Зупка_цем• 31 августа 2025
Чи відчувається різниця у віці?
Якщо чоловіку 40, а жінці 46?
Цвірінь• 31 августа 2025
Смотря кто как свое здоровье сохранил. Это небольшая разница. Но когда и в 40 можно выглядеть на 46 и наоборот.
Меряю от 0• 31 августа 2025
У нас разница в 9 лет , меня лупить по здоровью с 50 начало , и климакса еще нет
Пиу!Пиу!• 31 августа 2025
Мені 43, чоловіку 40. Не відчувається. Але останнім часом він міркує як старий дід, мені набридає
Оле Лукойе• 31 августа 2025
У нас з чоловіком різниця 6 років. В 40 і 46 відчувалось не більше, ніж раніше .
Ранковий базар• 31 августа 2025
Коли хлопцю 20, а дівчині 26, то це відчутно, саме в розвитку і наявністю мізків. А коли обом за 30, то +-10 років не так відчутний. Ну і всі по різному виглядають, деякі мої однокласники в 35 вже як діди.
Оцененная• 31 августа 2025
Саме така різниця у моєї подруги з чоловіком.
Тільки їй 45, йому 39.
Я б не сказала, що відчувається.
Вони обоє науковці, викладачі, розумні люди, не зловживають випивкою і не палять.
Звичайна сім´я.
От якби хтось з них щовечора пивасиком заливався, вже було б сильно помітно.
Тільки їй 45, йому 39.
Я б не сказала, що відчувається.
Звичайна сім´я.