Тишком_нишком• 01 сентября 2025

Практичніше для опалення піч чи котел твердотопельний?

Тролю як можу• 01 сентября 2025
Твердопаливний котел при відсутності світла геморой. В мене камін,всю зиму без світла грілись. Я особисто за піч. Якщо поставите по типу булерьян також добре.
Ласунка• 01 сентября 2025
В мене і те і інше.
Добре обидва.
Таракашечка• 01 сентября 2025
Піч нагріває невеликий об´єм - 1-2 невеликі кімнати. Котел не працює без світла, тож треба думати резервне живлення.
Тролю як можу• 01 сентября 2025
Ответ дляТаракашечка
В мене одна 25 квадратів, в залі, де топлю, взагалі спека. По сусіднім кімнатам тепло йде але прохолодніше.
Таракашечка• 01 сентября 2025
Ответ дляТролю як можу
Ну так отож. Добре нагрівається кімната де основний масив печі, а ті, що поряд - як вийде. В мене груба на 2 кімнати боками - одна кімната добре гріється, друга гірше.
Швидка Настя• 01 сентября 2025
Ответ дляТаракашечка
жож там думать??)
Дюймовочка• 01 сентября 2025
Ответ дляТаракашечка
Мы снимали дом с начала войны - котел работал без света
ВыФсеВрете• 01 сентября 2025
У мене груба Т-образна, то гріє нормально 3 кімнати. На кухні прохолодніше, але я багато готую в духовці, тож тепло.
І є тт-котел, протоплюємо його зрідка, щоб теплі поли прогрілися. Але він дуже жаркий)
Практичніше мати і котел, і грубу - завжди є альтернатива.
З водою у нас так само. Є централізоване постачання, і є звичайний колодязь.
ЧукИГеки• 01 сентября 2025
Котел плюс печь
автор Тишком_нишком • 01 сентября 2025
Ответ дляДюймовочка
Дякую. Я саме про такий думаю, не електричний котел, а який сам топиш дровами. Але з димом і витягом, як правило менше проблем.
автор Тишком_нишком • 01 сентября 2025
Ответ дляВыФсеВрете
Так, автономність зручно завжди. Дякую.
Секс-Бомба• 01 сентября 2025
Ответ дляТролю як можу
’Твердопаливний котел при відсутності світла геморой.’
А электростания, генератор?
Електрики немає...В темряві сидіти?
Камін добре) Газова піч - на газ не заробиш. Булерьян в кімнаті...