким роками нічого не платили.
Відірву та викину• 31 августа в 13:42
Ответ дляМлинець Мій
В 90х яка була коммуналка? Не отрезали при наличии долгов ,как сейчас! И люди были тогда ещё здоровее ,а сейчас в 40 у всех куча хронических заболеваний ! При скудном питании элементарно низкий гемоглобин, нестача витамина Д и так далее
Тогда просто никто не знал о таком звере как ферритин))), поетому вьі их отннсли к здоровьім???
Обнемашечка• 31 августа в 13:43
Ответ дляingaryta
а зачем им помогать если у них квартиры от 50ти штук баксов а в селах все продукты свои?они еще детям помогают
Логика где?Продать квартиру за 50 тысяч и жить в гостинице?Какая ращница чколько стоит квартира, если это у той бабки елинственное жилье?
И в каких сеоах пролукты, если баька живет в городе, в квартире и еле ходит, до атб и оьратно?
Багиня
• 31 августа в 13:51
Ответ дляСтрахованная
Ну, дорого, і шо?
у нас вже життя останнього часу- виживання. І більш вразливі люди з низькими доходами.., вже б і карточки повинні вводитись на базові продукти..
Здається,допомога нам іде постійно з-за кордону на соціалку..,, (пенсіонери з мін., мамочки, люди з інвалідністю..,ну реально ж загинаються уже..) гроші ж є. -он тільки вчора хвасталися, як деякі бюджетники гааарні зарплати отримують..
----
за реакції- то до адміна.
----
за реакції- то до адміна.
Самоучка• 31 августа в 13:52
Ответ дляОбнемашечка
Середня зарплата в Україні становить 26,5 тисяч
Обнемашечка• 31 августа в 13:54
Ответ дляСамоучка
Средняя температура по больнице..
Минималка, которой в цивилизованных странах хватает на жизнь, у нас за гранью.
Самоучка• 31 августа в 13:57
Ответ дляОбнемашечка
Средняя температура по больнице..
Шукайте іншу роботу
Багиня
• 31 августа в 13:57
Ответ дляОбнемашечка
Средняя температура по больнице..
та да. і це-брутто.
Цікавий результат учора вийшов.., половина людей кінці з кінцями уже зводить..
вАлнуюся сильнА• 31 августа в 13:59
Ответ длядамаБезСобачки
Все? Особливо щодо ковбаси. Дешевше ковбаси буде навіть хороша телятина.
Купила молочну варенку по акції 140 гривень за кіло, скільки там коштує хороша телятина, теж 140?
П´яна вишня• 31 августа в 14:00
Ответ дляПозаземний розум
Пенсионеры вымрут, как власти и мечтают
Одни вымрут,новые появятся
П´яна вишня• 31 августа в 14:03
Ответ дляМлинець Мій
Железо можно и в таблетках пить
Обнемашечка• 31 августа в 14:03
Ответ дляСамоучка
Шукайте іншу роботу
Завтра ваш врач, учителя ваших детей, воспитатели, водители общественного транспорта, работники жеков итд все уйдут в баристы...
Самоучка• 31 августа в 14:06
Ответ дляОбнемашечка
Якщо він не зумів себе реалізувати в своїй професії, то нехай йде в село житт там хоч з голоду не помре
А суспільству з нього користі ніякої....
дамаБезСобачки• 31 августа в 14:10
Ответ дляБагиня
Вам скільки років? Радійте,що Ви не знаєте, що таке хронічні хвороби.
Радію. Але мій татко гарно за 60 ще на лопату 20 тон зерна за день перекидає, а свекруха такого ж віку ще підробляє (фізично) і садить город, хоч проблем нема з грошима. І знаю мою однолітку, яка ’ах, не можу’ просапати кляту полуницю, треба щоби ’діткам’ потім хтось безкоштовно дав. Давайте не будемо. Людей, які дійсно не можуть працювати значно менше, ніж просто ледачих. Ні, я їх не засуджую, це цілком нормально - не любити і не хотіти пахати, але які тоді питання, чому немає. Робити не хочу, заробити не можу... То який ви вбачаєте вихід, вибачте? З неба має впасти?
дамаБезСобачки• 31 августа в 14:13
Ответ дляСтрахованная
Часто маразм проявляється не перекладанням свого мотлоху, а засудженням дій, вчинків, життя інших людей)
Я не засуджую. Я констатую факт. У абсолютної більшості пенсіонерів (у яких немає городу) є нереалізований капітал у вигляді баластної нерухомості (обслуговування, комуналка). І це просто вибір кожної людини. Чому хтось інший має співчувати результату їх вибору?
дамаБезСобачки• 31 августа в 14:13
Ответ дляКолгоспниця
Так давно дорого, про що ви.
П´яна вишня• 31 августа в 14:13
Ответ дляМлинець Мій
У меня на работе женщины 60+ все работают ,потому что пенсии 3300-3500грн ,а стажа по 40 и больше лет .
Я реально видела ,когда просили почистить им телефоны,реально такие пенсии . Эта страна обречена с такой социальной политикой .Все больше людей будет выезжать отсюда.
Почему им дети не помогают?
Багиня
• 31 августа в 14:17
Ответ дляП´яна вишня
Одни вымрут,новые появятся
оптимістка Ви наша.
дамаБезСобачки• 31 августа в 14:18
Ответ длявАлнуюся сильнА
А я купила стегна курячі по 110, далі що? І це чисте м´ясо, на відміну від вашої молочки. Ковбаса завжди буде дорожчою м´яса, бо це продукт переробки, ніби ж очевидно, навіщо ці безтолкові порівняння. Базовий продукт це м´ясо і ціна на нього, а не ковбаса. Хочете гарно жити і їсти ковбаси - заробляйте.
вАлнуюся сильнА• 31 августа в 14:20
Ответ длядамаБезСобачки
Так стегна курячі чи хороша телятина? Я теж купую стегна і гомілки, ще пупки, а на інше не вистачає, не будеш безперервно їсти гомілки, а свинина і телятина вже не по нашій зарплатні. Вас забула спитати заробляти мені чи ні, відробляєте три копійки на форумі.
Позаземний розум• 31 августа в 14:20
Ответ дляOlga_72
А чому на пост про 50 річних не пенсіонерів ви мені відповідаєте про 65 річних пенсіонерів?
Речь про пенсионеров и пенсии, при чем тут пятидесятилетние ?
дамаБезСобачки• 31 августа в 14:21
Ответ длявАлнуюся сильнА
Ну так і ковбаса, в якій є телятина, не 150 коштує, схаменіться. Ви не бачили тих цінників 500+??? То телятина 300
вАлнуюся сильнА• 31 августа в 14:21
Ответ длядамаБезСобачки
Є і по 1000 гривень ковбаса, що далі?
дамаБезСобачки• 31 августа в 14:24
Ответ длявАлнуюся сильнА
Є і по 1000 гривень ковбаса, що далі?
Те, що міряти здорожчання і базову корзину цінами на ковбасу - нонсенс. Цей продукт туди просто не входить. Якщо людина ковбаси взагалі вживати не буде в її житті нічого не зміниться. Ну може трошки здоров´я покращиться. Туди ж чіпси, коли, снеки, солодощі тощо. Але сумно все це.
Нафаня Маня• 31 августа в 14:25
Ответ дляВаше Высочество
Угу . Лучше вообще ничего не есть . Лечебное голодание
Навіщо ви ідеї уряду підкидаєте? Вони ж буквально все сприймають.
Багиня
• 31 августа в 14:27
Ответ длядамаБезСобачки
курятина, вирощена з хімією та антибіотиками. Чи думаєте, за 3 місяці курка може сама вирости такого розміру та в такому скупченні??